999 rezultate për

autobusi

Me shami dhe shofere autobusi, shqiptarja që habiti italianët: Të gjithë më vëzhgojnë (FOTO LAJM) Bukurie Voka ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku tregoi për herë të parë historinë e jetës, pasi “Corriere
Lojtarët e ekipit spanjoll zbresin nga autobusi për të shtyrë makinat (VIDEO) Moti i keq që ka përfshirë Spanjën ka bërë të papërballueshme kalimin e automjeteve gjatë reshjeve të dendura të dëborës
37-vjeçarja shqiptare që thyen sterotipet në Itali Po të mos ishte e mbuluar me shaminë myslimane, Bukurie Voka, do të ishte një shofere e zakonshme autobusi që çdo ditë i
"Pioli is on fire", futbollistët e Milanit e kthejnë autobusin në disko (VIDEO) Atmosferë festive te Milan që kryeson Serie A dhe që nuk ka regjistruar edne asnjë humbje. Në videot e shpërndara në
Autobusi ngec në borë, i del në ndihmë një shofer me Golf 3 (VIDEO) Të reshurat e mëdha të borës ia kanë vështirësuar qarkullimin e lirë shoferëve të veturave në periferi të Shtutgartit, p
Merr flakë autobusi plot me udhëtarë në Fier Një autobus pasagjerësh në aksin Fier- Levan është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur sapo zbret vendin e njohu
Pamje të tmerrshme të rrëmbimit: Kap vajzën sapo zbret nga autobusi (VIDEO) Një video e transmetuar nga media botërore tregon momentin kur një burrë rrëmben një vajzë 9-vjecare në Rhode Island në
"Çmenden" serbët, shqiptari hyn me fanellën kuqezi në autobusin e Beogradit (FOTO LAJM) Një djali i ri që mbante të veshur një bluzë me simbole shqiptare duke udhëtuar në një autobus në Serbi ka marrë vemendj
Gana në zi, autobusi më futbollistët e të rinjve përfundon në lumë, konfirmohen 6 viktima Gana është zgjuar me lajme të hidhura. Një autobus që po transportonte lojtarët e rinj të Ganës është aksidentuar duk
E bija pret autobusin, aktori i njohur udhëton me helikopter (FOTO LAJM) Në mediat e huaja po qarkullojnë foto të vajzës së aktorit të njohur Tom Cruise, Bella. Ajo shihet në një stacion duke p
Pasagjeri në autobusin Tiranë-Kakavijë rezulton me COVID-19 Një pasagjer në autobusin e linjës Tiranë-Kakavijë ka rezultuar me COVID-19 mbrëmjen e sotme. Ai është ndaluar pasi k
Përfshihet nga flakët autobusi në Tiranë Një autobuz është përfshirë pak më parë nga flakët teksa ishte duke ecur në zonën e Paskuqanit. Sipas policisë, kjo k
Shtëpia e ëndrrave, kështu e transformoi ky çift autobusin (FOTO LAJM) Duke qenë se punonin në distancë, Robbie dhe Priscilla, vendosën që të blinin një autobus të shkollës Thomas të 1998-s d
Përfshihet nga flakët autobusi që transporton punonjësit e fasonerisë Një autobus që transporton punëtorët e fasonerisë në Fier është përfshirë nga flakët gjatë mesnatës, teksa ishte i parku
Qeveria i shembi shtëpinë, shoferi i autobusit mbyt qëllimisht 21 fëmijë (VIDEO) Hetuesit në Kinë kanë dalë në përfundimin se aksidenti me autobusin e nxënësve që mori 21 jetë, ishte i qëllimshëm.
Shtëpia e ëndrrave, kështu e transformoi ky çift autobusin (FOTO LAJM) Duke qenë se punonin në distancë, Robbie dhe Priscilla, vendosën që të blinin një autobus të shkollës Thomas të 1998-s d
Dalin pajmet: Autobusi shoshë prej gurëve, tifozët e Benficës të pakënaqur nga barazimi (VIDEO) Ka mjaftuar një rezultat i dobët në startin e kampionatit portugez pas ndërprerjes prej gati 3 muajsh që tifozët e Benfi
Përplas Ferrarin 250 mijë euro me autobusin, shpëton për mrekulli reperi i njohur (FOTO LAJM) Reperi Swarmz ka përplasur makinën e tij ‘Ferrari’ me autobusin dy-katësh në qendër të Londrës. Fotot nga aksidenti u
"Uniformë apo ulëse autobusi", plas ironia në rrjet me uniformën e United (FOTO LAJM) Janë publikuar disa foto të fanellës së Manchester United për sezonin e ardhshëm dhe tifozëve, nuk iu ka pëlqyer aspak.
DETAJE/ Autobusi përplas dy automjetet, humb jetën një person dhe plagosen 6 të tjerë Një aksident i ka marrë jetën një personi dhe ka lënë të plagosur 6 të tjerë në aksin Tiranë- Fushë Krujë. Mësohet se