999 rezultate për

aurier

Çfarë frike për Aurier, humb ndjenjat pas përplasjes (VIDEO) Frikë gjatë ndeshjes mes Kamerunit dhe Bregut të Fildishtë, e vlefshme për eleminatoret e Kupës së Afrikës. Mbrojtësi i
Serge Aurier transferohet tek PSG Mbrojtësi Serge Aurier është lojtari më i ri i skuadrës së Paris Sanit Germain. Mbrojtësi nga Bregu i Fildishtë, është m