999 rezultate për

avion

Berisha nxjerr fotot: Avionët e drogës ulen në Lezhë dhe aty i presin dy furgonë (FOTO LAJM) Ish kryeminsitri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka bërë një denoncim të rëndë të ndodhur në Lezhë. Qy
22-vjeçarja më e pasur në botë fotografohet me çantën mijëra euroshe (FOTO LAJM) Kylie Jenner mahniti me dukje ne re teksa u fotografua në avionin e saj privat me një çantë Hermes Birkin në vlerë prej
Para 109 vitesh u realizua fluturimi i parë me avion postar Si sot para 109 vitesh do të realizohej fluturimi i parë zyrtar me një avion postar. Fluturimi i parë u bë nga Allaha
Jeta e re sapo ka nisur, Harry dhe Meghan fotografohen duke zbritur nga avioni (FOTO LAJM) Pas ndonjë fotoje të Meghan-it të shkrepur tek-tuk, ajo dhe Harry u fotografuan për herë të parë bashkë, që pas vendimit
Erdogan i dhuron Ramës avion, kryeministri shqiptar në Mynih me Airbus VIP (FOTO LAJM) Qeveria e kryeministrit Edi Rama mori një avion VIP të modelit Airbus 319-100, i cili më parë i është përdorur nga qever
Avioni nuk ulej prej stuhisë, panik dhe ulërima në bord (VIDEO) Një video e shpërndarë së fundmi në rrjetet sociale ka bërë xhiron e botës, teksa shihet momenti i tmerrshëm ku pasagjer
REKORD/ Fluturimi New York-Londër, më pak se 5 orë Një avion i "British Airways"-it ka thyer rekordin për fluturimin më të shpejtë të kohëve midis New Yorkut dhe Londrës,
Pamje të frikshme nga stuhia "Ciara" në Angli, avionët "i merr era" (VIDEO) Stuhia “Ciara” ka goditur Britanine dhe disa vende te BE. Mediat në vend kanë publikuar edhe shkatërrimet që ka shkaktua
Avioni rrëshket në pistë, 100 pasagjerë shkelin njëri-tjetrin nga paniku (FOTO&VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi ku një aeroplan rus me 100 pasagjerë ka rrëshqitur në një pistë të akullt. Avi
"Mallkimi" i familjes Kennedy, ngjarjet që tronditën opinionin botëror Tragjedia e familjes Kennedy ka nisur shumë më përpara se të vriteshin dy vëllezërit e adhuruar të Amerikës, John dhe Ro
Segmentin Sauk-Teg e kthejnë në pistë avioni, çfarë ndodhi mbrëmë me shoferët që "fluturuan" në rrugë Edhe pse kontrollet vijojnë çdo natë, shoferët duket se nuk tremben as nga gjobat e as nga policia. Mësohet se në seg
Pamje dramatike nga Stambolli, avioni me 177 pasagjerë del nga pista e përplaset (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në Turqi. Mediat vendase raportojnë se një avion i kompanisë "Pegasus Airlines" ka da
Barcelona tallet me Bakambu, lojtari merr avionin për vizitat mjekësore por Abidal anulon gjithçka (FOTO LAJM) Para zyrtarizimit të talentit të Bragës, Trincao, i cili do t’i bashkohet Barelonës pas 1 korrikut, “blaugranat” praktik
"Ishte plot me agjentë të CIA-s": Mister rrëzimi i avionit në Afganistan Gjatë mesditës së sotme BBC raportoi rrëzimin e një avioni me 83 pasagjerë në jug-lindje të Afganistanit, në një zonë të
Në një udhëtim "sekret", Flori dhe Luan Zhegu japin spektakël në avion (VIDEO) Përmes një video të postuar në "Facebook", këngëtari i mirënjohur Luan Zhegu dhe Flori Mumajesi na kanë bërë të ditur se
Katër raste në vetëm 24 orë, avionë e helikopterë përfundojnë të rrëzuar Mbrëmjen e djeshme legjenda e basketbollit Kobe Bryant humbi jetën në një aksident ajror. Helikopteri me të cilin po
Me 135 pasagjerë në bord, bën ulje emergjente avioni në Iran Një tjetër avion desh ka pësuar tragjedi sot. Bëhet fjalë për një avion në Iran, në aeroportin Mahshahr, në rajonin q
Rrëzohet avioni në Afganistan, nuk dihet asgjë për fatin e pasagjerëve Një avion i mbushur me pasagjerë është rrëzuar pak më parë në Afganistanin Lindor. Siç raporton BBC, avioni ka rënë r
Me 171 km/h, shoferët në Tiranë ngatërrojnë makinën me avionin (VIDEO) Policia Rrugore ka kryer mbrëmjen e kaluar kontrolle në rrugën interurbane kryesore Tiranë -Elbasan, në unazën e madhe k
Avioni nga Kina alarmon vendin fqinj: 202 pasagjerë nën kontroll të rreptë për virusin misterioz 202 pasagjerë të një avioni që vinte nga Wuhan e Kinës, qendra e virusit misterioz për në Romë po i nënshtrohen kontroll