999 rezultate për

atleticos

Formacioni i Atleticos për sezonin e ri, duhen t’ia kenë frikën Barcelona dhe Real Madrid Atletico Madrid gjatë ditës së sotme ka zyrtarizuar transferimin e Kevin Trippier nga Tottenham Hotspur. Mbrojtësi an
Plas te Atletico, klubi i kërkon zyrtarisht Griezmann ti bashkohet stërvitjes Atletico e Madridit ka shpërndarë sot një komunikatë ku ka reaguar me tone të ashpra ndaj Barcelonës dhe sulmuesit franc
Shefi ekzekutiv i Atleticos zbulon destinacionin e Griezmann Shefi ekzekutiv i Atletico Madridit, Miguel Angel Gil Marin, ka zbuluar se Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës
Ish-futbollisti i Atleticos: Simeone më gënjeu, nuk kthehem në Madrid Gelson Martins ka rrëfyer së fundmi periudhën e tij te Atletico Madrid. Sulmuesi i cili tashmë është në huazim te Mon
Tronditet futbolli, ndërron jetë në aksident ish-ylli i Real Madrid, Atleticos dhe Arsenalit Një lajm tragjik dhe i papritur për botën e futbollit. Ish sulmuesi i Sevijës, Real Madridit dhe Arsenalit, Jose Antonio
Cavani pranë Atleticos, Diego Costa del në shitje Edison Cavani pritet të lërë Parisin këtë verë, ndërsa nga Spanja raportojnë se sulmuesi uruguaian i ka dhënë fjalën Die
Manchester United dhe Arsenali, gati të paguajnë 50 milionë euro për mesfushorin e Atleticos Manchester Utd dhe Arsenali të gatshëm të paguajnë 50 milionë euro për mesfushorin e Atleticos Manchester United dhe A
Agjenti i yllit të Atleticos hap rrugën e një kalimi të mundshëm të lojtarit te Interi Talenti i Atletico Madrid, Thomas Partey, ka dhënë sinjale se klienti i tij mund të jetë rrugës për t’iu bashkuar Interi
Diego Godin i përlotur i jep lamtumirën Atleticos (VIDEO) Diego Godin i thotë lamtumirë Atleticos. Mbrojtësi uruguajan në konferencën për shtyp në Wanda Metropolitano përshëndeti
E bujshme, Napoli gati të blindojë sulmin me bomberin e Atleticos Ky sezon përfundoi në mënyrën më të keqe të mundshme për Napolin. Skuadra e Ancelottit mbeti pa trofe teksa zhgënjye
Barcelona i jep dorën e fundit luftës për titull, i mjaftojnë 2 minuta përballë Atleticos (VIDEO) Atletico Madrid ka rezistuar 85 minuta dhe më pas është dorëzuar para dyshes Suarez-Messi. I pari ka zhbllokuar takimin
Barcelona "dopietë" në minutat e fundit përballë Atleticos (VIDEO) he pse mbeti me 10 lojtarë që nga minuta e 30, Atletico ka arritur ti rezojtojë gjatë B arcelonës edhe pse vendasit e g
Presidenti i Atleticos: Do të doja që Barcelona të fitonte Championsin në stadiumin tone Presidenti i Atletico Madrid, Enrico Cerezo, ka bërë të ditur dëshirën e tij për sa i përket Ligës së Kampionëve. Kuj
Griezmann te Barcelona? Reagon presidenti i Atleticos Antonie Greiezman është përfolur në media ditët e fundit se kërkon ti bashlkohet Barcelonës. Por në lidhje me largimi
Scolari: Ronaldo madhështor, shkroi historinë te Juve me 3 golat ndaj Atleticos Luiz Felipe Scolari, trajneri aktual i Palmeiras, ka drejtuar Cristiano Ronaldo-n te kombëtarja e Portugalisë. CR7, në f
Argjentina fiton pa Messin i mjafton një gol i yllit të Atleticos (VIDEO) Me shumë vështirësi, Argjentina ka fituar miqësoren e dytë të marsit ndaj Marokut me rezultatin 1-0. Megjithëse miqt
Bayern Munich arrin akordin me yllin e Atleticos Mbrojtësi i Atletico Madridit, Lucas Hernandez, ka arritur marrëveshjen me Bayernin e Mynihut për një kotratë pesëvjeçar
Tifozët e Atleticos mbeshtesin Simeonen, e presin me banderola (FOTO LAJM) Atletico Madrid u eleminua nga Liga e Kampioneve, teksa u mposht 3-0 në ndeshjen e kthimti në Alianz Stadium nga Juventu
Barcelona sakrifikon Coutinho-n për yllin e Atleticos Antonie Griezmann është i dëshpëruar nga eleminimi i Atleticos në Ligën e Kampioneve,shkruan Albeu.com. Francezi po
Barcelona nuk i ndahet yllit të Atleticos Eliminimi i Atlético Madrid nga Champions League do të ketë konseguenca dhe madje mund të ndikojë edhe tek ylli më i mad