999 rezultate për

aurela

Bashkëpunim me Aurela Hoxhën dhe Oriola Marashin, Alban Ramosaj publikon këngën e re (VIDEO) Alban Ramosaj është rikthyer duke publikuar surprizë projektin e tij më të ri muzikor. Kënga mban titullin "T'kom dasht"
Stefi Prifti flet për herë të parë për sherrin me Aurela Gaçen (VIDEO) Dikur, Aurela Gaçe, Stefi Prifti dhe një partner i tretë zotëronin në bashkëpronësi një lokal nate në Tiranë. Siç tha në
Aurela Hoxha ja merr valles së Tropojës me minibikini, acarohen fansat (VIDEO) Modelja Aurela Hoxha tashmë shijon suksesin e saj në biznesin që ka ngritur në Spanjë. E rrethuar nga një jetë luksoze,
Aurela viziton djalin e Dr. Florit për ditëlindje, publikon videon me mbishkrimin emocionues (VIDEO) Djali i të ndjerit, Dr. Flori, Danieli, sot feston ditëlindjen e tij të pestë dhe me këtë rast nuk kanë munguar urimet.
Talenti shqiptar bën "namin" në Rusi, fiton vendin e parë në festival (FOTO & VIDEO) Ish-fituesja e “Gjeniut të vogël”, Inis Neziri, është shpallur fituese e festivalit ndërkombëtar në Rusi, “Neë Wave”.
Aurela Gaçe me Skerdin për dore: “18 vjet më parë nuk e kuptoja!” (FOTO LAJM) Aurela Gaçe është bërë romantike dhe ka publikuar sot një foto me partnerin e saj Skerdi. Të dy të kapur për dore në
Aurela Hoxha zbarkon në Spanjë, pushime luksi me Bleona Qeretin e Oriola Marashin (VIDEO) Modelja e njohur Auela Hoxha ka zgjedhur që këtë verë të pushojë në Spanjë. Për të kaluar ditët e pushimit ajo nuk ka zg
Aurela Hoxha kthehet në normalitet, heq dorë nga silikoni (FOTO LAJM) Modelja e njohur Aurela Hoxha, si gjithmonë di të tërheqë vëmendje mediatike. Ajo është përfolur shpesh për ndryshimet e
Befason Aurela Gaçe: Të gjithë fshihen, i çojnë nëpër hotele, por unë dal hapur me Dashnorin y këngëtarët shqiptarë Aurela Gaçe dhe Dashnor Diko kanë qënë të ftuar tek "Treshat" së bashku. Me batutë Aurela ësht
Me fjalët më të bukura, Aurela Gaçe uron njeriun e zemrës për ditëlindje (FOTO LAJM) Aurela Gaçe dhe motra e saj Blerta, prej kohësh jetojnë larg njëra-tjetrës duke qenë se Aurela vazhdon karrierën e sukse
Aurela Gaçe nuk mjaftohet me muzikën, në këtë emision do e shihni së shpejti (FOTO LAJM) Prej kaq vitesh pjesw e ekranit shqiptarw dhe tw gjithw e dimw qw wshtw e paparashikueshme. Vetëm dy javë më parë, kë
Elvana Gjata dhe Aurela Hoxha bëjnë "xing" me veshjen, kujt i rri më bukur? (FOTO LAJM) Dy nga vajzat më të hijshme të ekrani shqiptar kanë zgjedhur të njëstën veshje. Të parës ja pamë Elvanës e cila para
Pak minuta nga protesta, Basha do të shoqërohet nga një person i veçantë Kreu i Partisë Demorkatike, Lulzim Basha mësohet se dhe këtë herë do të shoqërohet në protestë nga vajzat e tij dhe grua
Habit Aurela Gaçe: Jam e vogël por haem dhëmbë për dhëmbë (FOTO LAJM) Aurela Gaçe është një nga këngëtaret me zërin më potent. Ajo numëron qindra këngë dhe bashkëpunime në repertorin muzikor
Mikesha e Gaz Pajës nxjerr "zbuluar" sekretin e nuses (FOTO LAJM) Dasma e Irës dhe Gazit po mbizotëron në mediat rozë. Këtë fundjavë ccifti kurorëzoi dashurinë e tyre dhe bënë një fest
Aurela Hoxha udhëton me helikopter privat në Kanë (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është një ndër modelet më të njohura të showbizit, e cila prej disa kohësh po bashkëjeton në Spanjë me të d
Aurela Gaçe përballet me një të papritur në punë (FOTO LAJM) Këngëtarja Aurela Gaçe ka marrë surprizën e paritur që i ka ndryshuar ditën nga dy fanset e saj të vogla. Ajo ka ndarë n
“Nuk rri dot indiferente”, Aurela Gaçe i drejtohet Tunës Tuna ndryshoi kryekëput sërish stilin e saj kur nga këngët komerciale iu kthye baladave dhe albumeve. Kështu albumi i
Nga marka me emrin e saj te filmat erotikë, jeta e Aurela Hoxhës në Spanjë (FOTO LAJM) Rreth më pak se një vit më parë, në maj të viti 2018, Aurela Hoxha arriti të lançojë biznesin e saj personal, linjë ling
I hapi biznes në mes të Spanjës, kush është i dashuri miliarder i Aurela Hoxhës Prej disa kohësh, modelja Aurela Hoxha është larguar nga Shqipëria dhe ka nisur një jetë të re në Spanjë. Megjithëse kth