999 rezultate për

aubameyang

Ylli i Realit krahason sulmuesin e Arsenal me Ronaldon Dani Ceballos thotë se Pierre-Emerick Aubameyang është i krahasushëm me Cristiano Ronaldon. "Ju mund ta krahasoni Aub
Ozil ndryshon look, Aubameyang e ironizon keq (FOTO LAJM) Sulmuesi i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang është tallur me stilin e ri të flokëve të Mesut Ozilit, duke e krahasuar
Aubameyang prezanton Lamborghinin prej argjendi (VIDEO) Sulmuesi i Arsenalit, Aubameyang, ka prezantuar Lamborghinin e tij të ri i cili është i gjithi prej argjendi, shkruan Al
Triumfon Arsenal Ndeshjet e para gjysmëfinale kanë prodhuar rezultate favorizuese për ekipet angleze. Arsenal ka përmbysur Valencian në E
Arsenal flak Rennes, kalon në çerek-finale (VIDEO) U mendoi se do ta kishte mjaft të vështirë Arsenal të arrinte të kthente rezultatn përballë ftrancezëce të Rennes. Po
Arsenal nis përmbysjen përballë Rennes (VIDEO) Topcijtë e londrës kanë arritur të shënojnë një gol mjaft të rëndësishëm që në minutat e para të ndeshjes. Ka qenë su
Derbi ndahet në paqe, Aubameyang merr në qafë Arsenalin (VIDEO) Derbi i Londrës mes Tottenhamit dhe Arsenalit është mbyllur në barazim 1-1. Të dyja skuadrat e kërkuan deri në fund por
Aubameyang dhe Lacazette i japin fitoren Arsenalit kundër Cardiffit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur Cardiff Cityn me rezultat 2-1, një rezultat që i jep tri pikë të mëdha Arsenalit në luftën e tyre p
Arsenal kalon në epërsi ndaj Cardiff (VIDEO) Arsenal ka kaluar në avantazh ndaj Cardiffit në "Emirates Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi gabonez, Aubamey
Aubameyang tregohet realist: Kundër Liverpoolit isha një m… Ylli i Arsenalit Pierre-Emerick Aubameyang ka pranuar se ai ishte si “m...” në paraqitjen e tij kundër Liverpoolit në dh
Aubameyang realizon sërish për Arsenalin (VIDEO) Arsenali po shkon drejt fitores teksa ka shënuar dhe golin e dytë ndaj Burnley me anë të gabonezit Aubameyang i cili s
Hodhi bananen në drejtim të Aubameyang, gjykata dënon tifozin me gjobë dhe 4 vite larg stadiumeve Në ndeshjen derbi të Londrës mes Arsenalit dhe Tottenhamit e cila përfundi 4-2 në favor të Topcinjve, e zhvilluar më 2
Hodhi bananen drejt Aubameyang, tifozi anglez e pëson keq Ditën e djeshme Arsenal ka triumfuar ndaj Tottenhamit me një rezultat 4-2. Por gjatë kësaj ndeshje nuk kanë munguar
"Aubameyang është si Henry" Sipas mesfushorit uellsian Aaron Ramsey, Pierre-Emerick Aubameyang ka ngjashmëri me legjendën e Arsenalit Thierry Henry.
Arsenal barazon rezultatin kunder Tottenhamit (VIDEO) Arsenali ka barazuar rezultatin 2-2 ndaj Tottenhemit në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin “Fly Emirates” . Goli p
Arsenali bën detyrën ndaj Burnemouth, vendos goli i Aubameyang (VIDEO) Arsenali është rikthyer te fitorja në kampionatin anglez teksa ka fitura 2-1 në transfertë ndaj Bunemouth. Topcinjtë e
Arsenali kalon sërish në avantazh shënon Aubameyang (VIDEO) Arsenali ka kaluar sërish në epërsi 1-2 ndaj Burnemouth. Goli për Topcinjtë u shënua nga Aubameyang në minutën e 67.
Statistika të jashtëzakonshme, Aubameyang "shpërthen" te Arsenali Pierre-Emerick Aubameyang u ble nga Arsenali për shumën e 64 milionë eurove nga klubi gjerman, Borussia Dortmund. “To
Arsenali nuk gabon, fiton bindshëm ndaj Evertonit (VIDEO) Arsenal ka mposhtur sot Evertonin me rezultatin 2-0 në "Emirates Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 6 të Premier L
Aubameyang tregohet entuziast: Europa League është e Arsenalit Lojtari i Arsenal, Pierre-Emerick Aubameyang beson se Europa League është e skuadrës së tij këtë sezon. Kjo deklarat