999 rezultate për

auto

Plagosi babë e bir në mes të Durrësit, kapet autori Ditën e sotme në Durrës, një konflikt i çastit nuk përfundoi aspak mirë për babë e bir të cilët mbetën të plagosur me ar
Babë e bir plagosen me armë zjarri në Durrës, autori ishte i dehur Dy persona janë plagosur me armë zjarri rreth orës 17:45 në Durrës. Të plagosur kanë mbetur dy shtetasi H.B dhe M.B,
I vuri zjarrin pyllit për interesat e veta, kapet autori Policia e Tiranës ka arrestuar një 57 vjeçar si autor i dyshuar i zjarrvënies në fshatin Prush të Vaqarrit. Pas njoft
Gjendet i pajetë një 58 vjeçar në Tiranë, detajet e para Nnjë 58 vjeçar është gjetur i pajetë në orët e para të mëngjesit të sotëm në një auto servis në autostradën Tiranë-Durrë
Kampit iu vu flaka, mijëra emigrantë dalin në protestë Mijëra emigrantë të pastrehë dolën sot në rrugë në ishullin grek të Lesbos duke kërkuar veprim nga autoritetet pas shkru
Gazetari bën deklaratën e fortë: Mjekët më thanë se halla vdiq nga COVID-19, por çfarë zbuloi autopsia Gazetari Vehbi Kajtazi ka akuzuar shtetin në Kosovë për vdekjen e hallës së tij 73 vjeçare, ndërsa rrëfen edhe se si mje
Vëlla me hajdutin problematik, ky është autori i plagosjes te "5 Maji" Kevin Cungu plagosi mbrëmjen e sotme në Tiranë, shokun e tij, Rexhep Xhekjen. Dy të rinjtë u përfshinë në një sherr n
Autori dhe i plagosuri ishin shokë, dolën nga lokali për t'u sqaruar Kevin Cungu ka plagosur shokun e tij Rexhep Xhekja me armë zjarri ditën e sotme. Pas një konflikti në lokal ata kanë
Plagosi me armë zjarri 30 vjeçarin në Tiranë, identifikohet autori Mbrëmjen e sotme një plagosje me armë zjarri shqetësoi banorët e Tiranës. Një 30 vjeçar u qëllua në këmbë për një kon
Aksidentohet autoblinda e transportit të parave Një aksident është raportuar në vendin e quajtur kthesa e Liqeni i Viroit. Si pasojë e aksidentit dy persona kanë m
Si të kujdeseni për higjinën personale pasi zbrisni nga autobuzi Të gjithë e dimë se prekja e tubave të autobusit është diçka nga e cila duhet të ruhemi sepse atë mund ta kenë prekur ed
Vjedhja me dhunë në Finiq, arrestohen dy autorë të tjerë Zbardhet dhe dokumentohet me prova ligjore vjedhja me dhunë e ndodhur më 29 gusht 2020, në fshatin Melçan, Finiq. Polici
SKANDALOZE/ Autoambulanca u vonua një orë për kosovarin që vdiq në Velipojë (VIDEO) Një person rreth të 70-ve nga Ferizaj sot ka ndërruar jetë në plazhin e Velipojës. Një pushues, që ishte me profesion
Tapë në timon, dibrani përplas një tjetër automjet Policia e Dibrës ka vënë në pranga një 36 vjeçar, i cili drejtonte makinen nën efektin e alkoolit, ku si pasojë ka përpl
Zhbllokohet sfida Moldavi-Kosovë, e pësojnë Dardanët (VIDEO) Moldavia ka ndëshkuar Kosovën me autor Nicolaescu i cili realizoi në minutën e 19.
Qëlloi me armë pas sherrit me 29 vjeçarin, policia i vihet nga pas autorit Një 33-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia pasi dyshohet se një ditë më parë pas konfliktit me një tjetër person
Makinat përplasen kokë më kokë, humb jetën shoferi Aksident me pasoje vdekjen e nje personi ne autostradën Tiranë-Durrës. Policia ben me dije se aksidenti ka ndodhur rr
Udhëtimi më i gjatë në botë me autobus, nga New Delhi për në Londër për 70 ditë Agjencia turistike Adentures Overland shpreson që ideja e tyre për organizimin e udhëtimit me autobus nga New Delhi drej
Koronavirusi pushton ishullin e famshëm grek, disa u "arratisën" Rritja e rasteve pozitive me koronavirus ka bërë që autoritetet greke të zgjerojnë masat e sigurisë, ndërkohë që po krye
U bë xheloz, shqiptari godet me thikë të riun grek në mes të plazhit Një i ri grek ishte në plazh me miqtë e tij, kur shpërtheu një debat me autorin e krimit para syve të një gruaje dhe shp