999 rezultate për

atje

Mbappe mban në "gjemba" PSG-në: Nuk është momenti për zgjatjen e kontratës Kampioni i botës Kylian Mbappe, po mban në ankth skuadrën e Paris Saint Germain, pasi në përfundim të ndeshjes së Kupës
Pse duhet të konsumoni patjetër limon gjatë dimrit Limonët kanë përbërje të lartë vitamine C, fibër dhe përbërës të ndryshëm bimorë të dobishëm. Këto lëndë ushqyese bëj
Ishulli i vetëm në hartën e Tokës që s’është eksploruar: Kush shkel aty, vdes! Ishulli Sentinel i Veriut, në Gjirin e Bengalit, ka popullatën e fundit në tokë që nuk është kontaktuar nga qytetërimi m
Përse në udhëtime të gjata gjithmonë duhet patjetër të merrni me vete topin e tenisit Udhëtimet e gjata, qofshin ato me avion, tren apo autobus, mund të jenë goxha të parehatshme Sado që të jeni shtatshk
Buqeta e luleve mbërrin në hapësirë (VIDEO) Kur bëhet fjalë për lulet, japonezi, Makoto Azuma është ai që po bën me to atë çfarë nuk kanë arritur shumë njerëz në bo
Një muzë frymëzimi, kështu duket Tayna mes Romës (FOTO LAJM) Reperja shumë e dashur nga publiku Taynasë fundmi ka vizituar Italinë. Reperja po qëndron në Romë ku edhe do ta ketë
6 aksesorët për flokët që ju duhen patjetër për look-un e festave (FOTO LAJM) Jemi në gjysmën e muajit nëntor dhe sezoni i festave po afron gjithnjë e më shumë! E dimë që ende nuk e keni bërë zgj
Zvicra dëbon babain e 5 fëmijëve për në Kosovë, familja mbetet atje Një shtetas i Kosovës me qëndrim në Kantonin St.Gallen, baba i pesë fëmijëve, me vendimin e Gjykatës Federale duhet të l
Fuga kundër paketës Anti-shpifje: Tmerr, o tmerr! ARTAN FUGA Gjykimet jashtë gjykatave – shkelje kushtetuese të përhershme! Edhe gjoja modifikimet e mbrëmshme të bë
Berisha sulmon Ramën për tërmetin: S’e përfilli paralajmërimin e Metës Ish-Kryeministri Sali Berisha i cilëson krim shtetëror viktimat që shkaktoi tërmeti tragjik i 26 Nëntorit. “Në qoftë
PD kundër zgjatjes së fatkeqësisë natyrore: I shërben vetëm Ramës "30 ditë janë të mjaftueshme për t’u rikthyer qytetarëve sigurinë për banesat..." Partia Demokratike është kundër zg
Pesë arsyet pse duhet të hani mëngjes patjetër Ata që vuajnë nga dhimbjet e kokës e dinë se sa shumë i kufizon kjo gjë. Migrena, e cila është një nga llojet e dhimbjev
"Treshat" i bashkohen sfidës më të re në internet dhe duhet ta provoni patjetër (VIDEO) Vitet e fundit personazhet VIP, bëhen pjesë sfidave të ndryshme, kryesisht me kërcim duke i kthyer në trend edhe për pje
SHPËTIMTARË/ Meta dekoron heronjtë e Kosovës Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta dekoroi sot Njësitet e Kërkim-Shpëtimit nga Kosova, që i shërbyen Shqipërisë pas tërm
Përfshihet nga flakët gjatë natës pallati në Yzberisht, alarmohen banorët Parkingu i një pallati shumëkatësh në zonën e Yzberishtit është përfshirë nga flakët pak pas mesnatës. Qytetarët shpr
E moshuara: Kur të më japi shtëpinë që ma ka marrë kushëriri i Edi Ramës, dal! Ishte një ditë dhjetori, viti 1985, kur 6 veta të moshës nga 35-60 vjeç, të veshur si turistë, kaluan pragun e portës së
Numrat e emergjencës që duhet të jenë patjetër në telefonin tuaj! Për të gjithë ju që pas tërmetit të fuqishëm, por edhe në vazhdim ndodheni në situatë të vështirë dhe keni nevojë për nd
Pas tërmeteve nisin reshjet e shiut, si pritet të jetë moti Tërmeti i mëngjesit të së martës ka shkaktuar pasoja katastrofike në vendin tonë, duke lënë pas dhjetëra viktima dhe qin
Media italiane: Në Durrës, atje ku u duk sikur botës i erdhi fundi U duk sikur po vinte fundi i botës. Suvaja binte copa-copa dhe tullat dilnin nga muret. Lëkundej gjithçka. M’u duk vetja
Kurti: Sytë e veshët i kemi atje, Kosova përjeton dridhjen e Shqipërisë Albin Kurti ka reaguar pas tërmetit në Shqipëri. Kandidati për kryeministër të Kosovës ka thënë se mendjen, sytë e ve