999 rezultate për

atmosferike

Aksident zinxhir mes 40 automjeteve në Sllovaki, 24 të lënduar Më shumë se 20 persona kanë mbetur të plagosur të enjten në një aksident zinxhir të rreth 40 automjeteve në autostradën
Ja parashikimi i motit për ditën e sotme Qarkullimi i masave ajrore nga Jugperëndimi i Europës do të bëjë që vendi ynë të dominohet nga kushte të qëndrueshme atm
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Qarkullimi i masave ajrore nga Jugu i Europës do të bëjë që vendi ynë të dominohet nga kushtet e qëndrueshme atmosferike
Ja si do të jetë moti sot në vendin tonë Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të bëjnë që moti i kthjellët të jetë dominant në pjesën më të madhe të vendit, përj
Ja si do të jetë koha sot ne Kosovë Mot me diell dhe vranësira të shpërndara do të karakterizojë Kosovën ditën e sotme. Temperaturat minimale do të lëviz
Stuhia në Kërçovë/ Dehari: Kanalet atmosferike shmangën katastrofën Kryetari i komunës Fatmir Dehari beri të ditur se ka dëme materiale në qytet si pasojë e shirave të rrëmbyeshëm, pasi bo
Pas reshjeve të shiut kryeqyteti vuan mungesën e ujit Për shkak të kushteve të rënda atmosferike prej ditës së djeshme, UKT ka njoftuar mungesën e ujit në shumë zona të kryeq
Fenomen i pazakontë, ja pse u ndriçua qielli mbrëmë në mesnatë (FOTO LAJM) Shumë prej nesh ka parë të postuara në rrjetet sociale shumë foto, ku binte në sy pamja e çuditshme që kishte marrë qiel
Përmbytje në Recife, SHBA-Gjermani në rrezik (FOTO LAJM) Koha e keqe mund të ndalë Botërorin: moti i keq ka pushtuar që mëngjesin e sotëm Recifen, qytetin ku do të luhet ndeshja
Galatasaray-Juventus, sot në 14:00 Juventusi priste nxehtësin e ferrit të tifozëve të Galatasray në “Telekom Turk Arena” në sfidën vendimtare për kalimin n
Janari, muaji i krizave në çift Janari është “muaji ters” për çiftet, vlerësoi një sondazh i kryer nga e përditshmja britanike “Daily Mail”. Në këtë