999 rezultate për

aurela

Vajza e vogël e Aurela Gaçes është kopja e saj! (VIDEO) Aurela Gaçe ka publikuar në profilin personal në "Instagram" një video të disa javëve më parë, teksa e vogla Abigail kër
4 vite mungesë, Aurela Gaçe përlot fansat me postimin për Dr.Florin (VIDEO) 4 vite janë bërë nga vdekja e këngëtarit të njohur Dr. Florit. Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Aurela Gaçe ka bërë një
Të pëlqejnë stilet e reja! Aurela Gaçe tërbohet me ndjekësen (FOTO LAJ,) Që këngëtarja Aurela Gaçe është një prej më energjikeve dhe më të talentuara sot, këtë tashmë e dimë të gjithë dhe s’mun
Aurela Gaçe del nga vetja e i ngre gishtin e mesit fansit (FOTO LAJM) Aurela Gaçe është një prej këngëtareve shqiptare më energjike. Performancat e saj në skenë i lënë të gjithë pa fjalë dhe
E akuzuan se nuk këndon LIVE, shpërthen Aurela Gaçe Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më energjike të estradës sonë. Këngëtarja ës
Femrat çmenden për të por këngëtari shqiptar bën deklaratën e papritur Reperi Mc Kresha ka vendosur t’i dedikohet tërësisht karrierës muzikore, duke lënë pas dore jetën e tij private. I f
Rikthehet fuqishëm Aurela Hoxha, pushton Instagramin me fotot e reja Aurela Hoxha, modelja e njohur shqiptare shquhet për bukurinë e saj dhe linjat trupore. Së fundmi ajo duket se ka re
Ronela publikon klipin e ri, Aurela Gaçe nuk rri pa ia thënë dy fjalë (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar këngën e saj më të fundit me titull “Do ta luj”. Përmes
Albi Nako ka ngacmuar Aurelën? Ermali i nxjerr sekretet modeles Aurela Hoxha ka dalë në regjistrimet Off Record të Xingut, duke folur me Ermalin për ngacmimet që ka pasur nga VIP-at sh
Aurela publikon mesazhet me Dr.Florit: Ia dolëm mik (FOTO LAJM) Rreth 4 vite më parë u nda nga jeta këngëtari aq i dashur për publikun shqiptar Florian Kondi, i cili ishte një humbje e
Aurela Gaçe rikthen në skenë Ardit Gjebrean dhe përlot publikun (VIDEO) Ardit Gjebrea tashmë prej kohësh ka vendosur që ti largohet skenës duke trishtuar shumë fansa. Ama i pranishëm në “Au
Blerina Bombaj tregon për Aurela Gaçën: Është shumë nazelie E ftuar në Thumb Blerina Bombaj ka treguar se Aurela Gace është vërtet nezalie në ushqim. “Aurela Gaçe ka qenë me sh
“Si ia fitoi zemrën labes?”, Aurela Gaçe rrëfen sesi Skerdi e bëri për vete Kënga e saj e fundit titullohet "Të dua". Nisur nga kjo moderatori Ermal Peçi pyet Aurela Gaçen, e ftuar në "Një kat
Aurela Gaçe i gjuan me shpullë moderatorit në studio Aurela Gaçe është në nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. E ftuar në Një Kat Më Lart, këngëtarja ka re
Aurela Gaçe tregon sekretin si u rikthye në formë pas shtatzënisë (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më energjike të estradës sonë. Këngëtarja ës
Aurela Hoxha realizon ëndrrën! Prezanton koleksionin e saj në Barcelonë (FOTO LAJM) Aurela Hoxha, modelja e njohur shqiptare shquhet për bukurinë e saj dhe linjat trupore. Së fundmi ajo duket se ka re
Aurela Gaçe sapo dëshmoi se është kolegia që të gjithë do të donin (FOTO LAJM) Aurela Gace është njëra nga personazhet më të njohura publike shqiptare,por edhe shumw energjike. Pas koncertit të o
Aurela Hoxha ndryshon look (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është modelja e njohur shqiptare e cila është shumë aktive në botën e modelizmit. Ajo së fundi ka publi
Aurela Gaçe e bën edhe këtë! Harron hapur zixhirin e pantallonave (FOTO LAJM) Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më energjike të skenës muzikore shqiptare. Përveç vokalit të fuqishëm që e sjell në
Aurela Gaçe i rrëmbeu çmimin e parë, këngëtarja rrëfen si harroi tekstin Eranda Libohova ishte e ftuara e ditës së sotme në emisionin “Pop Culture” në Top Channel ku rrëfeu për momentin më të l