999 rezultate për

aubameyang

Ky është sulmuesi që duan kuqezinjtë për sezonin e ri Drejtuesit e Milanit e kanë pranuar se janë në kërkim të një sulmuesi për sezonin e ri. Milani gjatë kësaj vere ka tr
Milan i jep ultimatum Aubameyang-ut Sipas “Corriere dello Sport”, Milan i ka dhënë një sinjal të drejtpërdrejtë Pierre-Emerick Aubameyang. Lojtari duhet
Borusia ia lë "thatë" Milanit: S'ka negociata për Aubameyang Gjermanët e Borussia Dortmund kanë mohuar zërat se janë në negociata me Milanin për shitjen e Pierre Emerick Aubameyang.
Dortmund mohon lajmin të cilit i trembeshin milanistët Ditën e djeshme Bild shkruajti se Aubameyang kishte zgjedhur që ti drejtohej Kinës dhe për të mos rinovuar me Borusia Do
Aubameyang lodhet me spekullimet rreth tij, e vendos vet të ardhmen Milan, PSG, Chelsea apo Kampionati Kinez? Nëse do ti bëhej një e tillë pyëtje Aubameyang sigurisht që do ta kishte të vë
Belotti, Morata apo Aubameyang? Njëri do të përfundojë në San Siro Milan ka vetëm një dëshirë në këtë merkato dhe ai është një sulmues. Edhe pse Belotti duket favoriti, për të cilin M
Aubameyang në kryqëzim, nuk e di ku do përfundojë Në mes të një tregu të madh të transferimeve, Pierre-Emerick Aubameyang ka ende për të vendosur se ku do të jetë e ardhm
Conte i gatshëm tu ndërpresë hovin tifozëve të Milanit Chelsea po mbyll një marrëveshje prej 65 milionë paund për lojtarin e Borussia Dortmundin, Pierre-Emerick Aubameyang.
Aubameyang acaron Dormundin, ka 24 orë afat për të vendosur Sipas London Evening Standard, Borussia Dortmund ka paralajmëruar Pierre-Emerick Aubameyang. Ekipit të tij i ka sosur
Aubameyang është pothuajse i Milanit, Dortmund pranon uljen e vlerës së lojtarit Aubameyang ka përdorur vullnetin e tij për të plotësuar një super Milan në këtë merkato. Aubameyang i është ofruar M
Conte ka halle, sa shumë emra qarkullojnë në kokën e tij Bosi i Bluve, Antonio Conte, ka piketuar Alvaro Morata të Real Madridit si objektivin e tij Nr 1 për të pasuar Diego Cos
Milanit dhe Aubameyang iu buzëqesh fati Sipas La Gazzetta dello Sport dje një përfaqësues i Pierre Emerick Aubameyang ka fluturuar për në Kinë për të biseduar n
Fuqia e emrit të Milanit detyron Chelsea të heq orë nga ndjekja e lojtarit Chelsea tentoi të hidhej në sulm për Aubameyang pas nënshkrimit të Lukaku me United. Por lajme e këqija për Conte nuk ka
Aubameyang i komunikon Dortmundit lajmin e mirë për milanistët Aubameyang nuk ka ndërmend të vazhdojë me Borussia Dortmun por as të shkojë në Kinë. Për këtë arsye 28-vjeçari u ka kërk
Milan kontakton Dortmundin për Aubameyang Milan ka kontaktuar ditën e sotme Borussia Dormun të cilës i ka paraqitur vendimin e saj për tu interesuar për Aubameya
Çdo ekip që dëshiron Aubemayang duhet të fokusohet tek data 26 korrik Sipas Bild, liderët e Borussia Dortmund vendosën 26 korrikun si afatin përfundimtar për të përcaktuar të ardhmen e Pierr
Aubameyang-un e injorojnë ekipet e mëdha, por merr një super ofertë nga Kina Pierre-Emerick Aubameyang sezonin e ri mund ta shohim në Kinë dhe jo në ndonjë skuadër të madhe në Europë. Sipas të
Klopp kërkon ribashkimin me Aubameyang, gati 70 milionë euro Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp po lufton për të nënshkruar me sulmuesin e Borussia Dortmund, Pierre-Emerick Aubameya
Dortmundi gjen zëvendësuesin e Aubameyang Vetëm pak orë pas zyrtarizimit të ish trajnerit të Ajaxit, Peter Bosz në krye të skuadrës, Dortmundi ka bërë edhe godit
Sulmuesi shqiptar i Luganos mund të zëvendësojë Aubameyang Borusia Dortmund kërkon të transferojë sulmuesin me origjinë shqiptare, Ezgjan Alioski. Futbollisti që luan për Luganon