999 rezultate për

autobusi

DETAJE/ Tifozët e Partizanit nga festa në tmerr, autobusi ku po udhëtonin shkrumbohet nga flakët Duhej të ishte festë pas fitores së Superkupës, por nuk ka qenë e tillë rruga për në kthim e disa tifozëve të Partizanit
Merr flakë autobusi në autostradën Tiranë-Elbasan, bllokohet aksi rrugor NNjë autobus është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ku mëso
Autobusi u shkrumbua nga flakët në "Rrugën e Kombit", kompania tregon shkaqet Një autobus i linjës Tiranë- Prishtinë shpërtheu në flakë këtë pasdite në Rrugën e Kombit. Ngjarja ndodhi rreth orës
Shkrumbohet nga flakët autobusi me pasagjerë në aksin Kukës-Tuneli i Kalimashit (VIDEO) Një autobus ka marrë flakë në aksin Kukës-Tuneli i Kalimashit, duke bllokuar lëvizjen e mjeteve. Situata ka qenë e rëndu
Ronaldo tregohet "zemërgjërë", i përshëndet tifozët nga autobusi (VIDEO) Kristiano Ronaldo është një nga sportistët më me shumë fansa në të gjithë botën. Portugezi ka inspiruar shumë të rinj
Prokuroria jep detaje mbi aksidentin tragjik në Veles-Shtip Prokuroria Publike gjatë mbrëmjes së djeshme ka inspektuar rrugën rajonale Veles-Shtip afër Novo Sellës, në vendin ku nd
Aksident i rëndë më Maqedoni, ndërron jetë një person plagosen 10 të tjerë Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 20:20 minuta në autostradën Shtip-Veles ku ka pasur përplasje direkte mes një
DURRËS/ Shoferi i dehur la derën hapur, rrëzohet nga autobusi fatorinoja 50-vjeçare Një 52-vjeçar është arrestuar nga policia, i cili drejtonte autobusin e unazës në Durrës. Ai ka lënë hapur derën e autob
Policia fsheh aksidentin: 1 i vdekur dhe 1 i plagosur nga përplasja me autobusin Një aksident i mori një të riu tre ditë më parë dhe shoku i tij mbeti i plagosur, ndërsa policia fshehu ngjarjen. Vik
Flet menaxheri i kompanisë që ka autobusin e aksidentuar në Tiranë Një autobus nga Kosova me 40 udhëtarë është aksidentuar gjatë ditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Na kompani
Aksidenti në autostradë, pamje nga momenti i përplasjes së autobusit me kamionin (FOTO LAJM) Një autobus pasagjerësh me targa të Kosovës është përfshirë në një aksident në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të M
Dalin pamjet, momenti i aksidentit të autobusit nga Kosova (VIDEO) Një autobus pasagjerësh me targa të Kosovës është aksidentuar në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Maminasit. Si
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, autobusi nga Kosova del nga rruga Një autobus pasagjerësh me targa të Kosovës është aksidentuar në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Maminasit. Si
29 të vdekur nga aksidenti në Indi Një autobus është përplasur në veri të Indisë duke lënë 29 të vdekur. Aksidenti i rëndë ndodhi mëngjesin e së hënës d
Dhunuan fatorinon, arrestohen 2 persona në Tiranë Policia ka arrestuar dy persona A.T., 24 vjeç, dhe F. K., 20 vjeç, të cilët dhunuan mbrëmjen e djeshme një prej faturin
Sherr në Këlcyrë: Plagoset në kokë shoferi i autobusit, arrestohet autori Në qytetin e Këlcyrës shtetasi A.M., rreth 50 vjeç, banues në Përmet, drejtues autobuzi është konfliktuar për pasagjerë
Digjet autobuzi në Maqedoni, s’ka të lënduar S’ka të lënduar në aksidentin ku u dogj autobusi ‘Hafet Tours’ që sot në mëngjes pas mesnatës në afërsi të Dubrovnikut.
Përfshihet nga flakët autobusi nga Tetova që udhëtonte drejt Kroacisë Një autobus me targa të Tetovës, i cili po udhëtonte nga Shkupi për në Split, mëngjesin e sotëm rreth orës 3:00 pranë pu
Autobusi bie në humnerë, 40 të vdekur Një autobus me rreth 60 persona është rrëzuar në një humnerë në Indi, konkretisht në rrethin e Kullu të Himachal Pradesh
Kondrabandë e mallrave me akcizë, arrestohet në Durrës shoferi nga Gostivari Policia ka arritur të sekuestrojë 309 steka me paketa cigare të cilat po qarkullonin kondrabandë në autobusin e linjës M