999 rezultate për

aubameyang

Dortmund vendos çmimin e duhur për sulmuesin Aubameyang 60 milionë euro, është çmimi sipas “Bild” që kërkon Borussia Dortmundi për shërbimet e Aubameyang. E ardhmja e Pierre
Dortmundi e gjobiti, Aubameyang mendon tu përgjigjet duke u larguar Të tjera probleme për Pierre Emerick Aubameyang te Borussia e Dortmundit. Klubi verdhezi e ka pezulluar sulmuesin nga Ga
Aubameyang shprehet lirshëm: Në verë pata oferta Aubameyang është duke u lidhur me Barcelonën, megjithëse ai u përmend si një objektiv gjatë verës për Chelsean dhe Liver
Dortmundi largon nga ekipi sulmuesin gabonez për arsye disiplinore Borussia Dortmundi ka bërë të ditur se për arsye disiplinore, sulmuesi, Pierre-Emerick Aubameyang, është larguar nga sku
Arsyeja se pse Barcelona refuzoi të merrte Aubameyang Dortmund ia kishte ofruar Barcelonës sulmuesin e saj Pierre-Emerick Aubameyang pas largimit të Neymarit në drejtim të PS
Aubameyang kalona në avantazh Dortmundin (VIDEO) Mbas 4 minuta lojë Dortmundi ka kaluar në avantazh ndaj Leipzigut në "Signal Iduna Park". Autori i golit është Pierr
Aubameyang pranon të vërtetën rreth merkatos së verës që kaloi Borussia Dortmund do të ishin të lumtur nëse Pierre-Emerick Aubameyang do të largohej nga klubi në afatin veror. Auba
Aubameyang: Kalimin në Premier League nuk e kam menduar kurrë Pierre-Emerick Aubameyang ka hedhur poshtë një një transferim të mundshëm të tijin tek Manchester City dhe në Premier Le
Reali mposht Dortmundin (VIDEO) Kampioni i Evropës, Real Madrid ka shënuar edhe fitorene dytë në sezonin e ri të Ligës së Kampionëve, duke e mposhtur në
Aubameyang: Milani më interesonte por.. Aubameyang është rikthyer sërisht të flasë për çështjen më të madhe të kësaj merkatoje. Pierre-Emerick Aubameyang nu
Aubameyang e donte kalimin te Milani, por Dortmundi e ndaloi Pierre Emerick Aubameyang ka dashur me çdo kusht transferimin e tij te Milani. Në fakt do të ishte një rikthim në Mil
Aubameyang pranë Real Madrid Real Madrid raportohet të ketë bërë ofertë për sulmuesin e Borusia Dortmund Pierre Emerixc Aubameyang. Diario Gol sh
Shpërthen Aubameyang pas shitjes së Dembeles, ja çfarë ka bërë Sulmuesi Pierre-Emerick Aubameyang duket se nuk është i kënaqur me shitjen e Ousmane Dembeles, i cili ka bërë një postim
Aubameyang iu tregon shokëve se çdo të bëjë me të ardhmen etij Pierre-Emerick Aubameyang dëshironte një lëvizje larg nga Dortmund, të cilën akoma nuk e ka marrë. Tani ai është duke
Aubameyang: E dua Dortmundin, por nuk më ndihmon të rritem Aubameyang ka folur sot për të ardhmen e tij. Sulmuesi i Borusia Dortmund ka përsëristur sërisht dëshirën e tij për tu l
Aubameyang del hapur, kërkon rikthimin tek Milan Aubameyang ka deklaruar atë që i hap kalimin tek Milan Aubameyang nuk e ka fshehur dëshirën e tij për tu rikthyer në
Aubameyang: "Do të shikoj se çdo të ndodhë" Milan dhe Fassone së bashku me Mirabellin mesa duket janë të kënaqur me merkaton e deri tanishme. Fjalët e fundit të
Aubameyang tek Milani? Marrveshja po kryhet në fshehtësi Nuk ka përfunduar ende drama e transferimit të Aubameyang. Sky Sport raporton se një qëndrim në Dortmund nuk është s
Ky është sulmuesi që duan kuqezinjtë për sezonin e ri Drejtuesit e Milanit e kanë pranuar se janë në kërkim të një sulmuesi për sezonin e ri. Milani gjatë kësaj vere ka tr
Milan i jep ultimatum Aubameyang-ut Sipas “Corriere dello Sport”, Milan i ka dhënë një sinjal të drejtpërdrejtë Pierre-Emerick Aubameyang. Lojtari duhet