999 rezultate për

autorin

Dalin pamjet e atentatit në "Kinostudio", ky është detaji që mund të tradhtojë autorin (VIDEO) Janë publikuar sot pamjet filmike të kamerave të sigurisë që kanë kapur momentin e plagosjes së djalit të një gardisti q
Shpërthimi në Turqi / Zbulohen pamjet e një mashkulli të vrarë nga forcat e sigurisë turke (FOTO LAJM) Një makinë bombë ka shpërthyer pranë një gjykate gjatë pas mesditës së sotme në Izmir të Turqisë. Ndërkohë, mediet t
TRONDITESE / Burri vret nënën, dy motrat dhe vëllanë Një ngjarje e rëndë tronditur sot Turqinë, pasi një person ka vrarë nënën e tij 80-vjeçare, dy motrat dhe vëllain e tij
Përplas për vdekje policin e burgut, policia e Durrësit identifikon autorin Policia e Durrësit ka hedhur dritë mbi aksidentin ku mbeti i vdekur punonjësi i policisë së burgut të Fushë-Krujës. S
Ja kush është polici që vrau autorin e masakrës së Berlinit (FOTO LAJM) Ai është Luca Scata, polici i cili është kthyer në heroin e gjermanëve, pasi ndaloi dhe më pas qëlloi për vdekje terrori
Shakaja e hidhur e policisë gjermane me autorin e masakrës së Berlinit Azilkërkuesi tunizian i dyshuar si autori i masakrës së Berlinit rezulton se është arrestuar tre herë brenda këtij viti
Gjermania ofron 100 mijë euro shpërblim për personat që jepin informacion për autorin e dyshuar Autoritet gjermane kanë njoftuar se do të japin një shpërblim deri në 100.000 euro për personat që do t’i ndihmojnë për
Vrasja e parukieres/ Dëshmitarët: Autorin e pamë kur doli nga dyqani Vrasja e parukieres 28-¬vjeçare mendohet se ka qenë e paramenduar nga autori i dyshuar. Dëshmitarë të ngjarjes kanë dekl
U zunë për ndërtimin e një mense/ Policia kap autorin që plagosi 30 vjeçarin Policia ka bërë të mundur sot arrestimin e një 24 vjeçari, i cili në datën 8 nëntor kishte plagosur me armë zjarri një s
Vrasja në Sarandë, policia identifikon autorin Një grabitje në qytetin e Sarandës sot në orët e para të mëngjesit në një pikë karburanti ka përfunduar me vdekje. Nga
Shtypi me fadromë një grua, Prokuroria kërkon 7 vite burg për autorin Prokuroria e Tiranes ka kërkuar 7 vjet burg per fadromistin Kasem Koçin, i cili një vit më parë shypi në Sharrë një grua
LAJM I FUNDIT/ Dorëzohet 21-vjeçari që vrau Genc Mhillajn dje në Shkodër Update-I riu i cili vrau me plumb në ballë një 42 vjeçar një ditë më parë është dorëzuar në Policinë e Shkodrës, pas 10
Burg bashkëpunëtorit të Miklovanit: E ndihmova! Kisha frikë se më vriste Lidhur me masakrën në Shkodër, gjykata ka lënë sot në burg autorin Miklovan Parubi dhe e njëjta masë është dhënë edhe pë
Banda e Tafilit/ Dëshmon fëmija që pa autorin e vrasjes se Brahim Manit Në gjyqin ndaj bandës së Admir Tafilit për vrasjen e Ibrahim Manit, fëmija 12-vjeçar i cili dikur dëshmoi se e kishte pa
I hetuari për vrasjen e kryekomisarit: Gjeni autorin! Një ditë më parë i ka shpëtuar një atentati me tritol dëshmitari i fundit që është gjallë, si autor i dyshuar për vjedhj
Ja kush është 18-vjeçari që u vra sot në Pogradec (FOTO LAJM) Pogradeci i trondit sot nga një ngjarje e rëndë që ndodhi në qendër të qytetit. Fabio Hila, humbi jetën nga një sherr ba
Vrau efektivin e policisë, RENEA arreston autorin Është arrestuar David Qosja, autor i vrasjes së sotme në Torovicë. Mësohet ai është arrestuar nga forcat RENEA të cil
Tentoi të rrëmbejë 3 persona në Vlorë, "arrest me burg" për autorin Update-Prokuroria për Krime të Rënda kërkoi caktimin e masës së sigurisë “Arrest në burg” për shtetasin kosovar, Dijar X
Vrau elektricistin, gjykata lë në burg Martin Zefi Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg autorin e vrasjes së elektricistit dy ditë më parë, Martin Zefin. Sipas policisë,
Vret kushëririn për çështje prone, forcat e FNSH-së kapin autorin Dy kushërinjtë, viktima, 52 – vjeçari Mark Dodaj dhe autori i kësaj ngjarje, 39 – vjeçari Ilir Doda, fillimisht janë kon