999 rezultate për

autobusi

Tapë në timon, shoferi i autobusit në Tiranë rrezikon jetën e 95 pasagjerëve Një shofer është kapur i pirë gjatë drejtimit të autobusit urban të linjës Institut-Tiranë duke rrezikuar jetën e 95 pas
Konfirmon prokurori: Kërcënohet me vdekje shoferi i autobusit Prokurori publik, Lubomir Joveski, i ka konfirmuar informatat se shoferi i autobusit të “Durma Turs”, i cili është rroku
Shoferi nuk jep dëshmi të besueshme për aksidentin Shoferi i autobusit të akssidentuar në fshatin Llaskarcë, gjatë bisedës me prokurorin që e heton ngjarjen tragjike ku hu
Zhvendoset autobusi i aksidentit të frikshëm Ka përfunduar hetimi në vendin tragjik ku ka ndodhur aksidenti i mbrëmshëm mbrëmë në fshatin Llaskarcë, ku kanë humbur j
14 të vdekur, 32 të plagosur: Pritet ardhja e vinçit për largimin e autobusit të tragjedisë Ka përfunduar hetimi në vendin tragjik ku ka ndodhur aksidenti i mbrëmshëm mbrëmë në fshatin Llaskarcë, ku kanë humbur j
Dëshmitari rrëfen si reaguan kur autobusi u përmbys para syve të tyre (VIDEO) Dëshmitari i cili ka qenë i pranishëm gjatë përmbysjes së autobusit në rrugën Shkup-Tetovë, në një deklaratë ka treguar
Si kanaçe e shtypur, pamje nga autobusi nga vdiqën 15 persona (FOTO LAJM) Ka shkuar në 15 numri i të vdekurve nga aksidenti i mbrëmshëm në aksin Shkup-Tetovë. Gjatë mbrëmjes së djeshme u zhv
Ky është djali i deputetit që humbi jetën në aksident (FOTO LAJM) Jovica Trpevski është djali i deputeti të LSDM-së i cili humbi jetën mbrëmë pas rrokullisjes së autobusit në rrugën Shku
Del skenari, ja si doli nga rruga autobusi që shkaktoi tragjedi (FOTO LAJM) Aksidenti tragjik deri tani, sipas raportimeve te mediave në Maqedoni, ka lënë te vdekur 14 persona dhe dhjetra të lëndu
Babai hero tregon si udhëtoi nga Gostivari dhe nxorri djalin nga autobusi Një prind nga Gostivari, në vendin e ngjarjes ku ndodhi tragjedia, tha se djalin e tij e ka nxjerrë nga autobusi që ësht
Kufoma dhe njerëz të plagosur, pamjet e tmerrshme nga aksidenti në Maqedoni (VIDEO) Një autobus ka dalë nga rruga dhe është përmbysur pasditen e sotme në autostradën Shkup-Tetovë. Paraprakisht raportohet
Flet shoferi i autobusit: Jo nga plasja e gomës, ja si ndodhi aksidenti Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe ka konfirmuar se numri i viktimave ka shkuar në 13, shtatë prej të cilëve kanë ndë
Detaje të reja nga aksidenti i përgjakshëm, kjo është kompania që i përket autobusi Hetimet në vendngjarje rreth aksidentit të rëndë që ka ndodhur në autostradën Shkup-Tetovë, me çrast 13 persona kanë hum
Ministri jep lajmin e frikshëm: 13 të vdekur dhe 40 të plagosur Numri i viktimave ka arritur në 13, ndërsa rreth 40 persona të tjerë janë shtruar në Spitalet e shkupit pas lëndimeve që
Rritet në 11 numri i viktimave në Maqedoni, ja si u aksidentua autobusi Lajme të këqija vazhdijnë të vijnë nga aksidenti i tmerrshëm në Maqedoni. Albeu.com mëson nga vendngjarja se numri i
Autobusi del nga rruga në Tetovë, shumë të vdekur dhe 20 të plagosur (VIDEO) Një autobus ka dalë nga rruga dhe është përmbysur pasditen e sotme në autostradën Shkup-Tetovë. Paraprakisht raportohet
Shoferi i autobusit ngacmon seksualisht një të mitur në Kosovë Një femër serbe e moshës së mitur ka informuar se është ngacmuar seksualisht nga ngasësi i autobusit, poashtu serb. N
Ngjarje e rëndë në Pejë, vdes duke pritur autobusin Një personit i është keqësuar gjendja derisa ishte duke e pritur autobusin në lagjen “Dardania” në Pejë. Ai është dër
Njihuni me historinë tragjike, për një biletë autobusi vdiq nga i ftohti Iryna Dvoretska, studentja ukrainase e mjekësisë, 21 vjeçare, vdiq e ngrirë në dëborë, pasi e përzunë nga autobusi sepse
Aksident në tunelin e Elbasanit, autobusi përplaset me një makinë Një aksident mësohet se ka ndodhur në hyrje të tunelit të Elbasanit. Sipas informacioneve paraprake mësohet se një ma