999 rezultate për

auto

KORONAVIRUSI/ Anulohen fluturimet nga Rinasi drejt Italisë, çfarë thonë autoritetet (FOTO LAJM) Paniku nga koronavirusi ka bërë që disa fluturime drejt Italisë nga Rinasi të anulohen. Lajmi është bërë i ditur nga bur
Përplasen tri makina në Elbasan, lëndohet një grua shtatzënë Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm ku tri automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Akside
I gjithë vendi në kaos, 197 të vdekur në Itali Italia kaloi një ditë të frikshme dje me 620 raste të reja me koronavirus si edhe 49 të vdekur duke e çuar numrin e fata
Turku letër autoriteteve shqiptare: Më rrezikohet jeta, mos më dërgoni në atdhe! Selami Simsek, shtetasi turk i arrestuar dhe dënuar në Shqipëri me 18 muaj për akuzën “Falsifikim i letërnjoftimeve, i p
U kap me pasaportë false, merret vendimi për Ronaldinhon Dita e djeshme nuk ishte aspak pozitive për Ronaldinho. Legjenda braziliane fluturoi drejt Paraguait për disa punë perso
Aksidenti tragjik, mes 9 viktimave edhe vëllai i bomberit të Liverpool (FOTO LAJM) Një aksident tragjik i ka marrë jetën 9 futbollistëve në Guine dhe 18 të tjerë kanë mbetur të plagosur. Në autobus po
Koronavirusi mbërrin në Serbi, autoritetet konfirmojnë rastin e parë Koronavirusi fatkeqësisht ka mbërritur edhe në Serbi. Ditën e sotme ministri i Shëndetësisë, Zllatibor Llonçar ka konfi
Tronditet bota e futbollit, vdesin tetë futbollistë në aksident me autobus Një aksident me autobus ka shkaktuar vdekjen e së paku tetë futbollistëve të skuadrës së divizionit të dytë në Guine, Et
Nuk iu bind urdhërit, e gjithë policia e Elbasanit pas makinës luksoze Një operacion i madh policor është ndërmarrë mbrëmjen e sotme në Elbasan. Kjo pasi një makinë luksoze po ecte me shpe
Eliminimi i gjyqtarit Konomi, kush është "faqedjeguri" i dyshuar si autori i atentatit Top Story, ka siguruar të dhëna ekskluzive nga dosja hetimore rreth provave dhe dëshmive që hedhin më shumë dritë rreth
ITALI/ 79 viktima e mbi 2 mijë të prekur, autoritetet apel personave mbi 65-vjeç Autoritetet italiane kanë bërë publik bilancin e fundit të përhapes së koronavirusit në Itali i cili ka shënur një shtim
DETAJE/ Autobusi përplas dy automjetet, humb jetën një person dhe plagosen 6 të tjerë Një aksident i ka marrë jetën një personi dhe ka lënë të plagosur 6 të tjerë në aksin Tiranë- Fushë Krujë. Mësohet se
Aksident me 7 të plagosur në Tiranë-Fushë Krujë, autobusi përplaset me dy automjete Të paktën shtatë persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik të ndodhur në aksin Tiranë- Fu
Ç'po ndodh me Liverpoolin, Watford shënon të dytin (VIDEO) Serisë pa humbje për Liverpoolin duket se po i vjen fundit. Watford ka gjetur edhe golin e dytë në minutën e 60' me
Koronavirusi tmerron Italinë, shkon numri i viktimave në 29 shtetas Autoritetet shëndetësore në vendin fqinj deklaruan të shtunën e numri i viktimave shkoi në 29 persona. 6 viktima të r
Frika nga koronavirus, klubi i Bayern u ndalon lojtarëve dhënien e autografeve Frika nga koronavirus që ka përfshirë mbarë botën, ka bërë që klubi i Bayern Munich të marrë masa. Për të shmangur infek
Patrulla e policisë përplaset nga një automjet, dy efektivë përfundojnë në spital Një patrullë policie është përplasur nga një tjetër automjet sot tek rrethrrotullimi tek Ura e Dajlanit, në Durrës, duk
Tirana nuk ndalet, shënon dhe golin e qetësisë (VIDEO) Tirana ka shënuar edhe golin e qetësisë në përballjen ndaj Partizanit duke dërguar shifrat në 3-1. Në minutën e 63’ I
Moti i keq, autoritetet njoftojnë vonesa në nisjen e tragetëve Shqipëria sot është pushtuar nga moti i keq, me erë dhe reshje shiu, breshëri e bore. Si pasojë, janë shkaktuar vonesa n
I parruar dhe tullac, kështu mund ta gjeni vrasësin gjakftohtë që ekzekutoi vëlla e motër Policia e shtetit ka identifikuar autorin e krimit të dyfishtë të ndodhur mbrmjen e djeshme në Rrëshen. Personi që sh