999 rezultate për

avdylaj

Përgjimet e "Bild" ndaj Avdylajve, regon Berisha: Rama u shpartallua nga media gjermane (VIDEO) Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Barisha ka reaguar në Fcebook në lidhje me përgjimet që prestigjozja gjermane Bild p
Përgjimi 5/ Edhe Rama do "habitet" Avdylaj me vëllain e deputetit PS Në një tjetër video, gazeta gjermane "Bild" ka publikuar përgjimin mes vëllait të Ilir Ndraxhit, deputeti i partisë soci
Përgjimi 4/ Astrit Avdylaj: Më hiqni gjobën mer b*th q*** Gazeta gjermane "Bild" ka vijuar me publikimin e përgjimeve të kreut të bandës së Shijakut, Astrit Avdylajt. Në përgjimi
"Ne jena për PS, mos i thuaj as Gon Dukës", si u blen votat nga Astrit Avdylaj në Durrës PËRGJIMI i ri që fakton blerjen e votave Astrit Avdyli: Vëllai si ja çove? Votuesi: A je mirë? Astrit Avdyli: S
PËRGJIMI 2/ Votën ose ik tek shtëpia! Avdylaj telefonon kreut të ujësjellësit Durrës (VIDEO) Media gjermane “Bild” ka nxjerrë përgjimet mes Astrit Avdylajt dhe drejtorit e UKT-së, Ivo Doçin. Ata janë duke diskutua
PËRGJIMI 1/ Astrit Avdylaj i telefonon Dakos: Të ka zënë gjumi mbrëmë? "Të du fort vllai jot" (VIDEO) Gazetari Piter Tide, i gazetës gjermane Bild, ka publikuar përgjimet mes Astrit Avdyllajt, pjestarit të grupit të Shij
Kapet anëtari tjetër i grupit të Avdylajve Arrestohet në Durrës një tjetër anëtar i bandës së Avdylajve i akuzuar për trafik droge, grup të strukturuar kriminal dh
"Edhe mundet", si i justifikoi Dako përgjimet me Avdylajt “I njoh Avdylajt, por nuk u kam kërkuar të paguajnë për të blerë vota!”. Ka qenë kjo pak a shumë përgjigja e kryetarit t
PD: Donika Prela mban të paprekura pronat e Avdylajve Partia Demokratike me anë të sekretarit për çështjet ligjore, Çlirim Gjata ka hehdur akuza mbi Prokurorinë duke thënë s
"Do blejmë zgjedhjet", gazetari tregon si Dako falenderon Avdylajt (VIDEO) ‘TG2’, pjesë e rrjetit italian ‘Rai’, ka shkaktur bujë të madhe me një kronikë të përgatitur për Shqipërinë. Në këtë
Dreka me Avdylajt, flet për herë të parë Vangjush Dako Kryebashkiaku i Durrësin,, Vangjush Dako i cili në përgjime flitet si i implikuar në shitblerjen e votës ka folur mbrëm
Gazetarja tregon si ra në kontakt me përgjimet për Dakon Gazetarja, Klodiana Lala që ka kryer investigimin për shit-bjerjen e votave, bazuar në përgjimet e prokurorisë për bandë
Detaje të reja, Avdylajt kanë qenë të interesuar edhe për zgjedhjet në futboll Gazetarja, Klodiana Lala që ka kryer investigimin për shit-bjerjen e votave, bazuar në përgjimet e prokurorisë për bandë
VOA: Dako dhe Avdylajt blenë vota në Durrës (DOKUMENT) Materiali në vazhdim u përgatit për Zërin e Amerikës nga gazetarja Klodiana Lala dhe Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Inves
Ky është "Roni i Shijakut" që u arrestua dje, koka e grupit "Avdylaj" (FOTO LAJM) Hekuran Hoxha, 48-vjeçari që u arrestua të preten në Shijak dyshohet se është koka e grupit ‘Avdylaj’ , të arrestuar në
"Vangjush Dako u rrah tre orë nga Avdylajt, pastaj hëngri me Ramën" Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një mesazh të atij që ai e quan "qytetari dixhital" duke dhënë detaje për
"Fshehe atë m** atje", çfarë roli kishin tre policët që ndihmonin Avdylajt Mes 34 të arrestuarve pjesë e dosjes së grupit të Shijakut janë edhe tre efektivë policie. Ndërkohë është zbardhur ed
"Thuaj Vangjushit t'i japim ndonjë...", përgjimet e Dakos me Avdylajt para e pas zgjedhjeve (VIDEO) Në përgjimet e grupit të “Avdylajve” është përfshirë edhe kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako. Edhe pse në dosjen
“Rama po përpiqet ta fshehë, dokumenti ku Avdylajt kërkojnë ndihmën e Dakos” Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin spcial Facbeook një dokument që sipas tij Rama po përpiqet ta fshe
"Si e morën me forcë Avdylajt lokalin në Durrës, i ndihmoi Dako" Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për bandën e ‘Avdylajve’ që u arrestuan në Shijak në sajë të mega-operacionit ‘