999 rezultate për

autostrades

Shpella misterioze ndal punimet e autostradës Prishtinë-Shkup Punimet në afërsi të shpellës së zbuluar gjatë hapjes së trasesë së autostradës Prishtinë-Shkup, tashmë janë ndërprerë,
Aksident i frikshëm në Durrës, makina kthehet përmbys në autostradë (VIDEO) Është publikuar videoja e aksidentit që ndodhi dje në autostradë afër mbikalimit të Shënvlashit. Në këtë aksident të
Fillon ndërtimi i autostradës Nish-Prishtinë Presidenti i Serbisë Aleksandar Vucic ka hapur pjesën e parë të autostradës Nish-Prishtinë. Aty ai ka thënë se shteti se
Qytetarët ankohen se kompania “Bechtel Enka”, u shkakton probleme Kryetari i Komunës së Kaçanikut Besim Ilazi, udhëhoqi mbledhjen e Këshillit Komunal për Siguri në Bashkësi, ku u diskutu
Momenti kur piloti detyrohet të ulë avionin në mes të autostradës (VIDEO) Piloti i një avioni të vogël “ Cessna 206” u detyrua të bënte një ulje urgjente duke frikësuar jo pak makinat që po kalo
Kaos në rrugët e Kalifornisë, avioni rrëzohet në mes të autostradës (VIDEO) Një avion i vogël është rrëzuar në mes të një autostrade në Kaliforni duke zënë përpara automjetet e duke shpërthyer në
Makina përmbyset në mes të autostradës Tiranë-Durrës (VIDEO) Një aksident i frikshëm ka ndodhur sot pasi një makinë është kthyer përmbys në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se sho
Aksident spektakolar në Tiranë - Durrës, makina bën saltro dhe bie përmbys në mes të rrugës (VIDEO) Një aksident spektakolar ka ndodhur para pak minutash afër Maminasit në autostradën Tiranë-Durrës. Në videon e ardhu
Policia blindon autostradën Shkup-Kumanovë Forca të shtuara policore kanë bllokuar autostradën Shkup-Kumanovë. Makina policie, mjete ushtarake dhe policë të maskua
Kur të del një gjarpër nga kondicioneri i makinës në mes të autostradës (FOTO LAJM) Çfarë do të bënit nëse një gjarpër helmues do të dilte nga kondicioneri në makinën tuaj teksa ju jeni në timon? Kjo gjë
Kosova kopjon Shqipërinë, autostradat do të bëhen me pagesë Qarkullimi në autostradat e Kosovës pritet të bëhet me pagesë, pasi të jetë vlerësuar efektshmëria e futjes së pagesës n
Autostradat e Kosovës me pagesë Qarkullimi në autostradat e Kosovës pritet të bëhet me pagesë, pasi të jetë vlerësuar efektshmëria e futjes së pagesës n
Milloshoski: Zaev duhet ta mbajë fjalën dhe të jap dorëheqje Ish-ministri i jashtëm i Maqedonisë, Antonio Milloshoski, ka thënë sot se menjëherë pas ardhjes në pushtet, partia e tij
Myllet autostrada nga Shkupi drejt Greqisë si pasojë e sasisë së madhe të borës (FOTO LAJM) Qendra maqedonase për Menaxhim me Kriza informoi sonte se në aksin e autostradës në drejtimin rrugor Shkup-Veles afër ve
Aksident në Unazën e Madhe të Tiranës, makina përplaset me ndarësen e autostradës Një aksident fatmirësisht pa të lënduar është shënuar mesditën e sotme në Unazën e Madhe të Tiranës, në segmentin nga Ko
Çudirat nuk kanë fund/ Dy burra sherr në mes të autostradës për një…patë (VIDEO) Dy burra kanë dalë si të “çmendur” në autostradën Durrës-¬Tiranë dhe kanë ndjekur patën për ta kapur. Në fund njëri
LAJM I FUNDIT/ Aksident në "Tiranë-Durrës", humb jetën një person Një person ka humbur jetën pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në kilometri
Projekti i "çmendur” i autostradës më të madhe në botë Autostrada më e gjatë në botë në shkretëtirë ka filluar të ndërtohet nga qeveria kineze. Autostrada nis në Inner të M
Shkrumbohet një lokal pranë autostradës Tiranë-Durrës Një restorant në afërsi të autostradës Tiranë-Durrës, në mbikalimin e Rinasit, është përfshirë nga flakët mesditën
Nesër ditë zie në Maqedoni Mbi 20 persona humbën jetën si pasojë e motit të keq, ku zonat më të goditura ishin rajoni i Hasanbegut, Stajkovcit dhe