999 rezultate për

autobusi

Shoferi i autobusit ngacmon seksualisht një të mitur në Kosovë Një femër serbe e moshës së mitur ka informuar se është ngacmuar seksualisht nga ngasësi i autobusit, poashtu serb. N
Ngjarje e rëndë në Pejë, vdes duke pritur autobusin Një personit i është keqësuar gjendja derisa ishte duke e pritur autobusin në lagjen “Dardania” në Pejë. Ai është dër
Njihuni me historinë tragjike, për një biletë autobusi vdiq nga i ftohti Iryna Dvoretska, studentja ukrainase e mjekësisë, 21 vjeçare, vdiq e ngrirë në dëborë, pasi e përzunë nga autobusi sepse
Aksident në tunelin e Elbasanit, autobusi përplaset me një makinë Një aksident mësohet se ka ndodhur në hyrje të tunelit të Elbasanit. Sipas informacioneve paraprake mësohet se një ma
DETAJET/ Viktimat në Durrës ishin dy femra, u përplasën sapo zbritën nga autobusi Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e ish-Kënetës në l
Dënohet për vdekjen e 40 personave administratori i koncensionit të Rrugës së Kombit (FOTO LAJM) Nicola Spadavecchia, administratori i shoqërisë që zbaton koncesionin e Rrugës së Kombit, u dënua sot me 6 vjet burg nga
Autobusi u përplas me makinën, kush janë viktimat e aksidentit tragjik Aksidenti i rëndë në aksin Levan-Tepelenë, në afërsi të fshatit Varibob i mori jetën 2 personave dhe plagosi 5 të tjerë.
Donte të ndalonte ndeshjen ndaj Arsenalit, shikoni se çfarë ka bërë ky tifoz (FOTO LAJM) Arsenali mposhti sot skuadrën e Blacpool me rezultatin 0-3, por ka pasur një trazirë të vogël pak para fillimit të këtij
Karikatura e Ditës, Shaqiri shkatërron autobusin e Mourinhos (FOTO LAJM) Protagonist i Karikaturës së Ditës të Goal.com për ditën e hënë është mesfushori me orgjinë shqiptare i Liverpoolit, Xhe
Aksidentohet autobusi me pasagjerë maqedonas, tre të vdekur Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur sot rreth orës 1:45 minuta në Serbi, në afërsi të Leskovcit, ku një autobus me ta
Tifozi që sulmoi autobusin e Boca: Më vjen keq, nuk e kontrollova dot veten Martin Firpo, mbështetësi i zjarrtë i River Plate, që sulmoi autobusin e Boca Juniors, e pranoi gabimin e tij. Ishte gur
Ogur i keq? Macja e zezë i pret rrugën autobusit të Partizanit (VIDEO) Më pëk se një orë na ndajnë nga derbi i kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës. Por dicka e pazakontë i ka ndodhur autob
Bombë autobusit të Dortmundit, 14 vite dënim për autorin e sulmit Plot 14 vite janë dhënë për autorin e sulmit me bombë ndaj autobusit të Borusia Dortmund në prill të vitit 2017. Ai qu
Bombë autobusit të Dortmundit, 14 vite dënim për autorin e sulmit Plot 14 vite janë dhënë për autorin e sulmit me bombë ndaj autobusit të Borusia Dortmund në prill të vitit 2017. Ai qu
Selfie teksa i jep autobuzit, shoferi masakrohet në rrjete sociale (VIDEO) Kjo video ka bërë xhiron e botës, duke shkaktuar shumë reagime. Një shofer filmon veten teksa gjendet para timonit të
Kjo vajzë ta heq trurin, blen autobusin e vjetër po shikoni si e transformon (FOTO LAJM) Një transformim që i ka bërë një vajzë autobusit po e lë pa fjalë këdo që i sheh fotografitë. Ajo e ka blerë një auto
Përmbysja e autobusit në rrugën pa ndriçim, si është gjendja e gjimnazistëve (VIDEO) Autobusi me gjimnazistët e një shkolle në Levan që kishin qenë në Pogradec për një ekskursion ditor po kthehej në drejti
Dalin pamjet, autobusi plot me gjimnazistë me goma në prag të greminës në Qafë Thanë (VIDEO) Kanë shpëtuar për fat të mirë dhjetra gjimnazistë nga Fieri sot në Qafë Thanë, ku autobusi i tyre për pak ra në greminë.
U hodhën nga dritarja se autobusi po binte në greminë! Dëshmitari rrëfen tmerrin në Qafë Thanë (FOTO LAJM) “Ishte tmerr. Janë hedhur nxënësit nga dritaret për të dalë se autobusi kishte ngelur gjysmë në rrugë e gjysmë në gremin
U përmbys në Qafë Thanë, autobusi me gjimnazistë nga Roskoveci Për pak është kthyer në tragjedi shëtitja e gjimnazistëve nga Roskoveci, autobusi i të cilëve është përmbysur në Qafë T