999 rezultate për

atje

Këpucët që po bëjnë namin në 2020-ën (FOTO LAJM) Shpesh ndodh që në fillim të pranverës të veshim çizme të rënda, të përshtatshme për një stuhi bore, sepse i kemi parë n
Arrestoi Ronaldinhon, por bënte selfie, shefi i policisë trondit Paraguain E gjithë bota është e tronditur sot kur mëson lajmin se futbollisti legjendar brazilian Ronaldinho është arrestuar në Pa
13 filmat e 2 viteve të fundit që vajzat duhet t'i shikojnë me patjetër Baza e të dhënave të filmave në internet (IMDb), ka më shumë se 400,000 filma. Nëse çdo film është i gjatë rreth 90 minu
Gruaja në Thumanë ia thotë në sy Ramës: Lëri përrallat se ka shku atje ku nuk mban më Ditën e sotme Rama ndodhet në Thumanë për të prezantuar projektin e rindërtimit. Kryeministri gjatë takimit ka zhvil
Bëhuni gati për pranverën, këto aksesorë duhet t'i keni patjetër (FOTO LAJM) Nëse ka një trend që do të mbahet mend nga Java e Modës këtë herë, janë pikërisht aksesorët e flokëve! Veshjet pranve
"Mirupafshim atje lart", Arbana Osmani humb njeriun e dashur (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani ka ndarë me të gjithë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj. Ajo ka publik
"Në Shqipëri të bëjnë lehtë hero", Taulant Xhaka: Atje më paguajnë dhe ushqimin në restorante Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë rrëfeu për median gjermane “T-online.de” për vendimin e tij për të përfaqësuar kom
"U fejova e martova për dy muaj", gruaja tregon jetën e vështirë me bashkëshortin e alkoolizuar Emisioni “Historia ime” në solli ditën e sotme historinë e 46-vjeçares Milika Toska. Ajo është nënë e 3 fëmijëve dhe në
Duhet ti keni patjetër! Lulet që do të ndryshojnë komplet pamjen e shtëpisë suaj (FOTO LAJM) Edhe nëse nuk jeni nga ata njerëz që i adhurojnë lulet dhe u pëlqen shumë të përkujdesen për to, jemi të sigurt që një l
Harron hallet e shqiptarëve, Rama në OKB: Prioriteti ynë, konflikti në Ukrainë! Në cilësinë e kreut të radhës së OSBE, kryeministri Edi RAma ka mbajtur fjalën në Këshillin e Sigurimit të OKB. Kreu
Shprehjet qё mbajnё larg ankthin duhet t’i mёsosh patjetёr Sipas njё programi neuroglosik, (NLP), ka disa fjalё dhe shprehje tё cilat ndikojnё nё ndj
Mbrojtësi shqiptar që luan në Kinë tregon situatën në vendin e përhapjes së Koronavirusit Ish-mbrojtësi i Kombëtares dhe Kukësit i cili aktualisht luan në kinë ka folur rreth situatës që po përjetohet në Kinë n
Në premierën e filmit të Ermalit, si u veshën të ftuarit VIP (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kongreseve u mbajt premiera e filmit të Ermal Mamaqit, "I Love Tropoja". Pallati i K
Luhatje të ndjeshme në temperatura, por çadrën mbajeni me vete Edhe dita e sotme do të jetë me një mot të paqëndrueshëm. Orët e para të ditës së enjte do të jenë me vranësira të shpes
Ndjehet mungesa e Hazard, Lampard do patjetër një zëvendësues Largimi i Hazard natyrshëm ndjehet te "blutë e Londrës" edhe pse prurjet e reja nuk kanë munguar. Lampard dëshiron që
Këto gjëra duhet t’i bëni patjetër para se të mbushni 30 vjeç Kohët e fundit hasa në pyetjen e mëposhtme në internet – “Cilat janë disa nga gjërat që duhet të shmangni ose provoni të
E keni matur gabim, si të kontrolloni saktë tensionin Në mënyrë që të zbulojnë nëse vuani nga hipertensioni apo jo, mjeku apo infermieri do ju masin tensionin e gjakut. Mënyr
Burri fshihej në tualet, nuk donte të merrej me fëmijët Një nënë e rraskapitur ka thënë që burri i saj fshihet në banjë deri në 25 minuta në çdo moment kur është radha e tij që
Ç'duhet të hani me patjetër gjatë periodave Gjatë ciklit menstrual, shijet ndaj ushqimeve ndryshojnë, por çfarë është e rëndësishme është të mbajmë një diet të bala
Derrat futen në supermarket, nuk pushojnë së piri konjak (VIDEO) Tre derra janë futur në një supermarket rus, të cilët kanë shkuar drejt raftit të pijeve alkoolike dhe kanë konsumuar ko