999 rezultate për

aubameyang

Arsenal bën ofertën zyrtare për Aubameyang Arsenali e ka seriozisht blerjen e Pierre-Emerick Aubameyang të Borussias së Dortmundit. Pasi shiti Alexis Sanchez t
Dortmund gjen zëvendësuesin e Aubameyang Pierre Emerick Aubameyang duket se se meshumë gjasa do t’i bashkohet Arsenalit gjatë këtij afati kalimtar të janarit.
Punë orësh dhe Aubameyang bëhet me ekip të ri Sportsmail shkruan se Arsenal janë gati të paguajnë 53 milionë euro përsulmuesin nga Gaboni, i cili nuk është ftuar fare
E FUNDIT / Arsenal i ofron kontratë 3-vjeçare me pagë 10 mln euro në sezon Aubameyangut Arsenali i ka paraqitur ofertën e duhur sulmuesit të Borussia Dortmundit, që po kërkon largimin ka gjermanët. Sipas
Aubameyang nuk udhëton me skuadrën për në Berlin, transferimi i tij në Arsenal është çështje orësh Pierre-Emerick Aubameyang nuk ka udhëtuar me skuadrën e Borussia Dortmund në Berlin për ndeshjen e së premtes kundër Her
Arsenal dhe Dortmund në bisedime për Aubameyang-Giroud Borussia Dortmund dhe Arsenal janë duke biseduar fillimisht për transferimin e Pierre-Emerick Aubameyang. Sipas RMC b
Aubameyang i vetmi që e zëvendëson Sanchezin tek Arsenal Pierre-Emerick Aubameyang është shumë pranë kalimit tek Arsenali në Premier League. Babai dhe njëkohësisht menaxheri i 2
Aubameyang i vetmi që e zëvendëson Sanchezin tek Arsenal Pierre-Emerick Aubameyang është shumë pranë kalimit tek Arsenali në Premier League. Babai dhe njëkohësisht menaxheri i 2
Ia quajtën të birin majmun, babai i Aubameyang konfliktohet me mediat gjermane Ka mjaftuar shprehja e pakënaqësisë së Aubameyang të Borusias së Dortmundit ndaj skuadrës për të ngjallur një debat të m
Klubi kinez njoftoi arritjen e marrëveshjes me Aubameyang, por Federata ia "thyen ndjenjat" Aubameyang kthehet në çështje në Kinë. Guangzhou Evergrande, skuadër që drejtohet nga italiani Fabio Cannavaro, është de
Pas Aubameyang skuadra kineze gati të mbyllë marrëveshjen dhe me Bale Besohet se kampionët kinezë, Guangzhou Evergrande – klubi më i pasur në Kinë – janë të prirur për të transferuar Balen d
Presidenti i Dortmundit sqaron problemet e yllit të Dortmundit Presidenti i skuadrës së Borussia Dortmundit, Rainhard Rauball, ka sqaruar problemet me sulmuesin Aubameyang, duke treg
Sado të mundohet, Dortmund nuk ka ndërmend ta humbasë Aubameyangun Spekulimet e fundit të merkatos që e asociojnë të ardhmen e tij larg Gjermanisë, duken se kanë patur një ndikim direkt n
Dortmundi merr vendimin për Aubameyang Pierre-Emerick Aubameyang nuk do të largohet nga Dortmundi gjatë janarit. Administratori i Borussia Dortmund, Hans-Jo
Aubameyang sërish shpreh dëshirën që të bashkohet me Realin e Madridit Premtimin që ia dha gjyshit për të lujtuar në Real Madridit sic duket nuk e ka problem edhe nqse nuk mund ta realizojë.
Aubameyang nënshkruan kontratë të fshehtë me skuadrën nga Bundesliga Pierre-Emerick Aubameyang ka vazhduar kontratën e tij me skuadrën gjermane Borussia Dortmund Sulmuesi fantastik, Pier
Dortmund vendos për fatin e Aubameyang në merkaton e janarit Borussia Dortmund nuk do të shesë Pierre-Emerick Aubameyang gjatë merkatos së janarit. Lajmin e raporton prestigjioz
Zbulohet oferta e Evertonit për Aubameyang Everton me Allardyce në stol ka nevojë emergjente për një sulmues me shumë cilësi dhe për këtë arsye drejtuesit kanë për
Aubameyang drejt kalimit në Premier League, zbuloni se ku Pierre Emenike Aubameyang duket se do të vijojë karrierën e tij në Premier Leaguen angleze. Në adresë të Borusias së
Super Aubameyang, barazon shifrat ndaj Realit (VIDEO) Borussia e Dortmundit ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Realit në "Santiag Bernabeu" Është përsëri ai, Aubameyang që