999 rezultate për

aubameyang

Arsenali nuk gabon, fiton bindshëm ndaj Evertonit (VIDEO) Arsenal ka mposhtur sot Evertonin me rezultatin 2-0 në "Emirates Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 6 të Premier L
Aubameyang tregohet entuziast: Europa League është e Arsenalit Lojtari i Arsenal, Pierre-Emerick Aubameyang beson se Europa League është e skuadrës së tij këtë sezon. Kjo deklarat
Shkëlqen Aubameyang, Arsenali deklason Vorsklan (VIDEO) Arsenali e ka nisur me fitore të thellë ndeshjen e parë të Europa Leagues duke e mposhtur me rezultatin e përgjithshëm 4
Mustafi turpëron në stërvitje Aubameyang (VIDEO) Arsenali është duke vazhduar përgatitjet për ndeshjen që do të zhvillojë sot përballë skuadrës së Vorskla Poltave e vlef
Arsenali nuk fal, ndëshkon përsëri Cardiff (VIDEO) Arsenal ka kaluar përsëri në avantazh ndaj të zotëve të shtëpisë, Cardiff City. Në minutën e 62-të, Pierre-Emerick A
Test shpejtësie te Arsenali, kush janë ‘raketa’ dhe ‘breshka’ e skuadrës Arsenali e ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme Premier Leaguen, teksa ka marrë dy humbje në dy takimet e para, nd
Lacazette: Aubameyangun e kam mik dhe jo rival Alexandre Lacazette këmbëngul se e sheh Pierre-Emerick Aubameyangun si një mik dhe jo një rival, pavarësisht humbjes së
Aubameyang e fillon stërvitjen me një rekord të ri tek Arsenali Pierre Emerick-Aubameyang e ka nisur stërvitjen e parë me një rekord. Ky është një paralajmërim se ai ndihet gati pë
Aubameyang video tallëse për Liverpool dhe Salah (VIDEO) Aubameyang së fundmi ka postuar një video ku tallet me Liverpool dhe Salah. Video është e montuar si një "videogame"
Aubameyang kundër Wengerit: Kishim nevojë për një fillim të ri Pierre-Emerick Aubameyang ka pranuar se Arsenali kishte ndalur në fund me udhëheqjen e Arsene Wenger, derisa të gjithë t
Allegri ka kushte për Arsenalin Massimiliano Allegri ka rënë dakord për të marrë drejtimin e Arsenalit. Trajneri aktual i Juventusit u ka vendosur di
Dembele i pakënaqur nga besimi i Barcelonës, pranon ti bashkohet Aubameyangut Ousmane Dembele nuk e ka harruar mikun e tij të vjetër dhe si pasojë dëshiron të ribashkohet me Pierre-Emerick Aubameyan
Milan do i rikthehet në verë sërish merkatos aty ku e la Milan nuk e ka harruar verën e shumëpërfolur me Andrea Belotti dhe Pierre-Emerick Aubameyang. Sipas Corriere dello Sp
Aubameyang rikthen në jetë Arsenalin, shkurton në 2-1 disavantazhin (VIDEO) Arsenali ka rihapur ndeshjen përball Brightonit. Brightoni arriti të befasojë Arsenalin duke u shënuar dy gola për ep
Aubameyang flet rreth vendimit të marrë për t'u transferuar tek Arsenal dhe ofertat nga Kina Pierre-Emerick Aubameyang këmbëngul se është i lumtur me vendimin e tij për t’u bashkuar me Arsenalin nga Borussia Dort
Arsenali gati ta thyejë rekordin e Aubameyangut, ylli tjetër vjen nga Franca Arsenal bëri bujë në merkaton e janarit me dy nënshkrimet Aubameyang dhe Mkhitarian. Por vetë Wenger nuk di të ndalet pa
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Harry Kane dhe Pierre-Emerick Aubameyang janë personazhet kryesore të karikaturës së ditës Faqa angleze, Goal.com ka
Shefi ekzekutiv i Borussias shpreh keqardhje për largimin e Aubameyangut Shefi ekzekutiv i Borussias së Dortmundit, Hans Joachim Watzke në një intervistë për mediat gjermane ka folur për transf
Aubameyang dhe Mkhitaryan janë shprehur të lumtur për fitoren ndaj Evertonit Transferimet e fundit të Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang dhe Henrikh Mkhitaryan ishin të kënaqur dhe të lumtur me f
Aubameyang debuton me gol për Arsenalin (VIDEO) Arsenali ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Evertonit në "Emirates Stadium". Ai që ka shëuar golin është sulmuesi g