999 rezultate për

avionin

Momente paniku për futbollistët, rrufeja godet në udhëtim avionin e Hertha Berlin Një moment tmerri është regjistruar ditën e diel, teksa klubi gjerman i Hertës së Berlinit, ishte duke u kthyer në kryeq
Njihni avionin më të frikshëm në botë: Bombardoi ushtrinë e Millosheviçit në Kosovë (FOTO LAJM) Avioni legjendar B-2 Stealth Bomber e ka kryer fluturimin e parë në verën e vitit 1989. Një nga arsyet që këtij avion
Fluturimi në Hagë, ç’ndodhi me avionin e Haradinajt Ramush Haradinaj ka udhëtuar dje drejt Hagës, ku do të paraqitet në Gjykatën Speciale. Siç raportojnë mediat e Kosovë
Momente tmerri, rrufeja godet avionin ku udhëtonin edhe shqiptarë (VIDEO) Dita e djeshme ka mundur të jetë fatale për qindra udhëtarë të avionit “Finnair”. Aeroplani i kompanisë finlandeze ë
Mbyllen hetimet: Çfarë ndodhi në avionin e tmerrit Prishtinë-Bazel Autoriteti i Aviacionit Civil i Kosovës (AACK) dhe Komisioni për Hetimin e Aksidenteve dhe Incidenteve Aeronautike (KHAI
Kreu akte seksuale me 15 vjeçaren në avion, dënohet me burg milioneri Një milioner nga New Jersey është dënuar me shtatë vite burg për sjellje të paligjshme seksuale ndaj të miturve. Step
Tmerr në 9 mijë metra lartësi në avionin plot me shqiptarë (VIDEO) 121 pasagjerë në bordin e aeroplanit Boeing të kompanisë AKL Airlanes janë tronditur mbrëmë. Nga këta 10 persona janë l
"Një grua u ça në kokë, tjetrit iu këput rripi i sigurimit" Hoxha tregon tmerrin në avionin Prishtinë-Basel “Një grua është dëmtuar shumë në kokë dhe ka pas gjakderdhje, ndërsa një pasagjer që ishte ulur afër meje pasi iu është
Rrahu babain në avionin e linjës Tiranë-Romë, italiania rrëfen detaje për shqiptarin Rreth 40 minuta frikë për pasagjerët e fluturimit të "Blue Express Panorama" të nisur nga Tirana në orën 16.45 për në Ro
Sherr në avionin e linjës Tiranë-Romë, piloti bën ulje emergjente Një avion i kompanisë "Blua Panorama Express" i nisur nga Tirana për në Romë, ka bërë ulje emergjente në Pescara gjatë f
Shakaja e një burri për pak rrëzoi avionin amerikan Një burrë rreth të 60-ve është arrestuar në Japoni, pasi me një laser të vogël që kryesisht qëndron i varur në mbajtëse
Njihuni me avionin marramendës të Drake (FOTO LAJM) Drake ka ndarë së bashku me ne avionin e tij privat, që kap shifrën marramendëse prej 220 milion $. Rapper-i Kanadez
Furgoni godet avionin e kancelares Angela Merkel Avioni i kancelares gjermane, Angela Merkel është aksidentuar nga një furgon, duke bërë që ajo të fluturimi për në Berli
Një furgon godet avionin e Merkel Një fanse e Angela Merkel kërceu nga furgoni isaj që të bënte një foto me kancelaren gjermane. Mirëpo ajo harroi të vend
Piloti hero, uli avionin në mënyrë të jashtëzakonshme (VIDEO) Një pilot i "Myanmar National Airlines" ka arritur që në mënyrë heroike të shpëtoi 89 pasagjer dhe anëtar të ekuipazhit,
41 viktima, del shkaku i zjarrit të madh në avionin rus Zjarri i shkaktuar në avionin rus, ka ardhur si pasojë e gabimit të pilotit, nga një problem teknik ose nga kushtet e rë
Dalin pamje të reja, si makina e grabitësve ndalon avionin (VIDEO) Kanë dalë edhe pamjet të reja nga grabitja e miliona eurove në Rinas. Sipas pamjeve të publikuara furgoni futet në pi
Avionin e lënë në harresë e shndërron në banesë (FOTO LAJM) Nëse do të gjenit një avion në mes të pyllit, çfarë mendoni se ka ndodhur? A ishte një aksident misterioz? Ose një varre
Çmenduri! 440 euro për një fluturim me avionin që ka ndërruar "5 lëkurë" të "Air Albania" (FOTO LAJM) Shumëkush që priste që me fillimin e fluturimeve të operatorit shqiptar Air Albania do të kishte mundësi që të fluturont
Mustafa godet liderët që hipen në avionin e Pacollit Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka komentuar Samitin e Berlinit, duke thënë se u dërgua mesazh që