999 rezultate për

auto

Dasmorët bllokojnë autostradën Tiranë-Durrës, dalin e kërcejnë në mes të rrugës (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet. Edhe pse në kohë Covid-i shumë persona nuk i kanë ndal
Shtëpia e ëndrrave, kështu e transformoi ky çift autobusin (FOTO LAJM) Duke qenë se punonin në distancë, Robbie dhe Priscilla, vendosën që të blinin një autobus të shkollës Thomas të 1998-s d
Po ktheheni nga plazhi, por keni ngecur në trafik?! Këto janë akset që kanë dyndje automjetesh Policisa ka njoftuar se akset kryesore të vendit janë të përfshira nga trafiku. Gjithashtu bëhet me dije se në rrugët e
Vetëm 20-vjeç, i riu shqiptar i jep fund jetës në burgun italian Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Një i ri shqiptar i ka dhënë fund jetës në një burg në Itali. Një i burgosur
Kapet fieraku, i vuri zjarrin dy automjeteve te vendparkimi Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në datën 29.07.2020, rreth orës 23:50, ku në parkimin e një pallati në lagjen “Ap
Arrestohen dy autorët, zbardhet vrasja e Florian Lamçes në Elbasan Zbardhet ngjarja e rëndë në Elbasan, ku në orët e para të mëngjesit të sotëm mbeti i vrarë 40-vjeçari Florjan Lamçe.
E vrau shoku i fëmijërisë?! Pak para ekzekutimit, viktima në Elbasan publikoi foto me autorin e dyshuar Kjo foto që po shihni mendohet të jetë kryer disa çaste përpara se Florian Lamçe të vritej nga personi tjetër i dyshuar,
Ky është "loku" i Peqinit që u gjet dje i vrarë pranë varrezave në Elbasan Ky është Regis Runaj, 23 vjeçari i njohur me pseudonimin "Loku" i Peqinit, i cili u gjet i vrarë pranë varrezave të qyte
Në pranga dy autorët, sekuestrohet arma me të cilën u ekzekutua Emiljano Ramazani Policia e Elbasanit ka sekuestruar armën e zjarrit me të cilën u krye vrasja e Emiljano Ramazanit më 20 Korrik, si dhe k
EMRI/ Kush është personi me rrezikshmëri kriminale që u kap sot nga RENEA Selim Manehasa është pronari i një pike për shitjen e makinave që u arrestua sot nga forcat RENEA në Elbasan. Numri
Festë e çmendur në Gjilan, intelektualët nuk pyesin për rregullat e autoriteteve (VIDEO) Drita u shpall kampione e Kosovës dhe nje ditë më parë gjysma e qytetit ishte në festë. Intelektualët iu gëzuan vendit t
Digjet një automjet në Elbasan, dyshimet e para Një automjet është përfshirë nga flakët ditën e sotme në lagjen “5Maji” në qytetin e Elbasanit. Dyshohet se zjarrvën
Nënë e bir shkojnë në Janinë, ajo përfundon me Covid-19 në spital Një grua shqiptare rezultoi e infektuar me koronavirus në Janinë ku shoqëronte djalin që po ikte në Gjermani dhe spitali
Shkrumbohet "Benzi" luksoz në Bypassin e Fierit Një automjet është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotme në Bypassin e Fierit në afërsi të fshatit Shtyllas. Mëso
Përfshihet nga flakët autobusi që transporton punonjësit e fasonerisë Një autobus që transporton punëtorët e fasonerisë në Fier është përfshirë nga flakët gjatë mesnatës, teksa ishte i parku
Makinat bëhen copë në Fier-Levan Dy makina janë përplasur para pak minutash në aksin rrugor Fier-Levan. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar. Në pam
"Smart" merr flakë në lëvizje, autostrada bllokohet nga tymi Një makinë është përfshirë nga flakën në autostradën Tiranë-Elbasan. Mësohet se makina tip "Smart" është përfshirë ng
I zhvati biznesmenit rreth 90 mijë euro përmes e-mailit, si u zbulua autori Një krim i rëndë kibernetik është zbardhur nga Policia eshtetit pas denoncimit që një bzinesmen ka bërë. Pas rreth n
Hyri nga dritarja e tualetit dhe vodhi të moshuarit, kapet autori Autori i vjedhjes në banesën e të moshuarve në Gjirokastër është arrestuar nga policia. “Zbardhet në kohë rekord ngja
3 makina bëhen copë në autostradë, 4 të plagosur dërgohen me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Lezhë-Shkodër. Sipas burimeve 3 makina janë përfshirë në aksident du