999 rezultate për

avion

Xhiro me avion privat e garazh me makina luksoze, si jeton milionerja më e re e botës Janë disa fakte në jetë që janë absolutisht të padiskutueshme dhe një ndër to fakti se Kylie Jenner është më e pasur sa
I nxorri zbuluar me videon e rrëzimit të avionit ukrainas, Irani e arreston Autoritetet iraniane kanë njoftuar se e kanë arrestuar personin që kishte filmuar rrëzimin e avionit ukrainas pas godit
Avioni hedh karburant në parkun e shkollës, përfundojnë në spital 17 nxënës (VIDEO) Një avion pasagjerësh pati probleme në motor dhe bëri një ulje emergjente në Aeroportin Ndërkombëtar të Los Angeles.
New York Times publikon pamjet ekskluzive kur raketat iraniane godasin avionin ukrainas (VIDEO) New York Times publikon pamjet ekskluzive të momentit kur dy raketat iraniane godasin avionin ukrainas me 176 persona në
Sulmuan me raketë avionin me 176 persona, vihen në pranga disa persona në Iran Rrëzimi i aeroplanit ukrainas nga Irani, ka shkaktuar shumë dhimbje tek familjarët e 176 viktimave. Ndërkohë Irani pr
Çfarë po ndodh brenda bazës amerikane që u sulmua nga Irani (FOTO LAJM) Trupat amerikane pastruan dje mbetjet nga baza ushtarake në Irak, e cila u sulmua nga raketat iraniane javën e kaluar.
Tragjedia e Emiliano Sala, dyshohet se është gjallë piloti i avionit Një hipotezë tronditëse është duke qarkulluar në rrjetet sociale. Një vit pas tragjedisë ku humbi jetën futbollisti a
Iu duk rruga si pistë avioni, policia "u tregon vendin" shoferëve (VIDEO) Policia rrugore ka pezulluar 17 leje drejtimi gjatë mbrëmjes së djeshme për shkak të shpejtësisë së lartë në drejtimin e
Irani pranon zyrtarisht fajin: Si e rrëzuam gabimisht avionin ukrainas Irani ka pranuar se e ka qëlluar me raketë avionin ukrainas ku humbën jetën 176 viktima, por ka theksuar se ka qenë një
Pas deklaratave mohuese, Irani pranon se goditi me raketë avionin ukrainas Irani ka pranuar se e ka qëlluar me raketë avionin ukrainas ku humbën jetën 176 viktima, por ka theksuar se ka qenë një
Rrëzoi avionin ukrainas? Teherani mohon akuzat Kudo në media ka qarkulluar lajmi se Irani rrëzoi avionin ukrainas , por këto akuza janë mohuar nga Teherani. Por ata
Mendohet se kjo është arsyeja pse Irani bombardoi avionin me 176 pasagjerë (FOTO LAJM) Detaje të reja tronditëse janë zbuluar nga rrëzimi i avionit ukrainas, ku humbën jetën 176 persona. DailyMail ka publ
Tmerri 2 minuta pas ngritjes në ajër, avioni u rrëzua nga Irani Kryeministri kanadez Justin Trudeau tha se ka prova që tregojnë se ishte një raketë iraniane ajo që rrëzoi aeroplanin uk
Irani rrëzoi me raketa avionin ukrainas, 176 të vdekur Irani gabimisht goditi aeroplanin ukrainas që u rrëzua të Mërkurën pranë Teheranit me 176 persona në bord, kanë raportua
Rrëzimi i avionit, historia e gruas që kishte parandjerë tragjedinë Ditën e djeshme, një avion ukrainas u rrëzua duke shkaktuar një fund fatal për 176 qytetarët e bordit. Një nga viktim
Përplasja e avionit ukrainas, SHBA bën thirrje për bashkëpunim SHBA ka bërë thirrje për bashkëpunim të plotë në lidhje me çdo hetim mbi shkakun e përplasjes së avionit ukrainas pranë
Rrëzimi i avionit, Irani refuzon të japë kutitë e zeza Irani ka refuzuar t’u dorëzojë specialistëve ndërkombëtarë kutitë e zeza të avionit që shkaktoi humbjen e 176 njerëzve.
Tragjedia në ajër me 176 viktima, kush ishte brenda avionit të rrëzuar në Iran (FOTO LAJM) Duket se Irani po kalon një periudhë të cështirë dhe me humbje. Ditën e sotme, pas pak sulmit ndaj SHBA-së, një avio
Pak pas sulmit, rrëzohet në Iran avioni me 176 persona: Nuk ka të mbijetuar (FOTO LAJM) Një aeroplan ukrainas me 176 njerëz në bord u rrëzua sot pranë një aeroporti në Teheran, njoftoi televizioni shtetëror.
Mënyrat për t'i shpëtuar frikës nga udhëtimi me avion Nëse jeni nga ata persona që e dinë mirë sesa e frikshme është të udhëtosh me avion dije se ka një zgjidhje. Ja 10