999 rezultate për

auto

Identifikohen autorët që ekzekutuan Ridvan Hysenin Zbardhet ngjarja e ndodhur mesditën e sotme në fshatin Mushan. Identifikohen autorët dhe vijon puna për kapjen e tyre
Aksident i rëndë në Lezhë, Benzi përplaset me kabinën elektrike Një automjet, drejtuesi i së cilës dyshohet të ketë qenë në gjendje të dehur është përplasur fillimisht me një kabinë el
Interi likujdon Sassuolon (VIDEO) Interi ka fituar 3-0 ndaj Sassuolo. Skuadra e Contes kaloi në epërsi me golin e Alexis Sanchez. Dhjetë minuta kalu
Plas sherri mes autostradës, agravon debati në nxjerrjen e armës (VIDEO) Një konflikt mes dy personave ka ndodhur këtë të shtunë në Kosovë. Në pamjet e bëra publike shihet një I ri I cili
Nuk ndalet Interi, shënon edhe golin e dytë ndaj Sassuolos (VIDEO) Interi duket se do të nxjerrë mllefin e humbjes në Champions ndaj Real Madridit. Zikaltërit kanë arritur të dyfishojn
Vrasja e të riut në Bulqizë: Përveç 27 vjeçarit të arrestuar, policia procedon prindërit Policia e Dibrës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e shkuar kur mbeti i vrarë një 22 vjeçar, ngjarje e konsideruar
Kaos tek covid 2, pacientët presin disa orë deri në 3 ditë jashtë spitalit në autoambulancë Shqipëria po kalon ditë të vështira për shkak të COVID-19, i cili ka shkaktuar vetëm sot 18 viktima. Urgjenca e spit
E mbajtën 24 orë në makinë, detajet nga rrëmbimi i 23 vjeçarit shqiptar Policia greke në Selanik ka zbardhur rrëmbimin e një 23-vjeçari shqiptar, ngjarje e ndodhur në shkurtin e vitit të kalua
Lamtumira e legjendës Maradona, del raporti i autopsisë Trupi i Diego Maradonës mbërriti në pallatin presidencial në Argjentinë, teksa vendi po përgatitet për t’i dhënë atij la
Aksident i frikshëm, makinat bëjnë "xing" në autostradë Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në superstradën Lezhë-Laç, në afërsi të kryqëzimit të ishull Lezhës. Buri
Makina përfshihet nga flakët në autostradë, shpëton mrekullisht 22 vjeçari Një makinë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Elbasan-Peqin. Burimet bëjnë me dije se nuk
E pazakontë, futbollisti i Brugge nuk udhëton me ekipin pasi nuk u lejua të ulej aty ku dëshironte në autobus Futbollisti i Club Brugge, Emmanuel Dennis nuk ka udhëtuar fare për në Gjerman, ku skuadra e tij do të përballet me Dort
Shtimi i ndjeshëm i rasteve, Rama tregon a do të mbyllen shkollat Kryeministri Edi Rama në një dalje për mediat në krah të ministres së Arsimit Kushi, foli mbi situatën e Covid-19 dhe ro
Çfarë autgoli në ndeshjen, Liverpool-Leicester (VIDEO) Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Leicester. Evans realizoi në minutën e 21, por në portën e gabuar. Ky ishte një
Nuk ka më vende, Mjeku thirrje Ramës në 3 të mëngjesit: Janë 7 autoambulanca që kurojnë pacientë Mjeku i njohur Dritan Kociaj ka bërë një thirrje publike, ku kërkon prej ekspertëve, ministrisë së shëndetësisë dhe krye
Super Tottenham, kalon në avantazh ndaj Manchester City-t (VIDEO) Tottenham ka kaluar në avantazh ndaj Manchester City-t që në minutat e para të takimit. Një nga më të mirët, Son ësht
Arrestohet autori i sulmit në Qendrën Shëndetësore në Elbasan Policia ka vënë në pranga autorin e sulmot të qendrës Shendetësore në lagjen "Skënderaj" në Elbasan. Njoftimi i pl
"Mos dilni jashtë", autoritetet thirrje banorëve në Itali pas stuhisë Komuna e Krotonës (Crotone) në Itali ka dhënë alarmin në mediat sociale për shkak të një të ashtuquajture “bombë e motit
Flet kushëriri i shënjestrës së atentatit në Bulqizë: I ka vënë armën në gjoks djalit tim! Një atentat ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë, fatmirësisht pa të lënduar dhe viktima. Shaqir Tollja, kushëriri i E
Breshëri plumbash, zbulohet autori dhe shenjestra e atentatit që tronditi Bulqizën Mesditën e sotme, Bulqiza u trondit nga disa të shtëna me armë zjarri. Policia ka identifikuar autorin, Besmir Zenel