999 rezultate për

aurela

"S'do t'i bëj më kurrë buzët ", Aurela Hoxha thyen premtimin e dhënë publikisht (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është përfolur jo pak për ndërhyrjet e saj estetike të cilat modelja në fillimet e saj refuzonte ti pranont
Do t’ju mungojë ca kohë, Aurela Gaçe bën njoftimin e rëndësishëm Aurela Gaçe mbetet e veçantë për origjinalitetin saj. Këngëtarja vlonjate ka vendosur të pushojë ca kohë, të paktën k
Vetëm ajo mund t'a bëjë! Aurela Gaçe bën pompa në skenë pas 2 orësh koncert(VIDEO) Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të preferuara në Shqipëri, për zërin e saj, hitet ndër vite si dhe karakterin e
Pse e mban të fshehur Aurela Hoxha biznesmenin me të cilin jeton në Spanjë? (FOTO LAJM) Para disa muajsh u zbulua nga mediat lidhja sekrete e modeles së njohur shqiptare, Aurela Hoxha. Ajo bashkëjeton në Span
Rozana Radi për të bijën e Aurela Gaçes: Mbaje mend çdo i bëj skenës (FOTO&VIDEO) Aurela Gaçe ka publikuar një video të të bijës teksa uron festat duke kënduar "Për mëmëdhenë". Nuk është hera e parë
Pasi doli nga qelia Aurela Gaçe ka dy fjalë për Aleksanër Gjokën (FOTO LAJM) Nuk kishte si të mungonte një foto dhe një mesazh i Aurela Gaçes, pas arrestimit të Aleksandër Gjokës dhe lirimit të tij
"Ishte ditëlindja jote", Aurela Gaçe ngjit papritur në skenë bashkëshortin (VIDEO) Aurela Gaçe ka menduar një mënyrë tepër speciale për të uruar bashkëshortin e saj për ditëlindje, Skerdin, jo duke e uru
"Fali Zot se s’dinë çfarë bëjnë", Aurela reagon pas sherrit të bujshëm me Albërien Aurela Gaçe dhe Albërie Hadërgjonaj mesa duket kanë ulur gjâkrat dhe kanë bërë paqe. Pas sherrit që bëri bujë në portale
Aurela Gaçe harron "sherrin" me Albërien, deklarata e fundit i shpjegon të gjitha (FOTO LAJM) Deklarata e Albërie Hadërgjonaj muaj më parë nuk kaloi pa bërë zhurmë në mediat rozë. Ajo deklaroi se nuk merrte pjes
Xheisara thumbon Jonida Maliqin: Nuk ia ngacmova Romeon (FOTO LAJM) Xheisara merrte pjesë këtë vit në "Kënga Magjike" me këngën "Si me t'lon", por nuk arriti të shkonte në finale. Këngëtar
"Çava gardhin me policë", Aurela Gaçe flet pas performancës në stadium (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Aurela Gaçe performoi të dielën në inagurimin e stadiumit të ri “Air Albania”, k
Vajza e saj feston ditëlindjen, Aurela Gaçe i dedikon fjalët më të ëmbla (FOTO LAJM) Familja e këngëtares Aurela Gaçe gëzon sot pasi vajza Grace feston ditëlindjen. Vogëlushja mbush 8 vjeç dhe mami Aure
Ka ku ngjan, Aurela Gaçe zbulon talentin e së bijës (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Aurela Gaçe, shpirtin e saj prej artisteje e ka treguar gjithmonë dhe jo vetëm në
"Me ditë të tëra nuk kam folur", Aurela Gaçe tregon problemin serioz me shëndetin (VIDEO) Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Me shumë vite në skenë, artistja ka arritur të ketë sh
Për këtë ditëlindje ka vetëm një dëshirë, mësoni sa vjeç bën Aurela Gaçe (FOTO LAJM) Ditën e sotme këngëtarja shumë e dashur për publikun Aurela Gaçe feston ditëlindjen. Aurela mbush 45 vjeç dhe në këtë
Aurela Gaçe zbulon historinë e patreguar me Joni Peçin: Sa shumë ke bërë (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar emrat më të njohur të ‘showbiz-it’ shqiptar u bënë bashkë në eventin e organizuar nga stilisti i njohu
Ju kujtohet Aurela Hoxha kur punonte velinë tek Arditi? Shikoni ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Rreth 10 vite më parë Aurela Hoxha ishte një nga vajzat që konkurroi për t’u bërë pjesë e ekranit dhe fitoi mundësinë pë
"Qetësohuni, s'do ti bëj kurrë më", Aurela Hoxha e penduar për operacionet plastike (FOTO LAJM) Aurela Hoxhën e kemi parë së fundmi si protagonisten kryesore të videoklipit të fundit të Alban Ramosaj, "Tkom dasht".
Publiku emocionon Aurela Gaçen, sezoni nuk mund të niste më bukur (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Aurela Gaçe është shumë e dashur dhe e pëlqyer nga publiku, të cilin ka ditur si ta bëjë për vete m
Poeti i njohur shqiptar shkon i sëmurë në koncertin e Aurela Gaçes: Më shërove (FOTO LAJM) Poeti i njohur Jorgo Papingji ishte së fundi i pranishëm në koncertin e Aurela Gaçes, që u mbajt te Amfiteatri i Liqenit