999 rezultate për

auto

I krimbur në para, kush është personi që SPAK i sekuestroi toka, 5 automjete e llogari bankare Ditën e djeshme Prokuroria e Posaçme, ndryshe SPAK dha detaje në lidhje me sekuestrimin e pasurive të italianit Giovanni
Autoriteti i Konkurrencës pezullon vendimin për rritjen e tarifave të kompanive celulare Autoriteti i Konkurrencës ka marrë vendimin për të pezulluar përkohësisht rritjen e tarifave nga kompanitë celulare.
Nënshkruhet marrëveshja për autostradën dhe hekurudhën mes Kosovës dhe Serbisë Është nënshkruar marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë për hekurudhën dhe autostradën që lidh dy shtetet, raporton Gazeta
Shpërndante lëndë narkotike, kapet 41 vjeçari në Elbasan Një 41-vjeçar është vënë në prangat e policisë së shtetit për shkak se është kapur duke shpërndarë heroinë dhe kokainë.
Kosova dhe Serbia sot pritet të nënshkruajnë marrëveshje për hekurudha dhe autostrada Me ndërmjetësimin e ambasadorit amerikan në Gjermani, Richard Grenell, i dërguar i posaçëm i presidentit amerikan Donald
Kompanitë celulare shtrenjtojnë paketat, Autoriteti i Konkurrencës bën "strucin" Drejtoria e Pergjithshme per Konkurrencen dhe Çështjet e Konsumatorit në Francë (Autoriteti i Konkurrencës i Francës) gj
Të shtënat që trazuan Shkodrën, identifikohen autorët Ngjarja që ndodhi ditën e djeshme në Shkodër është zbardhur ditën e sotme nga Policia. Të shtënat me armë tronditën q
Llogari bankare dhe disa automjete, dalin detaje nga aksioni ndaj mafiozit italian që u kap në Durrës SPAK ka nxjerrë në dritë detaje të reja në lidhje me sekuestrimin e pasurive të Giovanni Di Cosimo, një shtetas italian
Flet gruaja e aksidentuar nga moderatorja Ilda Bejleri: U largua duke i dhënë gaz makinës Një ditë më parë moderja e njohur sportive Ilda Bejleri ka aksidentuar 63-vjecarja Enriketa Gjuzi, e cila ndodhet aktual
Pasi e quajti shpifje, Ilda Bejleri pranon se ka goditur me makinën 63-vjeçaren në Tiranë Ilda Bejleri ditën e sotme ka shkaktuar një aksident në Tiranë ku akuzohet se ka goditur me makinë një shtetase dhe më p
E mbijetuara e luftës në Kosovë rrëfen tmerrin: U nisëm për në Shqipëri por autokolona serbe Mirsade Krasniqi, ishte vetëm 15 vjeç në kohën e luftës. Për vite me rrallë ajo ka mbajtur shënime rreth makthit të je
Dalin pamje të reja nga rrëmbimi i Prengës, autorët largojnë trupin e pajetë (FOTO LAJM) Pamje të reja kanë dalë në dritë nga rrëmbimi i Jan Prengës. Ka qenë gazetarja Klodiana Lala ajo që ka publikuar pamj
Aksident në Tiranë, përplasen tre automjete tek Kthesa e Kamzës (VIDEO) Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të Tiranës, në vendin e quajtur Kthesa e Kamzës. Sipas informacion
OFL postblloqe në gjithë vendin, në mbrëmje kontrolle të shumta në Shkodër Policia e Shkodrës ka vijuar mbrëmjen e sotme kontrolle të rrepta ndaj mjeteve luksoze. Forcat e FNSH dhe Forcat e r
Plagosi me thikë vjeçarin në Shkodër, kapet autori Një plagosje me thikë ka ndodhur në Shkodër në fshatin Shtoj i Ri në ambientet e një lokali pas një konflikti të çastit.
170 persona të arrestuar dhe qindra mjete luksoze të bllokuara, çfarë fshihet pas operacionit policor (VIDEO) Policia e Shtetit vijojn operacionet e kontrollit në të gjithë vendin mbi automjete dhe persona me precedent kriminal.
Automjete luksoze dhe targa të huaja, FNSH aksion në Korçë FNSH në bashkëpunim me strukturat e qarkut të Korçës, ka zbritur në terren për të rritur kontrollin e parametrave të sig
Grabitja e Kredos në mes të ditës, autori kërcënoi punonjësit me pistoletë lodër Një pikë dhëniesh kredie në qytetin e Durrësit është grabitur nga një person i maskuar në mes të ditës në Durrës. Sip
Kishin 10 sirianë klandestinë në autobuz, kapet shoferi dhe faturino në Lezhë Pas një 44 vjeçari që u arrestua në Lezhë pasi kishte në makinë 4 marokenë klandestinë, janë arrestuar edhe dy shtetas t
Aksident fatal në autostradën Shkup-Veles, humb jetën 38-vjeçari Në autostradën Shkup – Veles sot në orën 11.20 minuta një automjet “hjundai” me targa të Velesit ka rënë në humnerë para