999 rezultate për

auto

Rrëshqitje masive dherash, bllokohet aksi rrugor Tiranë-Burrel Një masiv i madh dheu është shembur në rrugën nacionale Burrel – Tiranë në afërsi të urës së Ulzës. Mjetet e firmës m
Grabitet banesa e një kambisti në Korçë, plagoset pronari Mëngjesin e ditës së sotme, është grabitur një banesë në qytetin e Korçës. Mësohet se grabitja ka ndodhur në lagjen
Maqedoni: Për shkak të ndryshimit të ligjit automjeti juaj mund të konfiskohet deri në 3 muaj Ndryshimet në ligjin për sigurinë në trafik hynë në fuqi. Ato parashikojnë që nuk do të shkruhen më pikë ndëshkimi, por
Lojtarët e ekipit spanjoll zbresin nga autobusi për të shtyrë makinat (VIDEO) Moti i keq që ka përfshirë Spanjën ka bërë të papërballueshme kalimin e automjeteve gjatë reshjeve të dendura të dëborës
Aksidenti i rëndë në autostradën "Ibrahim Rugova", vdes një nga pasagjerët Aksidenti i rëndë që ndodhi ditën e djeshme në autostradën “Ibrahim Rugova” i ka marrë jetën një personi. Sipas polic
Autoriteti Portual i Durrësit reagon për vdekjen e Artineda Haskasës: Dritë të pastë shpirti! Artineda Haskasa, 25 vjeçe, ishte punonjëse e sigurisë në Portin e Durrësit. Ajo u tërhoq zvarrë për 25 metra nga një tr
Barcelona në krizë të thellë: Klubi nuk ka para për avion, udhëtoi me autobus Barcelona po kalon nëpër ditë të vështira, ndoshta prej më të këqijave në historinë e klubit. Pas telenovelës verore
Myfarete Laze mes lotësh për humbjen e Prodanit: I shkruajta, por s'mora përgjigje Pas ndarjes nga jeta të kantautorit të njohur Kujtim Prodani nga koronavirusi, ka reaguar dhe këngëtarja Myfarete Laze.
Sulmi me armë ndaj 25 vjeçarit në Lezhë, identifikohet autori Është identifikuar personi i cili gjatë orëve të mbrëmjes qëlloi me armë zjarri në drejtim të një makine e cila drejtohe
Milan-Juventus drejt anulimit, autoritetet e Torinos japin alarmin pas rasteve me Covid-19 Dy raste të reja me Covid-19 te skuadra e Juventusit e kanë rrezikuar derbin ndaj Milanit që është planifikuar të luhet
1 vit më vonë! Artan Hoxha i rikthehet krimit të rëndë: Autorët dihen por nuk arrestohen (FOTO LAJM) Gazetari Artan Hoxha i është rikthyer krimit të ndodhur 1 vit më parë ku u ekzekutua Guxim Gjyriçi dhe autorët ende nuk
Alarmuan Tiranën me sirenat ndezur, si Kodi Rrugor ndëshkon shoferët e autoambulancave Ditën e sotme 36 autoambulanca përshkuan bulevardin “Zogu I” me sirena të ndezura, duke shkaktuar sa habi po aq eshe al
Me sirena ndezur, 36 autoambulanca futen në qendër të Tiranës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka prezantuar flotën e autoambulancave. Nga pamjet, shihen 36 autoambulanca të cilat
Akuzohet për vrasjen e Vajdin Lamajt dhe Klodian Saliut, merret vendimi për Indrit Taullain Gjykata e Prizrenit ka miratuar ekstradimin e Indrit Taullait, i cili akuzohet nga Prokuroria e Posaçme, për vrásjen e K
FOTO/ Kjo është makina e parë shqiptare: Një “përbindësh” luksoz me 840 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Së shpejti, tregu i automobilëve luksozë mund të ketë një makinë të projektuar nga një kompani shqiptare. Kompania "
Qarkullimi u bllokua për shkak të pandemisë, shtyhet me 3 muaj vlefshmëria e kolaudimit të automjeteve Shtyhet me 3 muaj vlefshmëria e kolaudimit të automjeteve. DPRRTSH sqaron se me këtë VKM çdo certifikatë aktuale fiton e
Tjetër aksident i rëndë në Elbasan: Plagosen 9 persona, 2 në gjendje kritike Dy automjete janë përfshirë në aksident në aksin Elbasan-Metalurgji. Dyshohet që të plagosur kanë mbetur 9 persona, d
Përgjohet Aleksandër Vuçiç, alarmohen autoritete serbe Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka zbuluar se ai ishte përgjuar për një vit e gjysmë. Në një intervistë për “
Sherr me thika në Durrës, plagoset i riu Një 23-vjeçar, shtetas sirian, ka mbetur i plagosur me thikë pasditen e sotme në Durrës, pas një konflikti të çastit.
37-vjeçarja shqiptare që thyen sterotipet në Itali Po të mos ishte e mbuluar me shaminë myslimane, Bukurie Voka, do të ishte një shofere e zakonshme autobusi që çdo ditë i