999 rezultate për

aurier

Milani akoma edhe më pranë mbrojtësit të Tottenham Milan po vazhdojnë negociatat për mbrojtësin e Tottenham, Serge Aurier, veçanërisht pasi skuadra angleze kompletoi trans
Kishin "mosmarrëveshje dashurie", i dyshuari për vrasjen e vëllait të Aurier vetdorëzohet në polici Një i dyshuar për vrasjen e vëllait të mbrojtësit të Tottenham, Serge Aurier, Christopher, raportohet se është dorëzuar
U qëllua dy herë në bark, vëllai i Aurier ishte futbollist dhe do firmoste me një skuadër franceze (FOTO LAJM) Vëllai i Serge Aurier u qëllua për vdekje në orët e para të mëngjesit të së hënës jashtë një klubi nate në qytetin e To
Milan përgatit ofertën për Aurier Milan po përgatitet për një transferim të madh në merkaton e janarit. Kuqezinjtw po bëjnë gati ofertën për të nisur d
Serge Aurier ndiqet nga Milani, mund të transferohet në janar Milani mbetet në kërkim të përforcimeve për merkaton e janarit. Një repart që duhet tëketë prurje është mbrojtja ku në k
E paditi e dashura, zbulohet arsya pse Aurier humbi ndeshjen ndaj Manchester United (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Tottenham Hotspur, Serge Aurier, është arrestuar pak ditë më parë nga autoritetet angleze me dyshimin se ka
Serge Aurier do të shkojë tek Tottenham por është i dashuruar me rivalët e tyre Serge Aurier thuhet se nuk ka hequr dorë nga shpresa për të shkuar tek Manchester United pavarësisht se Paris Saint-Germ
Tottenham dukej sikur po flinte në merkato, por tani mund Interin dhe United Tottenham ka rënë dakord të nënshkruajnë me Serge Aurier nga Paris Saint-Germain për 23 millionë paund. Ai do tu nënshtr
Aurier nuk do të shkojë as tek Inter as Manchester, do të zëvendësojë më të shtrenjtin e historisë U përfol prej javesh se destinacioni i Aurier do të jetë njeri midis Interit, Manchester United dhe Chelseat. Por mesa d
Aurier apelon dënimin e tij, nëse i refuzohet do pranojë Interin Serge Aurier ka pranuar kushtet personale me Tottenhamin, Juventusin dhe Interin kur ai të largohet nga Paris Saint-Germ
Ka hyrë në modë, premtimi "Ai qëndron" përdoret edhte tek PSG Postimi i Piques "Ai qendron" vazhdon të kthehet në një fenomen. Meunier ka forcuar thashethemet mbi Aurier. Thomas
United dhe Chelsea gati t'ia marrin "nga duart" lojtarin Interit Manchester United do të duhet të shmangë konkurrencën e Chelseat në mënyrë që të nënshkruajë me Serge Aurier. Inter ka q
Interit i hapet dera pë transferimin e lojtarit Aurier mund të nënshkruajë për Interin. Interit Spalletti vazhdon në përpjekjet për të ripërtërirë ekipin për vitin e
Interit i jepet mundësia për ta zyrtarizuar blerjen e kërkuar largohet nga Paris Saint Germain i Aurier dhe Krychoëiak u tha në mënyrë të qartë nga trajneri Unai Emery Emery për '
Lojtari nuk niset me ekipin pasi pret kalimin tek Juventus Serge Aurier i afrohet lamtumirës me Paris Saint-Germain. Lojtari nga Bregu Fildishtë nuk ka fluturuar me pjesën tje
Murinho hidhet në sulm për lojtarin e PSG Manchester United ka bërë një lëvizje për yllin e Paris Saint-Germain Serge Aurier.Mbrojtësi i djathtë luftoi për formac
Unitedi i “vë syrin” mbrojtësit të PSG-së Manchester Unitedi këtë edicion më së shumti probleme ka pasur me mbrojtjen, pasi Jose Mourinho nuk ka më besim te disa
Dy muaj burg për super lojtarin e PSG-së Dy muaj burg dhe një gjobë prej 600 eurosh si dëmshpërblim për dëme morale dhe fizike dhe 1.500 të tjera për shpenzimet
PSG dhe Arsenali ndajnë pikët (VIDEO) Paris Saint Germaini dhe Arsenali janë ndarë me një barazim 1-1. Një ndeshje e balancuar dhe barazimi ishte rezultati i
PSG fituese e Superkupës së Francës (VIDEO) Paris Saint-Germaini është fitues i Superkupës së Francës, pasi ka mposhtur Lyonin me rezultat prej 2-0. Goli i parë