999 rezultate për

aubameyang

PSG rrëmben Aubameyang, arrin akordin me bomberin e Dortmundit Pierre Emerick Aubameyang sezonin e ardhshëm mund ta shohim te Paris Saint-Germain. Eliminimi nga Champions League, ka l
Aubameyang në Milano, a do të transferohet te kuqezinjtë? Nuk është më një sekret që Aubameynag është një objektiv i Milanit në merkaton e verës dhe kjo është bërë e ditur me koh
Festoi me maskë, Aubameyang merr një dënim të rëndë nga klubi i tij Aubameyang e ka paguar shtrenjtë festimin me maskë në kampionatin gjerman. Borusia Dortmund ka gjobitur sulmuesin nga Ga
Festoi me maskë, Aubameyang mund të dënohet nga ekipi Pierre-Emerick Aubameyang festoi golin në ndeshjen ndaj Shalke 04 me një maskë që e ka përdorur në një reklamë të firmës
Bayerni i frikshmëm, luan tenis ndaj Augsburgut, Leva tripletë (VIDEO) Bayerni i Mynihut nuk ka mëshirë për asnjë kundërshtarë gjatë këtij sezoni. Kampionët e Gjermanisë kanë turpëruar Augsbu
Aubameyang injoron Messin dhe Ronaldon, ja formacioni i ëndrrave të tij (FOTO) Pierre-Emerick Aubameyang propozon një formacion shumë interesant. Sulmuesi i Dortmundit ka përzgjedhur 11-shenj ideale
Aubameyang ndryshon mendje, pendohet për deklaratën e janarit Aubameyang nuk flet më për largimin e mundshëm nga Borussia Dortmund në verën e ardhshme. Sulmuesi nga Gaboni nuk kërkon
Milani kërkon të veshë sërish kuqezi Aubameyang Milani pritet të kthehet fuqishëm në merkato, pasi vetëm gjatë verës besohet se do të investohen rreth 120 milionë euro.
City e ka gjetur zëvendësuesin e Agueros Manchester City po mendon për të gjetur zëvendësuesin e Sergio Agueros në rast largimi të argjentinasit në fund të sezon
Aubameyang zbulon skuadrën ku dëshiron të transferohet Pierre Emerick Aubameyang ka bërë me dije se i duhet të largohet nga Borussia Dortmund, nëse dëshiron të bëjë një hap pa
Lewandowski: Ja klubi i ardhshëm i Aubameyang Robert Lewandowski ka folur për të ardhmen e rivalit të tij, Pierre-Emerick Aubameyang. Në një intervistë për të përd
Aubameyang jo si Lewandowski: Nuk shkoj kurrë te Bayerni Golashënuesi më i mirë i Dortmundit, Aubameyang ka siguruar se kurrë nuk do ta tradhtonte skuadrën dhe tifozët për Bayer
Ja kush po pengon kalimin e Aubameyang te Reali Pierre Emerick Aubameyang duhet te presë ende për t'u transferuar në "Santiago Bernabeo". Sulmuesi i Borussias së Dortmu
Nga Kina mbërrin një ofertë shokuese për Aubameyang Kina po pushton futbollin europian duke tentuar që të rrëmbejë me të gjitha mënyrat yjet e futbollit. Pasi kanë marrë në
Ndali në perfeksion Aubameyang, Mavraj në formacionin e javës (FOTO LAJM) Mërgim Mavrajn vijon të shkëlqejë në Bundelsigë duke qenë sërish pjesë e 11-shes më të mirë të javës. Qendërmbrojtësi i
Dortmund fitore me "poker", Aubameyang makinë golash (VIDEO) Borussia Dortmund rigjen fitoren në Bundesligë, teksa sot ka kaluar me lehtësi pengesën Borussia Monchengladbach. Skuadr
Hoffenheim befason Bayernin, Aubameyang çmendet me "poker" (VIDEO) Bayerni i Mynihut nuk ka mundur që të shkojë më shumë se një barazim 1-1 ndaj Hoffenhemit, duke mbajtur kuotën zëro të h
Aubameyang, a je i çmendur?! (VIDEO) Aubameyang po kalon një ditë të çmendur. Sulmuesi nga Gaboni u la jashtë skuadrës në Champions League për shkaqe disipli
Trajneri i Dortmundit sqaron pezullimin e Aubameyang Trajneri i Dortmundit, Thomas Tuchel ka thënë se raporti i tij me Pierre-Emerick Aubameyang mbetet i mirë, edhe pse sulm
Aubameyang refuzohet nga një skuadër e Serisë A Trajnieri i Napolit, nuk ka pranuar të transferoj në skuadër yllin e Borussia Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang.