999 rezultate për

autorin

Vrau policin, 25 vite burg për autorin Gjykata e Tiranës vendosi 25 vite burg për Dritan Rexhepaj, i akuzuar për vrasje me paramendim të një punonjësi policie
Vrasja e balerinës, identifikohet autori, prangoset bashkëpunëtori Strukturat e policisë së Tiranës dhe sektori i Krimeve të Rënda kanë identifikuar autorin e vrasjes së Sonila Tafës, bal
Korçë, vritet me armë zjarri 58 vjeçari Një 58-vjeçar nga Korca është gjetur i vrarë natën e kaluar në lokalin e të birit ku ai qëndronte si roje. Sipas policis
Policia identifikon autorin e vrasjes në Yzberisht Policia e Tiranës ka identifikuar autorin e dyshuar të vrasjes së tregtarit në Yzberisht. Mësohet se 27 vjeçari Jashar
Pogradec, burg pa afat për vrasësin Gjykata e Shkallës së Parë e Pogradecit ka dhënë masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për autorin e vrasjes së dyfishtë të
Norvegji, 21 vite burg për autorin e masakrës në Oslo Anders Behrig Breivik i akuzuar për vrasjen e 77 personave në Norvegji është dënuar 21 vite burg nga gjykata në Oslos e
Lirohen 4 pengjet në Francë, policia plagos autorin Update -Policia franceze finalizoi me sukses operacionin për shpëtimin e katër personave që u morën peng paraditen e sot
Gjykata lë në burg autorin e dy vrasjeve, shprehet i penduar Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë "arrest me burg" ndaj Viktor Gushit, i dyshuar si autor i dy vrasjeve mes ty
Elbasan, policia arreston autorin e vrasjes së Donald Lamçes Policia e Elbasanit ka mundur të prangosë 23 vjeçarin Azmir Lleshanaku si një prej të dyshuarve kryesorë pë vrasjen e Do
Pogradec, plagoset me pistoletë polici i komunës Një efektiv policia ka mbetur i plagosur me armë zjarri në qytetin e Pogradecit. Ngjarja ka ndodhur në komunën Velçan ku
Vrau policin në Vlorë, burgim të përjetshëm për autorin Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur dënim kapital për Jetnor Nakoleci i akuzuar për vrasjen e punonjësit të policisë
Alex Ferguson kërkon autorin e këtij goli (VIDEO) Angulo de Lucas Ocampos, talenti i ri i River Plate dhe njëkohësisht futbollisti në “shënjestër” i Sir Alex Fergusonit,
Policia arreston autorin e zjarrit në Tarabosh Policia e Shkodrës ka zbardhur shkaqet e rënies së zjarrit në malin Tarabosh, ndërsa ka arrestuar një person. Policia th
Masakër në SHBA, policia ekzekuton autorin Në Ohajo të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka ndodhur një masakër ku kanë humbur jetën tetë veta, mes tyre edhe një
E verbon me acid, fal autorin Ameneh Bahrami, e reja iraniane e verbuar dhe e djegur në fytyrë me acid, ka falur agresorin e saj dhe ka hequr dorë nga
Vrasja e maturantit, policia arreston autorin UPDATE - Policia e Kosovës ka bërë të mundur arrestimi e një personi dhe është në kërkim të një tjetri. I arrestuari dys
"Arrest me burg" për autorin e vrasjes së 9-vjeçarit Dërgohet në spitalin psikiatrik autori i vrasjes së 9- vjecarit dy ditë më parë në një fshat të këtij qyteti. Gjykata e
Burg pa afat për autorin e vrasjes në Shkodër Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë burg pa afat për Admir Tafilin pas arratisjes së tij nga burgu i Shën Kolli
Sherri për një femër biznesmeni vret 28 vjeçari Një 28 vjecar është ekzekutuar me pistoletë pak para mesnatës së shtunës në qytetin e Librazhdit. Policia thotë se vikti
Policia identifikon autorin e perdhunimit te 9-vjecares Autori i dhunimit seksual të vajzës 9-vjeçare nga Kolonja e Lushnjes është një 19-vje&cc