999 rezultate për

auto

Autori dhe i plagosuri ishin shokë, dolën nga lokali për t'u sqaruar Kevin Cungu ka plagosur shokun e tij Rexhep Xhekja me armë zjarri ditën e sotme. Pas një konflikti në lokal ata kanë
Plagosi me armë zjarri 30 vjeçarin në Tiranë, identifikohet autori Mbrëmjen e sotme një plagosje me armë zjarri shqetësoi banorët e Tiranës. Një 30 vjeçar u qëllua në këmbë për një kon
Aksidentohet autoblinda e transportit të parave Një aksident është raportuar në vendin e quajtur kthesa e Liqeni i Viroit. Si pasojë e aksidentit dy persona kanë m
Si të kujdeseni për higjinën personale pasi zbrisni nga autobuzi Të gjithë e dimë se prekja e tubave të autobusit është diçka nga e cila duhet të ruhemi sepse atë mund ta kenë prekur ed
Vjedhja me dhunë në Finiq, arrestohen dy autorë të tjerë Zbardhet dhe dokumentohet me prova ligjore vjedhja me dhunë e ndodhur më 29 gusht 2020, në fshatin Melçan, Finiq. Polici
SKANDALOZE/ Autoambulanca u vonua një orë për kosovarin që vdiq në Velipojë (VIDEO) Një person rreth të 70-ve nga Ferizaj sot ka ndërruar jetë në plazhin e Velipojës. Një pushues, që ishte me profesion
Tapë në timon, dibrani përplas një tjetër automjet Policia e Dibrës ka vënë në pranga një 36 vjeçar, i cili drejtonte makinen nën efektin e alkoolit, ku si pasojë ka përpl
Zhbllokohet sfida Moldavi-Kosovë, e pësojnë Dardanët (VIDEO) Moldavia ka ndëshkuar Kosovën me autor Nicolaescu i cili realizoi në minutën e 19.
Qëlloi me armë pas sherrit me 29 vjeçarin, policia i vihet nga pas autorit Një 33-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia pasi dyshohet se një ditë më parë pas konfliktit me një tjetër person
Makinat përplasen kokë më kokë, humb jetën shoferi Aksident me pasoje vdekjen e nje personi ne autostradën Tiranë-Durrës. Policia ben me dije se aksidenti ka ndodhur rr
Udhëtimi më i gjatë në botë me autobus, nga New Delhi për në Londër për 70 ditë Agjencia turistike Adentures Overland shpreson që ideja e tyre për organizimin e udhëtimit me autobus nga New Delhi drej
Koronavirusi pushton ishullin e famshëm grek, disa u "arratisën" Rritja e rasteve pozitive me koronavirus ka bërë që autoritetet greke të zgjerojnë masat e sigurisë, ndërkohë që po krye
U bë xheloz, shqiptari godet me thikë të riun grek në mes të plazhit Një i ri grek ishte në plazh me miqtë e tij, kur shpërtheu një debat me autorin e krimit para syve të një gruaje dhe shp
Akuzohet për vrasjen e gruas dhe vajzës, psikiatri tregon ekspertizën ndaj autorit të krimit Të martën, në Gjykatën Themelore në Gjakovë, është dëgjuar eksperti i psikiatrisë forenzike, Arsim Gashi, në rigjykimin
Një i plagosur në Shkodër, policia jep detaje Policia e Shkodrës ka identifikuar autorin e plagosjes së ndodhur pak minuta më parë dhe vijon krehja e zonës për kapjen
Komandoja plagos dy të rinj në Tiranë: Njërin e qëlloi me plumb, tjetrin me tytën e armës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burimet nga policia bëjnë me dije se pas një konflikti me
Bllokohet qarkullimi te Shkëmbi i Kavajës, radhë kilometrike në autostradë Autostrada e Durrësit që çon drejt Golemit dhe Jugu është bllokuar ditën e sotme, duke shkaktuar radhë të gjata kilometr
Pasagjeri në autobusin Tiranë-Kakavijë rezulton me COVID-19 Një pasagjer në autobusin e linjës Tiranë-Kakavijë ka rezultuar me COVID-19 mbrëmjen e sotme. Ai është ndaluar pasi k
Automjeti del nga rruga, humb jetën një person Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar në Pogradec, mbi fshatin Malinë. Një mjet xhip ku brenda tij ka
​Kina po i rikthehet normalitetit, Wuhan hap shkollat Kina duket se po i rikthehet normalitetit, pasi qyteti kinez i Wuhanit, më i godituri nga pandemia ka vendosur të rihapë