999 rezultate për

atleticos

Nuk ka fitues, përfundon në paqe derbi madrilen mes Realit dhe Atleticos (VIDEO) Derbi madrilen mes Real Madridit dhe Atletico Madrid ka përfunduar në një barazim 0-0 në "Santiago Bernabeu". Të dyj
Ish-lojtari i Atleticos: Griezmann nuk është në nivel me Mesin dhe Ronaldon Antoine Griezmann është një nga lojtarët më të mirë të momentit, por duket se francezi tashmë e ndjen veten në të njëjti
Çmendet lojtari i Atleticos, kafshon në kokë talentin e Real Madridit (VIDEO) Vinicius Junior ka mbetur i tronditur, pasi kundërshtari i tij e ka kafshuar në kokë në një ndeshje mes Real Madrid Cast
Ylli i Atleticos kërkon të largohet, Simeone nuk e "vë ujin në zjarr” Së fundmi është raportuar se mbrojtësi i Atletico Madrid, Filipe Luis po kërkon të largohet nga klubi i tij aktual.
Real Madrid përmbys rezultatin ndaj Atleticos (VIDEO) Real Madrid ka përmbysur rezultatin ndaj Atleticos në Tallinn. Ai që ka shënuar është Sergio Ramos në minutën e 62'
Real Madrid barazon rezultatin ndaj Atleticos (VIDEO) Real Madrid ka barazuar rezultatin ndaj Atleticos së Madridit në Tallinn. Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, K
Luka Modric e nis nga stoli ndeshjen ndaj Atleticos Objektivi i Interit Luka Modric nuk pritet të startoi sonte për Real Madridin në ndëshjesn e SuperKupës së Evropës kundë
Courtois apo Navas? Me këtë portierë do startojë Lopetegui sonte ndaj Atleticos Një dilemë e madhe ekziston për sa i përket portierit që do të mbrojë portën e Realit në ndeshjen me Atleticon sot në mb
Marcelo te Juventusi? Braziliani konfirmon të ardhmen e tij I pyetur para finales së Superkupës së Europës, ndaj Atleticos së Madridit, për një kalim të mundshëm te Juventusi, ësht
Martinez komenton golin e tij ndaj Atleticos: Nuk kisha mënyrë tjetër për të goditur topin Iu desh shumë pak kohë që të fitonte zemrat e tifozëve zikaltër. Performancat e shkëlqyera në miqësoret para fillimit të
Trajneri i Atleticos afron djalin e tij në vijën e sulmit Trajneri argjentinas, Diego Simeone është gati të startojë sezonin e tij të nëntë në drejtim të Atleticos së Madridit, n
Tifozët e Atleticos vërshëllejnë Griezmannin, francezi përlotet pas fjalëve të Torresit (VIDEO) Atletico Madrid luajti këtë të dielë ndeshjen e fundit të sezonit në La Liga, por Torres ishte në qendër të vëmendjes pa
Presidenti i Atleticos takohet me Griezmanin për ti ndryshuar mendjen Kushdo që paguan 100 milionë dhe i mbush mendjen Griezmanit, e blen atë. Por nga të gjithë është Barcelona ajo që udhëhe
Tifoz i Realit mbështet skuadrën e Atleticos Pasi është parë në tribuna gjatë ndeshjes gjysmëfinale në mes të Colchoneros dhe Arsenalit, tenisti ka treguar arsyen se
Keidi Bare në finalen e Europa League: Ju tregoj forcën e Atleticos Kapiteni i përfaqësueses Shpresa zbuloi disa detaje për të ardhmen e tij. Ai gjithashtu foli edhe për sekretin e ekipi t
Presidenti i Atleticos flet i bindur për të ardhmen e Griezmanit ​Presidenti i Atleticos, Cerezo, është i bindur se Griezmann do të qëndrojë në “Wanda Metropolitano” edhe sezonin
Arsenal kalon në avantazh ndaj Atleticos (VIDEO) Arsenali ka kaluar në avantazh ndaj Atletico Madridit në "Emirates Satdium". Ai që ka shënuar ëshë sulmuesi Alexande
Simeone ndihet krenar: Për tifozët e Atleticos, është një nder të jesh në një gjysmëfinale Atletico Madrid është mposhtur minimalisht 1-0 nga skuadra portugeze, Sporting, por falë rezultatit të mirë në ndeshjen
Sportingu kalon në avantazh ndaj Atleticos (VIDEO) Sportingu i Lisbonës ka kaluar në avantazh ndaj Atletico Madridi në "Estadio Jose Alvalade". Ai që ka shënuar golin
Keylor Navas zbulon të ardhmen e tij pas ndeshjes ndaj Atleticos Keylor Navas dëshiron të qëndrojë sa më shumë në “Santiago Bernabeu” duke shijuar trofetë që po fiton me Real Madridin.