999 rezultate për

aurela

Aurela Hoxha drejt suksesit ndërkombëtar, linjë veshjesh për botën Nëse ende pyesni veten ‘çfarë po bën Aurela Hoxha nga Spanja’ e gjëra të këtij lloji, blogerja ka treguar në një intervi
Aurela Hoxhën e nxjerrin bllof, i publikojnë foton demaskuese Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. E përfolur për linjat e saj fizike, ndërhy
Si kanë përfituar bursa mijëra dollarëshe nga Soros, Basha, Aurela e Argita Lulzim Basha, Aurela Basha, Berisha dhe Jamarbër Malltezi kanë përfituar ndër vite mijëra dollarë nga Fondacioni “Soros”
Aurela kujton kohën kur njerëzit e shanin në rrugë (FOTO) Këngëtarja Aurela Gaçe gjatë ditës ka hedhur fotografi në Instastory, të bëra shumë vite më parë. E në një nga fotot,
Nuk folën për një kohë të gjatë, zbulohet shkaku i zënkës Aurela-Endrit Modelja e njohur shqiptare dhe një nga fotografët më të vlerësuar Endrit Mërtiri për vite me rradhë kanë pasur një marrë
Kjo është dhurata më e veçantë që ka marrë deri më tani, Aurela Gaçe (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur Aurela Gaçe, është nëna e dy vajzave . Ajo asnjëherë nuk ngurron të ndajë me publikun çastet e l
Aurela Gaçe bën të lumtur djalin e Dr. Florit (FOTO LAJM) Këngëtarja Aurela Gaçe ishte një nga mikeshat dhe bashkëpunëtoret e ngushta të Dr.Florit e cila shpesh herë shkruan për
Aurela Gaçe, “e alarmuar” për vajzën e vogël: "U hutua goca" (FOTO LAJM) Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe padyshim një nënë e mrekullueshme. Shpe
Rënia spektakolare e Aurela Hoxhës gjatë xhirimeve, fansat: Sa e frikshme (VIDEO) Aurela Hoxha duket se nuk do heqë dorë nga aktrimi. Pas pjesëmarrjes së saj në filmin “Dashuri në Bjeshkët e Namuna”, du
"Bëmë mama të të ngjajë", duket se vajzat e Aurelës do të jenë konkurrente të saj (FOTO LAJM) "Bëmë mama të të ngjajë". Kjo është shprehja që mund t'i shkojë më shumë përshtat Aurela Gaçes me dy vajzat e saj. N
Një labe e vërtetë, Aurela Gaçe ja merr këngës në Amerikës (VIDEO) Aurela Gaçe njihet për origjinalitetin dhe modestinë që e karakterizon duke e bërë një nga këngëtaret më të dashura për
Si një princeshë, shihni sa është rritur vajza e Aurela Gaçes (FOTO LAJM) Siç e dini, Aurela Gaçe është nënë e dy vajzave, Grace dhe Abigail. Si me vajzën e madhe, ashtu edhe me të voglën, Aurel
Aurela Gaçe bën urimin më të ndjerë për 8 Marsin Me rastin e festës së 8 Marsit të gjithë kanë nxituar të urojnë nënat e tyre të dashura. Një ndër to është edhe këngëtar
Aurela Gaçe përlot me dedikimin për DR. Flori Kwngwtarja Aurela Gaçe, ka kujtuar dje mikun e saj DR. Flori. Aurela sjell disa vargje emocionuese për kolegun e saj, me
Me këto fjalë Aurela kujton Dr.Florin në ditëlindjen e tij (FOTO) 28 shkurti i vitit 1979 ishte viti kur në jetë erdhi reperi Dr. Flori. E sot që është ditëlindja e tij, edhe pse nuk
Aurela Hoxha shfaqet shumë ndryshe me stilin e viteve '50 Modelja e famshme nga Shqipqria, Aurela Hoxha gjithmonë di të shfaqet joshëse. Modelja dhe aktorja duket se ka bërë
Pozoi për revistën erotike, Aurela Hoxha publikon fotografitë (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. E përfolur për linjat e saj fizike, ndërhy
Aurela Hoxha hedh hapin e madh, tashmë pozon për revistën spanjolle Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. E përfolur për linjat e saj fizike, ndërhy
Aurela Gaçe tregon sekretin: Çdo gjë rrotullohet rreth vetë jetës Me rastin e festës, të gjithë VIP-at kanë uruar dashuritë e tyre në Instagram. Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka emo
Zënka mes Endritit dhe Aurelës? Modelja flet publikisht Dikur miq të ngushtë, sot Aurela dhe Endrit Mërtiri thuhet se nuk flasin më. Deri dje e konsideronin njëri-tjetrin famil