999 rezultate për

auto

Tërmeti bllokoi valët, gjobë e majme kompanive celulare: Një shembull për Autoritetin e Konkurrencës Njësia për Teknologjinë dhe Ndërlidhjen në Turqi i ka vendosur gjoba të majme tre operatorëve të telefonisë celulare me
Masakra me 11 viktima në Gjermani, gjendet letra e autorit të sulmit 11 të vdekur pas të shtënave në Gjermani, në qytetin Hanau. Prokuroria e Përgjithshme flet për dyshim terrorist me motiv
Shkodër, shoferi humb kontrollin dhe përplaset me pemën Një drejtues automjeti ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një pemë pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rret
I doli makinës para t'a ndalonte, makina merr zvarrë 30-vjeçaren në Gramsh Një 30-vjeçare nga Gramshi është plagosur rëndë, teksa po përpiqej të ndalonte automjetin e saj që ishte në lëvizje.
Autostrada nënujore, sporte dhe pushime në Hapësirë: Si do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në Hapësirë ??janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do të jenë të zakons
Përfshihet nga flakët automjeti, tre fëmijë digjen për së gjalli Një makinë u përshi nga flakët duke u marrë jetën 4 persona. 3 nga viktimat ishin fëmijë nën moshën 10 vjeç. Ngjarja
Kukësi "krehet" nga Policia e Shtetit, sekuestrohen makinat luksoze Policia e Shtetit ka zhvilluar një aksion blic në qytetin verior, Kukës. Burime kofidenciale bëjnë me dije se janë s
ZYRTARE/ La Liga i përgjigjet pozitivisht kërkesës së Barcelonës për të bërë një transferim Komisioni mjekësor LaLiga ka autorizuar FC Barcelonën të nënshkruajë me një lojtar si një zëvendësim për Ousmane Dembélé
Automjeti përplas këmbësorin teksa po kalonte në vijat e bardha në Tiranë Kjo e dielë nuk ka shpëtuar pa aksidente. Sipas informacioneve paraprake, një makinë ka përplasur një këmbësor teksa
Dy marrëveshjet me Serbinë, Kurti: Kam rezerva, nuk isha negociator Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i cili po merr pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih, është shprehur se ka rezer
Tottenham barazon rezultatin ndaj Aston Villës (VIDEO) Qendërmbrojtësi i "spurs" ka shlyer gabimin e minutave të para. Alderweild pas autogolit ka barazuar rezultatin për T
Pas grabitjes po pinte kafe i qetë në Yzberisht, si u kap durrësaku i rrezikshëm Policia ka arrestuar autorin e grabitjes së ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Raportohet se autori i g
Arrestohet autori i grabitjes së argjendarisë në Elbasan Policia e shtetit ben me dije se kaa arrestuar autorin e grabitjes së argjendarisë në Elbasan, Astrit Thaçi. Thaçi me
Nga Durrësi në Elbasan, e shkuara e bujshme e grabitësit të argjendarisë Autori i dyshuar i grabitjes së argjendarisë në Elbasan është identifikuar si Astrit Thaçi. I maskuar dhe me armë, ai
Zbulohet emri! Kush është i shpalluri në kërkim për grabitjen në Elbasan Shtetasi Astrit Thaçi dyshohet të jetë autori i grabitjes së argjendarisë pranë Drejtorisë së Policisë Elbasan. Autor
Marrëveshjet për hekurudhat dhe autostradat me Serbinë, flet Vjosa Osmani Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani nuk ka informacione të detajuara sa i përket marrëveshjes për hekurudhat të nënshkrua
Grabiti me armë argjendarinë në Elbasan, identifikohet autori Është identifikuar autori i cili grabiti argjendarinë në Elbasan, shumë pranë komisariatit. Ai ka vjedhur në argjend
Këngëtarët shqiptar të frymëzuar nga festa e dashurisë, 6 këngët që u publikuan dje (VIDEO) Dje në ditën e Shën Valentinit, jo pak këngëtarë menduan të publikojnë projektet e tyre muzikore. Plot gjashtë këngë das
Kurti: Nënshkrimi i dy marrëveshjeve me Serbinë është bërë pa autorizimin e qeverisë Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka deklaruar se firmosja e marrëveshjes së sotme mes Kosovës dhe Sebisë për hekurudhë
I krimbur në para, kush është personi që SPAK i sekuestroi toka, 5 automjete e llogari bankare Ditën e djeshme Prokuroria e Posaçme, ndryshe SPAK dha detaje në lidhje me sekuestrimin e pasurive të italianit Giovanni