999 rezultate për

atje

UNICEF: COVID-19 po rrezikon 117 milionë fëmijë, vaksina që duhet bërë patjetër! Pandemia e COVID-19 ka pushtuar botën duke paralizuar edhe mjekësinë dhe duke shtuar rrezikun për shpërthimin e një tjet
Vrasja në Kavajë për Marsida Qatjen, lirohet ish-zyrtari i burgjeve Bledar Toçi, ish- shefi i sigurisë së brendshme të burgut Durrës që u arrestua në 2019 si autori i vrasjes së Dritan Hax
Rama shpjegon dënimin me 15 vite të atyre që shkelin masat: Do dënohesh me patjetër nëse... Kryeministri Edi Rama, ndërsa komentoi ndryshimet në Kodin Penal, për shtrëngimin e ndëshkimeve për ata që nuk do të res
OBSH: Vendet që heqin kufizimet rrezikojnë zgjatje të krizës Drejtori i Përgjithshëm i Organizatës Botërore të Shëndetësisë paralajmëroi se vendet që nxitojnë të heqin kufizimet e k
Rama sqaron cilët shqiptarë do të riatdhesohen: Do të marrim vetëm ata që i la COVID-19 andej! "Është një listë e mbyllur, e verifikuar një për një, me studentë, njerëz që kanë mbetur në rrugë dhe jo një listë e hap
"Çfardo që të ndodhë Serie A do të ketë patjetër një fitues" Kryetari i FIGC ka dhënë një lajm tejet të rëndësishëm lidhur me Serie A. Kampionati italian vazhdon të jetë i suspen
Anglia jep lajmin e mirë për shqiptarët: Çfarë do ndodh me qytetarët që kanë "ngecur" atje Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar, se
Zaev: Shkurtimi i rrogave, i patjetërsueshëm Kreditë dhe shkurtimet nga harxhimet joproduktive nuk janë të mjaftueshme, do të duhet të shkurtojmë edhe nga rrogat e a
Nuk toleron asnjë! Rama tregon 3 detyrimet që duhet të paguajnë patjetër shqiptarët Kryeministri Edi Rama ka bërë të qarta edhe njëherë 3 detyrimet të cilat shqiptarët duhet ti paguajnë patjetër, pavarësi
Balotelli ia "hedh" edhe kët herë akuzave për përdhunim, e pëson 19 vjeçarja Akuzat janë të pabesueshme, nuk ishte përdhunim dhe për këtë arsye çështja duhet të mbyllet. Në të vërtetë, paditësja ta
Duhet t'i keni patjetër! Lulet që do të ndryshojnë komplet pamjen e shtëpisë suaj (FOTO LAJM) Edhe nëse nuk jeni nga ata njerëz që i adhurojnë lulet dhe u pëlqen shumë të përkujdesen për to, jemi të sigurt që një l
Veç kollës dhe temperaturës, kjo është shenja më e zakonshme e koronavirusit New York Times ka gjurmuar një të dhënë që mund të çojë në pikasjen e shpejtë të personave që janë infektuar me koronav
Surprizon virologu gjerman: Të prekurit me koronavirus nuk kanë nuhatje dhe shije Hendrik Streeck është ndoshta virologu që ka parë më shumë pacientë në Gjermani. Një intervistë për simptomat e reja të
6 libra që duhet t’i lexoni me patjetër tani që jeni në "izolim" 1.Princi i vogël nga Antoine de Saint-Exupery Historia që ngroh zemrën e princit të vogël dhe trëndafilit të tij na k
WizzAir bllokon 200 shqiptare ne Gjermani, mes tyre edhe Agron Duka Koronavirusi ka shkaktuar problematika në të gjitha bizneset të cilat kanë mbyllur qepenin, por problematika më të mëdha
6 libra që duhet t’i lexoni me patjetër tani që jeni në "izolim" 1.Princi i vogël nga Antoine de Saint-Exupery Historia që ngroh zemrën e princit të vogël dhe trëndafilit të tij na k
KORONAVIRUSI/ Maradona ka një mesazh të ndjerë për Italinë Diego Armando Maradona është sensibilizuar me situatën dramatike që po kalon Italia pasi gjatë ditëve të fundit ka një r
Duhet ti keni patjetër! Lulet që do të ndryshojnë komplet pamjen e shtëpisë suaj (FOTO LAJM) Edhe nëse nuk jeni nga ata njerëz që i adhurojnë lulet dhe u pëlqen shumë të përkujdesen për to, jemi të sigurt që një l
Palmer: Hapja e negociatave patjetër në mars për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut Ndihmës sekretari i Shtetit për Evropën dhe Eurazinë, Matthew Palmer, tha se Shtetet e Bashkuara dëshirojnë të shohin nj
Getoar Selimi surprizon Granit Xhakën në stadium (FOTO LAJM) Getoar Selimi i ka bërë vizit Granit Xhakës në Londër ku e ka parë ë ndeshjen mes Arsenalit dhe Ëest Ham . Reperi i f