999 rezultate për

atletiko

Vazhdon kampionati zhgënjyes për Atletiko Madrid (VIDEO) Vazhdon kampionati zhgënjyes për Atletiko Madrid. Në ndeshjen e javës së 11-të në Primera Division, skuadra e drejtuar n
Forlan: E vlerësoj veten me notën 9 te Atletiko Bomberi uruguajan, Diego Forlan i cili la këtë verë Atletiko Madridin për tu transferuar te Interi, po vuan një dëmtim t
Kampioni spanjoll i vetëofrohet Shqipërisë Burime të sigurta në FSHF pohojnë se në adresë të këtij institucioni ka ardhur CV me emrin e madh të futbollit spanjoll,
Atletiko Madrid shkatërron Udinesen (VIDEO) Atletiko Madrid ka mundur Udinesen me rezultatin e thellë 4 me 0. Ndeshja e vlefshme për Uefa Europa League, u luajt dje
Atletiko Madrid kthehet të fitojnë (VIDEO) Më në fund Atletiko Madrid kthehet te fitorja. Në ndeshjen e luajtur mbrëmë, në kuadër të Primera Division, madrilenët k
Presidenti i Atletiko Madrid "kërcënon" tranjerin Presidenti i Atletico Madridit, Enrique Cerezo ka theksuar se rezultatet duhet të përmirësohen shpejt nëse trajneri Greg
Duartrokitje që kushtojnë (VIDEO) Duartoket arbitrin pas kartonit të kuq dhe rrezikon 6 mauj pezullim. Kjo ishte ajo çfarë ndodhi me Neymar në ndeshjen At
Baskët fitojnë derbin e "Atletikove" Il secondo e ultimo posticipo della nona giornata del campionato spagnolo si chiude con la vittoria casalinga dell'Athle
Atletiko fiton thellë (VIDEO) Atletiko Madrid ka arritur të fitojë me rezultatin e thellë 3-0 kundër Malagas. Tiago ka hapur serinë e golave në minutë
Atletiko Madrid merr një barazim në Gjermani (VIDEO) Në grupin B të Europa League, grekët e Aris kanë marrë një firore me rezultatin 2-0 përballë Rosenborgut në Greqi. Autor
Atletiko Madrid fiton me Real Sociedad Atletico Madrid ka fituar në fushën e Real Sociedad me rezultatin e thellë 4-2. Llorente ka shënuar për vendasit në minu
Forlan, lamtumirë Atletiko Diego Forlan është në merkato. Për ta bërë publik lajmin ka menduar e përditshmja spanjolle Marca, sipas të cilës, pikër
Atletiko shpartallon Rosenborgun në grupin B Në grupin B të Europa League janë zhvilluar sot ndeshjet e treta për raundin e parë. Ndeshja mes grekëve të Aris dhe Bay
Aguero do të rinovojë me Atletikon e Madridit Drejtuesit e ekipit kryeqytetas të Atletiko Madridit, kanë bërë publike se do të kërkojnë një rinovim të kontratës me lo
Liga e Evropës: Mposhtet Atletiko, barazon Juventusi (VIDEO) Zhvillohen sonte ndeshjet e para të fazës së grupeve të Ligës së Europës. Sapo përfunduan përballjet e gjashtë grupeve t
Aguero: Jo dhe shume kohe ne Atletiko Lojtari i Atletiko Madrid ka alarmuar ekipin e tij me deklaratën e dhënë sot, se dëshiron të ka