999 rezultate për

autobusi

Sulmohet autobusi me shqiptarë në Serbi Mbrëmë autobusi me pasagjerë nga Kosova është sulmuar përsëri me gurë në Krushevc të Serbisë nga persona ende të panjohu
Digjet një autobus me ushtarë në Maqedoni Një autobus i Armatës së Republikës së Maqedonisë sot në mëngjes, rreth orës 6 e 30 është djegur ndërsa ishte duke lëviz
Nuk ndihmuan burrin e paralizuar, shoferi i autobusit u bën të papriturën pasagjerëve Një shofer autobusi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në Paris të Francës, ku detyroi që të zbrisnin nga autobusi të g
U godit sapo zbriti nga autobusi, ndërron jetë në spital 11-vjeçari Një 11-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spital pas plagëve të marra në një aksident. Njgjarja e rëndë ndodhi n
Autobusi i Lazios sulmohet nga tifozët e Marseilles Autobusi i skuadrës së Lazio është goditur me gurë para së të hy në stadiumin "Velodrome", pasi tifozët e Olympique Mars
EMRI/ Grabitja e autobusit në Vlorë, arrestohet 35-vjeçari (VIDEO) Kapet dhe ndalohet nga Forca “Shigjeta” një nga autorët e vjedhjes me armë të një autobuzi të ndodhur më 25 shtator 2018
Autobusi i Kamzës del nga rruga, merr para babë e bir Mëngjesin e sotëm raportohet se një atutobus i linjës Kamëz-Tiranë ka pësuar një aksident duke dalë nga rruga. Shkak
Khabib: Sulmi i autobusit nga McGregor ishte organizuar nga UFC Khabib Nurmagomedov beson se sulmi i që Conor McGregor kishte bërë ndaj autobusit në muajin prill të këtij viti, ishte o
Aksident në Austri, të plagosur shtetasit nga Maqedonia Disa persona u plagosën në aksidentin që ndodhi si pasojë e përplasjes së një autobusi nga Maqedonia dhe një kamioni në
Autobusi përplaset me kamionin në Austri, tetë shtetas të Maqedonisë të plagosur Dy persona janë plagosur rëndë, por nuk janë në rrezik për jetën ndërsa gjashtë persona janë pagosur më lehtë në aksiden
Ky është djaloshi që u godit nga autobusi në Mitrovicë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur dje rreth orës 15:00 . Akidenti ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës ku s
Motori i tre djemve të dehur përfundon poshtë rrotave të autobusit (VIDEO) Tre djem të dehur nga India i kanë shpëtuar fatmirësisht vdekjes kur u përplasën me një autobus. Ata ishin në një mot
Shpëtoi adoleshentin, shoferi i autobusit rrezikon punën Një peticion në mbështetje të një shoferi francez autobusësh që përballet me masë disiplinore pasi u filmua teksa qëll
45 të vdekur në aksidentin me autobus Të paktën 45 persona kanë humbur jetën pasi autobusi me të cilin po udhëtonin doli nga rruga duke rënë disa metra poshtë
Pacolli reagon pas sulmit ndaj autobusit të Kosovës në Serbi Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, njëherësh zëvendëskryeministër i vendit, Behgjet Pacolli, ka reaguar pasi një au
Sulmohet autobusi i Kosovës në Serbi, po udhëtonte nga Gjermania Një autobus udhëtarësh, i cili po udhëtonte drejt Kosovës, nga Gjermania, është sulmuar në Serbi. Nga sulmi me gurë, pë
"Çmenden" izraelitët, braktisin autobusin e rezervojnë 3 kate hoteli Ndeshja mes Sqhipërisë dhe Izraelit që do të luhet ditën e nesërme ne "Elbasan Arena" duket se ka alarmuar policinë ku j
Aksident tragjik, 11 të vdekur dhe dhjetra të plagosur (FOTO LAJM) Së paku 11 veta kanë vdekur pas një përplasjeje të një autobusi mëngjesin e sotëm në pjesën jugore të Ekuadorit. 37 t
Policia lëshon dronin mbi një rreth-rrotullim, kapet mat autobusi (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës vijon monitorimin e rrugëve kombëtare me dron, i cili bën të mundur filmimin e parakalimeve të
Tifozët e Newcastle, kundër Benitezit: Nuk na pëlqen autobusi i parkuar Tifozët e Newcastle United nuk e kanë fshehur zemërimin e tyre me Raffael Benitezin, pas humbjes së skuadrës në shtëpi,