999 rezultate për

aurela

Aurela Gaçe humb njeriun e shtrenjtë Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka humbur gjyshen e saj dhe me shumë dhimbje nuk ka mundur ta përcjellë për në banesën
“Mos harroni fasulet”, Aurela Gaçe thumbon ata që shesin mend për firmatot Aurela Gaçe duket se këtë herë është acaruar shumë nga ata “që nxjerrin akoma në pah firmat e rrobave”. “Mundohem të
Aurela Gaçe reagon ashpër për përdhunimet e vajzave Artistët duket se e kanë me përtesë të madhe të reagojnë për cështje që prekin popullsinë dhe pse fjala e tyre ka ndikim
Deklarata e fortë për Florin dhe Aurelën, reagon sërish Albëria Deklarata e Albërie Hadërgjonajt në emisionin Oxygen ku fliste se pse nuk merr pjesë në Këngën Magjike bëri shumë bujë.
“Plakat në sulm”, Aurela nuk lë gjë pa i thënë fansit që e shau Një fans e ka quajtur Aurela Gaçen plakë dhe kaq ka mjaftar që ajo ti përgjigjet me mënyrën e saj sa më orgjinale. Au
"Tentoi të më përdhunonte", rrëfehet në polici shqiptarja që shtypi për vdekje italianin Një 24-vjeçare shqiptare, e cila është akuzuar për përplasje me pasojë vdekjen e një shtetasi italian është rrëfyer në p
Aurela Gaçe del me fustanin e hapur gjithandej, masakrohet nga fansat (FOTO LAJM) Pothuajsë gjithmonë këngëtarja Aurela Gace është kujdesur të vijë origjinale por jo me veshje të hapura. Ama këtë her
"I pashë që kapardiseshin nëpër ministrira", Aurela Gaçe reagon për studentët (FOTO LAJM) Prej 14 ditësh studentët janë në protestë, kundër parregullsive dhe problematikave që hasin në Universitete. Student
Pas spektaklit, plas sherri mes artistëve të Këngës Magjike Robert Aliaj nuk kaloi në natën finale të “Kënga Magjike 2018”, gjë që u tha për herë të parë në studion e “Zonë e Lirë”
A je gati për festën e Natës së Bardhë? Veliaj: Aurela Gaçe na pret të gjithëve te Sheshi Skënderbej E kthyer tashmë në një traditë, “Nata e Bardhë” do të vijë edhe në këtë fund nëntori me plot surpriza dhe më e zjarr
Për përvjetorin e miqësisë së tyre, Eli Fara dhe Aurela Gaçe kanë një suprizë Ditën e sotme dy këngëtaret e njohura të muzikës shqiptare Aurela Gaçe dhe Eli Fara kanë prezantuar në “E diela Shqiptar
"Menduan se kisha vdekur", Aurela Hoxha tregon problemet me alkoolin Aurela Hoxha është një nga modelet më të komentuar në rrjet. Shpesh herë ajo është bërë pjesë e debateve për operaci
Aurela Hoxha zhvishet në mes të emisionit (VIDEO) Modelja, Aurela Hoxah mbrëmjen e djeshme ka qënë e pranishme në emisionin “Shiko kush luan” ku është bërë pjesë e shumë
“Kam fobi njerëzit e shëmtuar”, Aurela Hoxha sqaron publikun Aurela është shprehur se që kur ka qenë e vogël i ka pasur fobi njerëzit jo të bukur pasi mendon se pas një fytyre jo të
Aurela nuk ndalet, ul fustanin para pasqyrës (FOTO LAJM) Pasi deklaroi se i ka ‘fobi’ njerëzit me fytyrë të shëmtuar Aurela Hoxha zgjoi mjaft reagime negative. Modelja ësht
Deklarata e Aurela Hoxhës habit fansat: I kam fobi njerëzit e shëmtuar! Aurela është shprehur se që kur ka qenë e vogël i ka pasur fobi njerëzit jo të bukur pasi mendon se pas një fytyre jo të
Bën ekon e gjirit, Aurela Gaçe përlot me fjalët: Dua të shoh vajzat e mia të rriten Kanceri i gjirit është një ndër shkaqet kryesore të vdekjeve prej kancerit tek gratë duke e kthyer kështu të detyrueshëm
Aurela Gaçe zbulon dhuratën që mori nga Rama Aurela Gaçe katër ditë më pare festoi ditëlindjen, meqë rast pranoi shumë urime nga familjarët, miqtë dhe kolegët, shkru
Flori, Çiljeta e Aurela, kush janë "VIP-at" që do shkundin skenën e Këngës Magjike Këtë vit, "Kënga Magjike" me autor Ardit Gjebrean bën 20 vite që nga edicioni i parë. Këtë vit, shumë emra "Vip" të
"Po të ngacmoi njeri, thuaji Dashnorit", Aurela Gaçe sqaron foton e vjetër Këngëtarja Aurela Gace gjithmonë ka pasur një miqësi të mirë me kolegun e saj Dashnor Diko. Ajo këtë herë ka sjellë n