999 rezultate për

auto

Plagosi shqiptarin, arrestohet djali i biznesmenit të fuqishëm grek Policia greke ka arrestuar brenda pak orëve, një shtetas grek, i cili goditi dhe plagosi një shtetas shqiptar paditen e
Prokuroria: Ngjarja u zbardh, nuk pati dhunë para vrasjes së Klodian Rashës Prokuroria e Tiranës ka dalë me njoftim zyrtar për vrasjen e Klodian Rashës nga efektivi i Policisë Nevaldo Hajdaraj.
Mjekë heronj, shtrijnë në tokë hajdutin që tentoi t'i vidhte autoambulancën Një burrë në Britaninë e Madhe, ka tentuar të grabisë një furgon ambulance, e cila ishte e parkuar në anë të një rruge t
Autobotët dhe Forcat Speciale "zbarkojnë" në Ish-Bllok (FOTO LAJM) Fotot që po shikoni vijnë nga zona e Ish-Bllokut, ku janë mbledhur forca të shumta policie dhe autobotët me ujë. Siç
Autobotet e ujit në gatishmëri, protestuesit për Klodian Rashën mblidhen para Kryeministrisë Sot është dita e katërt e protestës së shqiptarëve për Klodian Rashën. Dhjetrra njerëz janë mbledhur në këto momente
Misteri i armës së Klodian Rashës, autori dhe kolegu japin dëshmi kontradiktore Dy efektivët e policisë të përfshirë në ndjekjen që solli më pas vdekjen e Klodian Rashës, i dhanë oficerëve të policisë
Nuk zuri mend, arrestohet autori i 10 vjedhjeve Një 48 vjeçar dyshohet të jetë autori i të paktën 10 vjedhjeve në Durrës, të ndodhura muajt e fundit. Shtetasi D.Ç ës
Blindohet Ministria e Brendshme, qytetarët shkatërrojnë stacionet e autobusëve Teksa sot është dita e tretë e protestës në kryeqytet, Policia ka ‘blinduar’ Ministrinë e Brendshme, për t'i paraprirë ç
Emocionuese: I moshuari me paterica i del para autobotit, me flamujt e BE dhe Shqipërisë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në qytete të ndryshme të Shqipërisë, vijon protesta e qytetarëve, ku kërkohet dorëheqja e Drejtorit të
Kaos në kryeqytet, autobotë me ujë ndërhyjnë për të shpërndarë turmën e protestuesve (VIDEO) Kaos dhe tensione në qendër të kryeqytetit. Protesta e sotme është shoqëruar me tensione. Teksa ndaj turmës së p
LIVE/ Kaos te Ministria e Brendshme, dalin autobotet me ujë për të shpërndarë turmën e revoltuar Ka rinisur protesta e të rinjve ndaj vrasjes së Klodian Rashës, 3 ditë më parë në Tiranë nga një efektiv policie. Pro
Autobusi ngec në borë, i del në ndihmë një shofer me Golf 3 (VIDEO) Të reshurat e mëdha të borës ia kanë vështirësuar qarkullimin e lirë shoferëve të veturave në periferi të Shtutgartit, p
Dj Sardi zbulon detaje intime me partneren: Në autostradë dhe ashensor (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë Dj i njohur, Sardi, vendosi që të bënte publike lidhjen e tij të dashurisë. Edhe pse zbuloi se is
Kroacia do të blejë 76 raketa Bradley, për 757 milionë dollarë Javën e kaluar Departamenti i shtetit i SHBA-së ka miratuar shitjen e armëve në Kroaci. Plot 76 raketa të modelit "Bradl
Lejohet kalimi i këmbësorëve nga Greqia në Shqipëri, çfarë u vendos për autobusët e taksitë Që prej ditës së sotme e në vazhdim nga ora 06:00 deri në 22:00 do të lejohen të dalin nga Greqia dhe të hyjnë në Shqipë
Trafik droge nga Spanja në Itali, arrestohet shqiptari bashkë me një tjetër Një 40-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi akuzohet për trafik droge nga Spanja. Së bashku me të ë
"Po më vdes nëna në autoambulancë", Basha reagon për pamjet e dhimbshme Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pas dëshmisë tronditëse të një të riu, nëna e të cilit filmohet në një autoambulan
Kapet 27 vjeçari që vodhi dy makina brenda pak ditësh, çfarë iu gjet në banesën me qira Një 27 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi është kapur me 167 doza me lëndë narkotike heroinë. Policia e
MAQEDONI/ Sot është nënshkruar kontrata për autobusët, pritet të arrijnë brenda 6 javëve (FOTO LAJM) Sot është nënshkruar kontrata për furnizim me pesë autobusë të cilët do të shfrytëzohen për transport publik të qytetarë
Momenti heroik, piloti ul avionin në mes të autostradës (VIDEO) Aeroplani me një motor “Bellanca Viking”, u ul dhe goditi një automjet, duke mbyllur përkohësisht një pjesë të autostrad