999 rezultate për

aulona

Moderatorja shqiptare zbulon se në çfarë moshe e ka humbur virgjërinë Kësaj here në emisionin "Elitë Zonë" kanë qenë edhe dy moderatoret Fatma dhe Aulona, të cilat i janë përgjigjur disa pye
Shokon moderatorja: Për t'u futur në TV duhen aftësi për tek zyra e shefit Moderatorja Aulona Musta ka bërë një deklaratë të fortë e cila padyshim që nuk do të pëlqehet aspak nga koleget e saj në
Fansja ofendon rëndë Aulona Mustën, por shikoni se si ia kthen ajo (FOTO LAJM) Aulona Musta është njëra nga vajzat e “Thumb” të cilat dinë shumë që të provokojnë dhe t’i thonë disa të vërteta që mund
Moderatorja prezanton bashkëshortin, një "bishë" plot muskuj (FOTO LAJM) Padyshim që Aulona Musta është një nga moderatoret që gjithmonë shkakton polemika me deklaratat e saj por edhe shumë e d
Gazetarja e njohur shpërthen kundër Bleros: "Injorant, i trashë dhe i paaftë" (VIDEO) Ndodh rrallë që personat publikë të flasin pa doreza, kur vjen puna për të shënjestruar apo etiketuar një tjetër persona
Çiljeta acarohet me gazetaret, braktis studion duke sharë (VIDEO) Gazetarët dhe personazhet e showbizit duhet të jenë miqtë më të mirë, për shkak se marrëdhëniet mes tyre u shërben të dy
Aulona Musta kundër Bleonës: Në showbiz ka më shumë prostituta se artiste Pas deklaratës të bërë një natë më parë nga ana e Bleona Qeretit drjtuar Iva Tiços, ka reaguar gazetarja Aulona Musta.
Ja si tallen Aulona me Fatmën me dasmën e Sinanit (VIDEO) Dasma e Sinanit pati një jehonë të madhe në rrjetet sociale, ku fotot me mesazhe qesharake komentoheshin gjerësisht. Por
Aulona me vajzën: E gjithë bota në duart e mia (FOTO LAJM) Aulona Musta e cila tashmë është bërë mami, ka publikuar një foto me të bijën në rrjetet sociale. Ajo nuk ka marrë u
Zhvillohet në Vlorë festivali “Aulona Inter Folk” Për të pestin vit me radhë zhvillohet në Vlorë festivali “Aulona Inter Folk”, ku marrin pjesë rreth 1500 artistë nga Shq