999 rezultate për

autobusi

Autobusi bie në humnerë, 44 të vdekur (FOTO LAJM) Të paktën 44 persona kanë mbetur të vdekur pas një autobus në Indi ra në një humnerë. Dhjetëra të tjerë mbetën të pla
Shpërthen goma e autobusit në Venezuelë, 16 të vdekur dhe 30 të plagosur Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur në Venezuelë ku si pasojë 16 persona kanë humbur jetën dhe 30 të tjerë janë
Athinë, shkrumbohet nga zjarri autobusi i agjencisë turistike shqiptare (VIDEO) Një autobus i një agjencie turistike shqiptare është djegur në Athinë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në sheshin K
Sulmohet në Serbi autobusi i linjës Kosovë-Slloveni (FOTO LAJM) Autobusi i linjës Kosovë-Slloveni ‘R.Gashi’ është sulmuar mbrëmë përderisa po kalonte tranzit nëpër territorin e shtetit
Gjest fantastik nga Ronaldo, ndal autobusin për të bërë foto me djalin e sëmurë (VIDEO) Protagonist në fushën e lojës, duke shënuar het-trik për Portugalinë në gjysmëfinalen e Ligës së Kombeve, por Cristiano
Përplaset autobusi në Dubai, vdesin 17 persona Një autobus është përplasur me një tabelë sinjalistike në Dubai, duke i marrë jetën 17 personave. Autobusi mësohet se
Shaqiri: Unë e mbajta Klopp për të mos u rrëzuar nga autobusi (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka thënë se ishte ai që e ka mbajtur Jurgen Klopp duke mos e lejuar të rrëzohet nga autobusi. Futboll
Vonohet dhënia e dëmshpërblimit për të dëmtuarit nga aksidenti tragjik I mbijetoi aksidentit tragjik të autobusit në Llaskarcë, por plagët në fytyrën e tij janë ende të dukshme. Betim Ameti,
Shoferi "i krisur" tenton të përplasë me autobus këmbësorin (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Romë ku shoferi i një autobusi të linjës së qytetit ka tentuar të përplasë
Tmerr në rrugë, 21 të vdekur nga aksidenti tragjik (FOTO LAJM) Së paku 21 persona e humbën jetën, ndërsa rreth 30 të tjerë janë lënduar në ndeshjen mes një autobusi dhe kamioni në sht
Dëmtohet autobusi i Liverpool në Madrid (FOTO LAJM) Autobusi i ekipit të Liverpulit është dëmtuar sot në Madrid. Problemi erdhi pasi autobusi mori rrugën për në stadiumi
Tre të vdekur nga sulmi me thikë në stacionin e autobusit Një grup nxënësish që prisnin autobusin u sulmua me thikë nga një person në një qytet në jug të Tokios. Së paku 18 v
Mbikalimi i ulët shëndërron në "kabriole" autobusin nga Maqedonia e Veriut (FOTO LAJM) Autobusi për pasagjer nga Maqedonia e Veriut mbeti pa kulm në Pllovdiv të Bullgarisë kur shoferi nuk e vuri re se sa i u
Aksident në Tiranë, autobusi përplaset me murin e lavazhit ( FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në rrugën "Tre dëshmorët", Tiranë. Nga pamejt mësohet se urbani i linjës Yzberish
Përplaset autobusi i linjës të Bathores, plagosen pasagjerët Rreth orës 21.45, në segmentin rrugor Institut-Bathore, drejtuesi i një autobusi të linjës së transportit publik ka humb
Aksident mes autobusit të nxënësve së shkollës Orikumi dhe një automjeti, një i plagosor Një aksident ka ndodhur pak më parë në Orikum të Vlorës, ku një autobus është përplasur me një makinë tip “Fiat”. Nga
Parakalon autobusin, aksidentohet motorristi në Tiranë (VIDEO) Një aksident ka ndodhur në afërsi të Plazës në Tiranë. Raportohet se është plagosur një motorist i cili ka tentuar të pa
E RËNDË/ Vajza vret të moshuarin duke e hedhur nga autobusi (VIDEO) Shpesh në bëjmë veprime pa marrë parasysh pasojat, por rasti që do t'ju tregojmë është vërtetë flagrant. Një vajzë 25
E rëndë, shoferi i autobusit ndërron jetë në vendin e punës Shoferi i një autobusi ka ndërruar jetë nga shkaqe të panjohura, derisa ka qenë në pauzë në rrugën magjistrale Kërçovë –
Autobusi i lë në rrugë duke festuar titullin, lojtarët mundohen ta shtyjnë (VIDEO) Norwich siguroi vendin e parë në Championship në Angli dhe arriti të ngjitet në Premier League për sezonin e ardhshëm.