999 rezultate për

auto

Shpërtheu lëndë plasëse në dritaren e fqinjit, kapet autori në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një person i cili vendosi lëndë plasëse në dritaren e banesës së shtetasit B. H. duke i s
Përmbyset automjeti në aksin Librazhd-Elbasan, tre të plagosur (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Librazhd-Elbasan, ku si pasojë janë plagosur 3 persona. Mësohet
Nipi i viktimës në Skrapar rrëfen tmerrin: Autori i kishte prerë fytin dhe nxjerrë zemrën Një ngjarje e rëndë me pasojë vrasjen, "tronditi" Poliçanin pasditen e sotme. Një 37-vjeçar dyshoet se qëlloi për vde
Transporti publik në Kosovë rifillon më 18 maj Kryetari i Komunë së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka bërë të ditur se transporti publik pritet të nisë në fazën e dytë të l
Ekzekutimi i vëllezërve Haxhia, jepet vendimi për vrasësit Gjykata e Durrësit ka vendosur masën “Arrest me burg” për autorët e vrasjes së dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia.
Vijon hapja, Rama i jep dritën jeshile një tjetër aktiviteti (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka njoftuar sot se një tjetër aktivitet do të mund të rifillojë nga puna. Bëhet fjalë për atë t
Maskat grabisin dyqanin në Përmet Një sasi e konsiderueshme parash është grabitur gjatë natës në dyqanin e një pronari, të identifikuar si Z.J., në Përmet
Antoneta flet për çmendurinë gjatë udhëtimit në Serbi: Mendova se do përfundoja prostitutë Protagonistja e “Përputhen”, Antoneta Koçi e ftuar në “Një ditë me Dojnën” në Pop Culture, ka folur për çmendurinë më të
Drejt shërimit, vetëm kaq viktima nga COVID-19 janë shënuar sot në Itali Kanë dalë të dhënat e fundit nga Italia, në lidhje me viktimat që ka shkaktuar në 24 orët e fundit COVID-19. Sot, vet
Autoritetet në Maqedoni: Nuk mendojmë për hapjen e aeroporteve “Është akoma herët të mendohet për hapjen e aeroporteve”, tha sot ministri i Shëndetësisë. Ai kujtoi se akoma është në f
Lajme të mira nga Italia: Kaq të vdekur u shënuan në 24 orët e fundit Italia është një ndër vendet më të prekura nga COVID-19 në Europë. Deri më sot, regjistrohen 215,858 shtetas të preku
Dolën pa autorizime, gjobiten "të pabindurit" që protestuan kundër masave COVID-19 Ditën e djeshme një grupim i Shoqërisë Civile protestoi në Sheshin Skëndërbej kundër masave të marra në kuadër të Covid-
Plagosi pronarin e shtëpisë ku shkoi për të vjedhur, arrestohet autori Arrestohet personi që tentoi të vjedhë një banesë në Kameras të Fushë Krujës. Në pranga ka rënë 47-vjeçari A.S, i ci
Rritet numri i të shëruarve në Maqedoninë e Veriut, autoritetet bëjnë thirrje për respektim të masave Ne e fituam betejën e parë me koronavirusin. Vetëm nëse të gjithë jemi të ndërgjegjshëm dhe të përgjegjshëm do të jemi n
COVID-19/ Bileta e autobuzit do të rritet sërish nëse qeveria nuk ul akcizën e naftës Rreth 15 milionë euro humbje parashikohet të ketë sektori i transportit ndërqytetas dhe rrethqytetas vetëm nga periudha
Përplasi 8 vjeçarin dhe ia mbathi nga vendngjarja, lihet i lirë autori Mbrëmjen e djeshme një makinë ka përplasur një fëmijë 8-vjeçar në qytetin e Vlorës dhe është larguar menjëheë nga vendng
Ndihmoi atentatorët e Prokurorit Ndoji, detaji që nxorri zbuluar 29 vjeçarin Atentati ndaj prokurorit Ndoji akoma nukë shtë zbardhur plotësisht. Ditën e djeshme prokuroria arrestoi një 29 vjeçar
Plagosi dajë e nip, vetëdorëzohet autori Është vetdorëzuar në polici Aurel Shurbi, autori i plagosjes që ndodhi mbrëmjen e së martës në Kurbin. Si pasojë e t
DETAJET/ Strehoi në shtëpi Redjan Rrajën pas atentatit, si u arrestua Arion Halilaj Janë zbardhur detaje të reja nga arrestimi i shtetasit Ariol Halilajt, i arrestuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan N
KUJDES! Nëse i ndryshoni ngjyrën makinës ose i vendosni impiant gazi, do të gjobiteni! Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor ka njoftuar një masë të re që është marrë lidhur me ndryshim