999 rezultate për

atletiko

Këto janë 5 sulmuesit e Atletikos që i shënojnë Barcelonës në shumicën e rasteve Nuk ka qenë e lehtë që të jetohet në petkun e numrit 9 te Atletico madridi që prej se Diego Costa u largua nga ekipi. Sh
Vazhdon rebelimi i Barcelonës, nuk ka bileta as për ndeshjen kundër Atletikos Nga dita në ditë po merr masa më të mëdha. Barcelona nuk ka ndërmend ta lërë politikën të manovrojë e vetëm në çështjen
Gerrard: Atë që Chelsea ia bëri Atletikos nuk e kam parë ndonjëherë Steven Gerrard e ka pëlqyer shumë atë që pa në fitoren e Chelsea ndaj Atletico Madridit dhe beson se “Blues” e tejkaluan
Batshuayi si Ramos, gjunjëzon Atletikon në minutën e 93 (VIDEO) Atletico Madrid nuk ka arritur të shënojë fitoren e parë në sezonin e ri të Ligës së Kampionëve. Madrilenët ka pësuar
Para se të zbresë kundër Chelseat, Atletiko zyrtarizon Diego Costan Diego Costa e ka kompletuar transferimin në vlerë prej 58 milionë funte nga Chelsea te Atletico Madridi, një ditët para
Chelsea zyrtarizon shitjen e Costas në janar tek Atletiko Tashme Chelsea ka zyrtarizuar shitjen e Douglas Costa tek ish ekipi i tij Atletiko Madrid. Atletiko dhe londanezët ka
Atletiko refuzoi 140 mln e Barçës për Griezmanin Barcelona tentoi të sjellë në “Camp Nou”, Antoine Griezmann për të plotësuar vendin e lënë bosh nga Neymar te larguar ne
Costa me kalimin tek Atletiko thyen çdo rekord Diego Costa vazhdon të mbetet i papunë dhe kur është i punësuar. Sulmuesi anglez nuk po kalon momente të mira te Chelsea
Atletiko fiton 1-0 por, askush nuk e kishte mendjen tek loja, të gjithë shijonin "Wanda-n" (FOTO LAJM) Atletiko Madrid ka debutuar nw stadiumin e ri kundër Malaga-s, ndeshje e vlefshme për javën e katërt të kampionatit span
Panucci: Roma si Shqipëria, e shpëton portieri, të dyja duhet të përmirësojnë lojën Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Kristian Panuçi, ka qenë një nga të ftuarit në studio një natë më parë për emisionin
Felipe Luis: Atletiko do ndalojë së tentuari fitimin e Champiosit vetëm atë ditë kur nuk do të lindë më dielli Mbrojtësi i majtë i Atletico Madridit, Filipe Luis në një intervistë për revistën Panenka ka shprehur dyshimin e tij se
Atletiko dhe Chelsea bien dakord për transferimin e Costas Chelsean ka rënë dakord për transferimi i Diego Costas tek Atletico Madrid. Sipas raportimeve nga të përditshmet span
Roma pret Atletikon, formacionet e mundshme Roma pret sonte në Olimpico, Atleticon e Madridit. Të dy skuadrat dëshirojnë të fillojnë sezonin në garën më të madhe ev
Diego Costa shumë pranë akordit për kalimin tek Atletiko Madrid Merkato e verës sapo është mbyllur por bisedimet mes Atleticos së Madridit dhe Chelsea-it për Diego Costën vazhdojnë.
Pezullimi e shpëtoi Atletikon, pasi Griezman do të kishte përfunduar tek United Antoine Griezmann do të ishte një lojtar i Manchester United këtë sezon. Atletico Madrid u pezulluar në këtë merkato
Costa edhe më pranë rikthimit tek Atletiko Madrid Chelsea është në bisedime me Atletico Madrid për Diego Costan. Simeone ka filluar negociatat për një marrëveshje të mund
Atletiko Madrid kërkon mesfushorin e Realit, por zbuloni sa duhet të paguajë Atletiko Madrid dhe Real Madrid kanë diskutuar për një lëvizje të mundshme të mesfushorit të ri Llorente. Real Madrid
Costa - Atletiko një dashuri që po merr formë Mirror thotë se Atletico Madrid është gati të ofrojë 50 millionë paund për Diego Costa. Klubi spanjoll është i ndalua
Costa: E zgjedh Atletikon sepse atë dua, dhe smë intereson se sa do më paguajë Diego Costa ka thënë se nuk do të kthehet më tek Chelsea dhe se do të vendosë fatin e tij për sezonin e ardhshëm për dik
Deportivo La Coruna ndihmon Atletikon për të arritur tek Costa Atletico Madrid është i ndëuar duke mos bërë asnjë transferim në këtë merkato vere, deri në atë të dimrit. Raportet