999 rezultate për

autorin

Vrasja e maturantit, policia arreston autorin UPDATE - Policia e Kosovës ka bërë të mundur arrestimi e një personi dhe është në kërkim të një tjetri. I arrestuari dys
"Arrest me burg" për autorin e vrasjes së 9-vjeçarit Dërgohet në spitalin psikiatrik autori i vrasjes së 9- vjecarit dy ditë më parë në një fshat të këtij qyteti. Gjykata e
Burg pa afat për autorin e vrasjes në Shkodër Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë burg pa afat për Admir Tafilin pas arratisjes së tij nga burgu i Shën Kolli
Sherri për një femër biznesmeni vret 28 vjeçari Një 28 vjecar është ekzekutuar me pistoletë pak para mesnatës së shtunës në qytetin e Librazhdit. Policia thotë se vikti
Policia identifikon autorin e perdhunimit te 9-vjecares Autori i dhunimit seksual të vajzës 9-vjeçare nga Kolonja e Lushnjes është një 19-vje&cc