999 rezultate për

auto

Ekzekutoi motër e vëlla, ky është i shumëkërkuari për të cilin policia jep shpërblimin e majmë Policia e shtetit ka identifikuar autorin e krimit të dyfishtë të ndodhur mbrmjen e djeshme në Rrëshen. Personi që sh
Shkoi i armatosur për të marrë tre fëmijët, pas refuzimit qëlloi për vdekje motër e vëlla Autori i vrasjes së dyfishtë sot në Mirditë, Fatmir Kolecaj, nga fshati Zejmen i Lezhës, kishte shkuar në banesën e ish-
E ndau se tentoi t'a vrasë me thikë, kush është autori i ngjarjes makabre në Mirditë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mirditë, ku motër e vëlla janë ekzekutuar para shtëpisë. I dyshuar
Sapo ishte kthyer nga Italia, koronavirusi arrin në Barcelonë Një grua me banim në Barcelonë të Spanjës e sapokthyer nga veriu i Italisë, rezultoi pozitive ndaj koronavirusit. Ky
Ndahet nga jeta gazetari i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshën 67-vjeçare gazetari, poeti dhe shkrimtari i njohur, Vasil Tabaku. Lajmin e
Tragjedia e Kobe Bryant, gruaja e ish-legjendës së basketbollit merr vendim të papritur Gruaja e Kobe Bryant, Vanessa ka vendosur që ta padisë kompaninë që e kishte në pronësi helikopterin, ku ndërruan jetë K
Tremben spanjollët, Valencia-Atalanta rrezikon të mos luhet Shpërthimi i koronavirus në Itali dhe sidomos në zonën veriore të saj, ka bërë që shumë aktivitete sportive të ndalen e
Bllokohet në Francë një autobus nga Italia, shoferi shfaqi simptoma të koronavirusit Pasagjerët e një autobusi të mbërritur në Lion të Francës nga Milano e Italisë nuk janë lejuar të zbresin prej tij, pasi
"Shoferi po kollitet fortë": Bllokohet autobusi italian në Francë Një autobus me qytetarë nga veriu i Italisë është bllokuar në Lion të Francës pasi njëri nga pasagjerët telefonoi i alar
Plas keq te Fenerbahce, tifozët sulmojnë me gurë lojtarët në autobus (VIDEO) Tifozët e Fenerbahces nuk po e pranojnë humbjen nga rivali Galatasaray pas humbjes 1:3. Një numër i madh i tifozëve t
Meta bën autokritikë: Kam vërejtje për veten time për të shkuarën Presidenti Ilir Meta falenderon ish-ministrin socialist, juristin Elmaz Sherifi për mbështetjen publike që i jep kauzës
Tërmeti bllokoi valët, gjobë e majme kompanive celulare: Një shembull për Autoritetin e Konkurrencës Njësia për Teknologjinë dhe Ndërlidhjen në Turqi i ka vendosur gjoba të majme tre operatorëve të telefonisë celulare me
Masakra me 11 viktima në Gjermani, gjendet letra e autorit të sulmit 11 të vdekur pas të shtënave në Gjermani, në qytetin Hanau. Prokuroria e Përgjithshme flet për dyshim terrorist me motiv
Shkodër, shoferi humb kontrollin dhe përplaset me pemën Një drejtues automjeti ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një pemë pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rret
I doli makinës para t'a ndalonte, makina merr zvarrë 30-vjeçaren në Gramsh Një 30-vjeçare nga Gramshi është plagosur rëndë, teksa po përpiqej të ndalonte automjetin e saj që ishte në lëvizje.
Autostrada nënujore, sporte dhe pushime në Hapësirë: Si do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në Hapësirë ??janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do të jenë të zakons
Përfshihet nga flakët automjeti, tre fëmijë digjen për së gjalli Një makinë u përshi nga flakët duke u marrë jetën 4 persona. 3 nga viktimat ishin fëmijë nën moshën 10 vjeç. Ngjarja
Kukësi "krehet" nga Policia e Shtetit, sekuestrohen makinat luksoze Policia e Shtetit ka zhvilluar një aksion blic në qytetin verior, Kukës. Burime kofidenciale bëjnë me dije se janë s
ZYRTARE/ La Liga i përgjigjet pozitivisht kërkesës së Barcelonës për të bërë një transferim Komisioni mjekësor LaLiga ka autorizuar FC Barcelonën të nënshkruajë me një lojtar si një zëvendësim për Ousmane Dembélé
Automjeti përplas këmbësorin teksa po kalonte në vijat e bardha në Tiranë Kjo e dielë nuk ka shpëtuar pa aksidente. Sipas informacioneve paraprake, një makinë ka përplasur një këmbësor teksa