999 rezultate për

avioni

Merret vendimi drastik për të humburin Sala Kanë përfunduar kërkimet për të humburin në det Emiliano Sala dhe pilotin David Ibbotson, teksa deri më tani kanë rezu
Ish-piloti: Modeli i avionit me të cilin udhëtonte Sala, i njohur për aksidente të shumta Emiliano Sala i cili udhëtoi nga Franca në Angli me një avion privat është rrëzuar në plot 160 herë të tjera. Avioni
"Avioni i Sala mund të këtë eksploduar në ajër" Një banor i Kanalit Anglez ka thënë se ai ka qenë dëshmitar i një eksplodimi në qiell në natën mes të hënës dhe të martë
Dalin detaje të reja, avioni ku udhëtoi futbollisti kishte defekt para fluturimit (FOTO LAJM) Orët kalojnë dhe ende nuk bëhet i gjallë futbollisti Emiliano Sala. Ai dyshohet se është rrëzuar në det teksa udhëtonte
Gjenden pjesë që besohet se janë të avionit të Salas (FOTO LAJM) Gjenden pjesë që besohet se janë të avionit të Salas, policia vojon me kërkimet Policia e Guernseyt ka vazhduar kër
Ndodhi mrekullia? Policia mendon se Sala mund të jetë gjallë (VIDEO) Zhdukja misterioze e Sala, policia jep shpresë: Mund të jenë gjallë Policia ka dhënë shpresë për sa i përket kërki
Avioni humbi nga radarët, policia ndërpret kërkimet për Sala Nuk ka asnjë gjurmë nga avioni që transportonte Emiliano Sala. Sulmusi po udhëtonte nga Franca drejt Uellsit, por avioni
"Vështirë se Emiliano Sala të jetë gjallë" Vazhdojnë akoma kërkimet për avionin me të cilin udhëtonte sulmuesi Emiliano Sala, por John Fitzgerald i "Channel Island
Rrëzohet "mjelma" ruse, bombarduesi i frikshëmn bie në Arktik Një avion bombardues rus është rrëzuar në veri-perëndim të Rusisë për shkak të stuhisë së dëborës. Dy anëtarë të eku
Zhdukja misterioze e avionit, reagon babai i futbollistit Sulmuesi argjentinas Emiliano Sala dyshohet se ka humbur jetën, teksa avioni ku ai udhëtonte është rrëzuar në det. A
Humbi jetën në det pas rrëzimit të avionit, nisin kërkimet për gjetjen e futbollistit të Cardiffit (FOTO LAJM) Lajm i rëndë për futbollin anglez por jo vetëm. Sulmuesi argjentinas Emiliano Sala, i cili pak ditë më parë kishte f
Zhduket avioni me futbollistin e Premier Ligës (FOTO LAJM) Futbollisti i sapotransferuar në Premier Ligën angleze Emiliano Sala ishte në një avion që është zhdukur pa gjurmë në Ka
Pak para tragjedisë, dalin pamjet e përplasjes së avionit në tokë (VIDEO) Autoritetet britanika kanë zbuluar të dhënat e hetimit nga tragjedia e verës së vitit 2015 kur një avion i viteve '50 u
Rrëzohet avioni në Iran, shumë të vdekur (FOTO LAJM) Një tragjedi ka tronditur Iranin ditën e sotme. Mësohet se është rrëzuar një aeroplan ushtarak dhe sipas njoftimeve të p
Ulje emergjente, merr flakë avioni me shqiptarë Një avion i linjës Stutgartt-Prishtinë ka pësuar defekt në ajër duke bërë ulje të detyruar në Slloveni. Avioni ka mar
Të enjtën vjen avioni special që do të dërgojë komandantët në Hagë Një avion charter, të enjten, do të udhëtojë drejt Holandës ku ndodhet selia e Gjykatës Speciale, e cila do të gjykojë k
Vajza gënjen të fejuarin dhe hipen te avioni i pasanikut por e pëson bukur (VIDEO) Kjo video do t’ju lejë pa fjalë pasi tregon se si ndryshon njeriu kur përballet me pasuri. Ky djalosh e sheh në rrugë
Serbët në panik, super-avioni amerikan mbërrin në Kosovë Komentuesi ushtarako- politik i Beogadri i njohur me qëndrimet etij hegjemoniste serbe e proruse Miroslav Lazanski. ka t
Një përbindësh qiellor, ky avion është më i shtrenjti në botë (FOTO LAJM) Avioni më i shtrenjtë në botë, “B-2 Spirit”, kushton afër 2.4 miliardë dollarë. I dyti në radhë është F-22 Raptor dhe
Askush nuk e di, por në këto pjesë të avionit gëlojnë mikrobet (FOTO LAJM) Sigurisht që kujt i shkon mendja të pastërtia kur hipën në avion, kur ka 100 gjëra të tjera për tu kujdesur. Por aero