999 rezultate për

avion

Në linjat e mëdha ajrore: Në avion me maskë në fytyrë Linjat e mëdha ajrore po u kërkojnë pasagjerëve të vendosin maska në fytyrë gjatë fluturimeve për të mbrojtur njëri-tjet
A do të ketë më qejf njeri të fluturojë? Nga pasaporta e imunitetit te rregullat e reja në bord Avionët që do të fillojnë fluturimet pas Coronës do të duken krejt ndryshe nga para Coronës. Edhe në aeroporte kontrolle
I jepet fund problemeve, Ranaldo gati të kthehet në Torino Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo, është më në fund i gatshëm që të kthehet në Torino. Cristiano Ronaldo ka qenë mbr
Avionët turq "qethin" helikopterin e ministrit grek, pamje nga incidenti (FOTO LAJM) Ministri i Mbrojtjes së Greqisë Nikos Panagiotopoulos dhe Shefi i Shtabit të Përgjithshëm Konstantinos Floros bënë një v
Tragjedia ajrore me 19 viktima që ''varrosi'' hartën e Shqipërisë, dhuratat e shtrenjta të dasmës së Mbretit Zog Publikoget historia e panjohur e katastrofës ajrore të 1 majit 1938, kur avioni i linjës Tiranë-Brindizi-Romë, u rrëzua
Mbërrin në Prishtinë avioni i Pacollit Ka arritur në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës aeroplani privat i deputetit Behgjet Pacolli. Në aeroport kanë da
Mposhti me sukses COVID-19, shihni si është transformuar deputeti shqiptar (FOTO LAJM) Pas infektimit me COVID-19, gjendja shëndetësore e deputetit Adriatik Alimadhi duket se po përmirësohet. Këtë e ka z
Brenda avionit 12 milion eurosh të Lionel Messit (FOTO LAJM) Lionel Messi është një nga lojtarët më të mirë në të gjithë historinë e futbollit, teksa dhuron spektakël me topin dhe ë
Greqia shtyn fluturimet për një afat të dytë Në Greqi, Autoriteti i Aviacionit Civil njoftoi të mërkurën se do të zgjasë një ndalim të fluturimeve tregtare me gjasht
40 njerëz vdiqën, dalin pamje të reja të aeroplanit që shpërtheu në flakë (FOTO&VIDEO) Janë bërë publike pamje të reja të cilat tregojnë se si një avion pasagjerësh shpërthen në flakë. Autoritetet ruse a
Avioni vetëm për vete, ç'do të thotë të udhëtosh në kohë pandemie (FOTO LAJM) Kriza e koronavirusit ka sjellë edhe mbyllje kufijsh në disa vende dhe rrjedhisht rënie të udhëtimeve. Transporti ajror
''Nuk ka as avion e as traget'', Rama: Emigrantët do karantinohen në hotele me shpenzimet e tyre Kryeminstri Edi Rama në një komunikim për të drejtpërdrejtë theksoi se ecuria e situatës së koronavirusit deri tani ësht
Ulje e detyruar e avionit të Messit, e zbulojnë mediat belge Avioni privat i yllit të Barcelonës, Leo Messi, mësohet të ketë bërë një ulje urgjente në aeroportin e Zaventem në Bruks
Ambasadorja e SHBA bën thirrjen e rëndësishme: Kush do të ikë, nesër është avioni i fundit! Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim ka dhënë një mesazh të rëndësishëm për qytetarët e s
Shkoi në Itali, infermjeri shqiptar tregon tmerrin: Nuk numërohen avionët me të infektuar 30 mjekë e infermjerë fluturuan drejt Italisë me qëllim luftimin e pandemisë, e cila po rezulton fatale për shtetin fqin
Me urgjencë për të luftuar Covid-19, shpërthen në flakë avioni me stafin mjekësor në bord Teksa koronavirusi po merr mijëra jetë çdo ditë që kalon, edhe ngjarje të tjera të dhimbshme vazhdojnë të ndodhin nëpër
Një paciente doli e infektuar me koronavirus, mbyllet pavioni i ortopedisë në Lezhë Mbyllet pavioni i ortopedisë në spitalin e Lezhës. Një paciente ka rezultuar pozitive ndaj Koronavirusit. Ajo ishte o
Italia ''i shtrin dorën'' Rusisë', nisen avionët me pajisje mjekësore Italia po pëson me qindra humbje jetësh çdo ditë si pasojë e koronavirusit. Tre ditë më parë, stafi mjekësor i Whanit ud
Ishte në avion me 73 vjeçaren që humbi jetën, fieraku mund të ketë infektuar shumë të tjerë Ka shkuar në 33 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend. Një vatër e rë tashmë është dhe Fieri ku brenda 24 orëv
31 vjeçari flet nga karantina: Isha në avion me gruan e sëmurë nga Lushnja Një 31 vjeçar i ardhur nga Milano ndodhet i izoluar tek infektivi pasi ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit. Djalo