999 rezultate për

auto

Aksident i rëndë, automjeti merr para të moshuarin Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korcës tek vendi i quajtur "Dritat e Verdha". Një automjet ka përplasur
Makina humb kontrollin, humb jetën shoferi Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth një orë më parë në Orikum. Mësohet se një automjeti tip Ford ka humbur kontrollin
Autorë të dy vrasjeve që tronditën Elbasanin, lihen në burg dy të rinjtë Xhuljano Hoxha dhe Euglen Halili, autorët e vrasjes së Regis Runajt dhe Emiljano Ramazanit në Elbasan janë lënë në burg
Zbulohet një prej tuneleve më të sofistikuara në historinë e Amerikës (FOTO LAJM) Autoritetet amerikane zbuluan një tunel të papërfunduar 400 metra të gjatë nën kufirin me Meksikën. Ujësjellësi, vent
Merr flakë makina në Ishëm, dyshohet për të lënduar Vetëm pak minuta më parë një automjet është përfshirë nga flakët në afërsi të Ishmit në Durrës. Dyshohet se nga flakë
E vranë për të marrë gjak, detaje nga krimi në Shkodër Detaje të reja zbardhen nga krimi në Vaun e Dejës, ku u gjet i pajetë 27 vjeçari Gjin Borici Ndoj. Deri më tani, dys
Gjenden dy pistoleta në Shkumbin, dyshohet se janë hedhur nga autorët në Elbasan Dy pistoleta janë gjetur të hedhura në lumin Shkumbin. Mësohet se pistoletat janë gjetur gjatë aksionit për gjetjen e
Autorë të dy vrasjeve që tronditën Elbasanin, dalin pamjet nga aksioni i RENEA-s (VIDEO) Janë bërë publike pamjet nga arrestimi i bujshëm ia utorëve të dy vrasjeve të bujshme në Elbasan. Xhuljano Hoxha dhe
Sulmi me armë në Tushemisht, dalin pamjet e autorëve (VIDEO) Mëngjesin e sotëm, dy persona kanë qëlluar drejt një hoteli në Tushemisht si një mesazh për pronarin. Ndërkohë kanë d
Aksidentohet 8 vjeçari në Tiranë, policia kap autorin Një aksident ka ndodhur në orët e vona të natës së sotme në Tiranë. Një djalë i vogël ka mbetur i plagosur pak minuta
DETAJET/ Horror në Pogradec, djali vret nënën e trupin ia var në derë Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Një 44 vjeçar ka qëlluar me thikë nënën e tij të cilës i
Vrasja në Gjirokastër, autori dhe viktima ishin kërkues floriri Mihal Thimjo dhe Gëzim Saraçi kanë qenë kërkues floriri. Këto janë detaje të reja të cilat dalin në dritë një ditë pas v
Lajm i mirë! Zgjaten me 90 ditë lejet e qëndrimit për punëtorët sezonalë në Greqi Autoritetet greke të Mbrojtjes Civile njoftuan se në këshillim me Ministrinë e Zhvillimit Rural dhe Ushqimit, zgjatën le
Përfshihet nga flakët autobusi në Tiranë Një autobuz është përfshirë pak më parë nga flakët teksa ishte duke ecur në zonën e Paskuqanit. Sipas policisë, kjo k
"Ti ke vilë trekatëshe, unë jo", zbardhet dëshmia e autorit që vrau mikun e familjes “Më shau dhe ofendoi, më qëlloi dhe e qëllova”. Këto janë fjalët që ka thënë para grupit hetimor në Policinë e Gjirok
"Alo, Gëzimin e kanë vrarë": Drekuan së bashku dhe pastaj miku e vrau, detaje nga masakra Zbardhen detaje nga ngjarja ku 57-vjeçari u gjet i vrarë brenda mjetit të tij në aksin rrugor rural Polican-Suhë ditën e
E përplasi qëllimisht për vdekje: Kapet autori i krimit në Gjirokastër, ç'ju gjet në banesë Policia e Gjirokastrës ka zbardhur ngjarja e ndodhur në datën 05.08.2020, në aksin rrugor Poliçan-Suhë, ku u gjet i paje
Autori mori në telefon familjarët pasi ekzekutoi 57-vjeçarin: E vrava! Detaje janë bërë të ditura në lidhje me ngjarjen e ndodhur pasditen e sotme në Gjirokastër, ku u vra 57-vjeçari Gëzim sa
U vra me 7 plumba në Prezë, identifikohet autori i vrasjes së taksistit Abdulla Budlla, 71 vjec u vra disa ditë më parë në Prezë me 7 plumba. Por Krimet e Rënda në Policinë e Tiranës duket
Grabitet biznesi në Kodër Kashar, sa para morën autorët nga kasaforta Një grabitje ka ndodhur në orët e natës së të hënës në Kodër-Kashar. Persona të paidetifikuar kanë marrë 200 mijë lek