999 rezultate për

avioni

Tmerr në ajër, avioni shpërthen në tym dhe bën ulje të detyruar në Rinas Një avion i linjës “Blue Panorama” që udhëtonte nga Tirana drejt Anconës ka kryer ulje të detyruar pak minuta pasi ishte
Simulohet aksidenti ajror, kështu u rrëzua avioni i futbollistit Emiliano Sala (VIDEO) Sulmuesi argjentinas Emiliano Sala humbi jetë në aksidentin tragjik me avion mbrëmjen e 21 janarit. Shkaqe janë ende të
Avioni bën ulje emergjente pas turbulencave, 5 të plagosur (FOTO LAJM) Delta Air Lines, fluturimi 5763 përjetoi turbullira të fuqishme pasditen e të mërkurës. Ai u detyrua të bënte një ulj
"Lasgushi" sillet me urgjencë në Tiranë pas pushimeve të dimrit në Stamboll (VIDEO) Avioni i vetëm i Air Albania, "Airbus 319" është është ulur gjatë mesditës së djeshme në aeroportin e Rinasit pas më shu
U tallën me rrëzimin e avionit të Sala, arrestohet 2 tifozë të Southampton (VIDEO) Emiliano Sala, që humbi jetën pas një aksidenti ajror, një ngjarje e rëndë është verifikuar në Premier League. Në ndeshj
Panë tmerrin me sy, era për pak shkakton tragjedi në Londër (VIDEO) Stuhitë që kanë përfshirë gadishullin britanik kanë shkaktuar probleme të mëdha me trafikun ajror duke bërë që herë pas
EKSKLUZIVE/ Gazetari turk zbulon skandalin: "Lasgushi" është në Stamboll, ç'po ndodh me "Air Albania" "Turkish Airlines ka bërë një marrëveshje të ngjashme pak vite më parë edhe me Bosna Airlines, ku u humbën disa miliona
U gjet trupi: Postimi prekës i motrës së Sala Motra e futbollistit Emiliano Sala e cila ishte njeriu kryesor që bëri thirrje autoriteve të ekip shpëtimit për gjetjen
Trupi i gjetur në rrënojat e avionit është i Emiliano Sala ​Trupi i gjetur në rrënojën e aeroplanit të fundosur në det është i sulmuesit të Emiliano Sala Këtë e ka konfir
Publikohen pamjet e nxjerres së trupit të viktimës që udhëtontë në avionin e Sala (VIDEO) Janë publikuar pamje nga momenti kur është nxjerrë nga uji trupi i gjetur në rrënojat e avionit të fundosur me të cilin
Djali ngatërron derën e tualetit me atë të avionit dhe e pëson keq Për shumë prej nesh, shenja që tregon tualetin në një avion është shumë e qartë. Por për një pasagjer të fluturimit nga
Kështu ndërrohet goma e avionit (VIDEO) Disa pamje të publikuara në internet thuhet se tregojnë se si inxhinierët zëvendësojnë një rrotë një aeroplani të Virgin
"Çudi se si avioni u gjet pothuajse i padëmtuar" Aeroplani që mbante futbollistin Emiliano Sala për çudi u gjet pothuajse i padëmtuar, dhe ka mundësi që trupi i tij, dhe
I shkatërruar nga përplasja, pamjet e avionit ku u gjet trupi i Emiliano Sala (FOTO LAJM) Zhytësit privat të paguar nga familja e futbollistit kanë gjetur trupin e avionit me të cilin u aksidentua Emiliano Sala
Gjeti avionin e fundosur, kërkuesi flet për fatin e Sala-s Në krye të kërkimeve që gjetën avionin e fundosur në det të futbollistit, Emiliano Sala ishte eksperti i shpëtimit, Davi
Flet njeriu që gjeti avionin e Sala: Mendoja vetëm për familjen e tij Rrënoja të avionit të futbollistit, Emiliano Sala janë gjetur ditën e djeshme në detë, duke konfirmuar kështu aksidentin
Nisin kërkimet nënujore për të gjetur Emiliano Salan Më shumë se 300 mijë funte janë grumbulluar për të mundësuar kërkimet private për futbollistin e zhdukur Emiliano Sala.
Zhdukja e avionit të Emiliano Sala, këto janë zbulimet e para në ujë nga ana e autoriteteve (FOTO LAJM) Ky ulëse avioni, që besohen se janë nga avioni i zhdukur që mbate futbollistin Emiliano Sala, janë gjetur në një plazh t
I zhdukur prej disa ditësh, gjenden pjesë të avionit të Sala Zhvillime të reja për sa i përket zhdukjes misterize të avionit ku udhëtonte Emiliano Sala, shkruan Albeu.com. Sipas
Zbulohet pasardhësi i avionit legjendar (FOTO LAJM) Avioni SR-71 Blackbird i kompanisë Lockheed Martin, edhe pse u hoq nga qarkullimi për shkak të kostos së lartë të mirëmb